Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie pasty. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco-normalizująca zielona glinka,
- aktywna baza myjąca.
Czysta i świeża skóra:
- odblokowuje pory skóry z nadmiaru sebum,
- ma delikatne właściwości ściągające i złuszczające,
- zapobiega powstawaniu zaskórników,
- przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości skóry,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Hydrated Silica, Glycerin, Polyethylene, Sodium Laurenth Sulfate, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Panthenol, Illite, Propylene Glycol, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Idealne złuszczanie

Produkt jest biały z widocznymi zielonkawymi drobinkami, ma konsystencję gęstej pasty i przyjemny charakterystyczny zapach linii Liści Manuka oraz jest w wygodnym opakowaniu w postaci tubki. Łatwo rozprowadza się na skórze idealnie złuszcza oraz nie uczula mojej wrażliwej skóry. Posiadam cerę atopową ze skłonnością do trądziku, a ten produkt sprawdza się rewelacyjnie pozostawia skórę przyjemnie gładką i miękką.

Najlepsza z najlepszych

Od lat zmagam się z zamkniętymi i otwartymi zaskórniakami, próbowałam wielu produktów w różnych cenach. Zachęcona opiniami koleżanki jak to pasta z Ziaji cudownie oczyściła jej twarz postanowiłam pójść do Rossmanna po swój produkt.
W pierwszej chwili byłam sceptyczna do produktu za 10 zł, jednak po umyciu nim buzi zostałam mile zaskoczona. Twarz była oczyszczona, gładka w dotyku ( jak pupa niemowlaka) ;) po tygodniu zauważyłam, ze na mojej skórze znajduje się dużo mniej zaskórniaków a buzia jest promienna.

bardzo fajny produkt

Nie doskonały, ale stanowczo jeden z moich ulubionych produktów do pielęgnacji twarzy. Bardzo fajna konsystencja pasty. Mam dość delikatną i suchą skórę, a produkt ten mi ani trochę nie podrażnia jej, więc ma dobre, drobne granulki, które jednocześnie bardzo dobrze oczyszczają cerę.

Złuszcza i pielęgnuje

Osobiście w moim przypadku niespecjalnie pomógł mi z zaskórnikami, ale za to pomógł z trądzikiem. Dobrze czyści skórę i jest naprawdę tani. Ma fajną konsystencję pasty i przyjemnie masuje skórę nadając jej jędrność.

Genialny produkt!!!

Znacie to uczucie, kiedy czujecie, że wasza skóra potrzebuje konkretnego oczyszczenia, a kiedy sam żel do twarzy czy lekki peeling nie wystarcza?
Wtedy warto przetestować właśnie wspomnianą pastę. Mam cerę trądzikową z tendencja do przetłuszczania i używam zamiennie wielu produktów do pielęgnacji i oczyszczania, żaden naprawdę żaden nie działał tak dobrze. Kiedy moja cera łapie konkretny kryzys, pojawia się wiele wyprysków, wtedy po 2-3 użyciach widać spory rezultat. Na co dzień, gdy stan mojej skóry jest całkiem w porządku pasty używam max 1 w tygodniu, ponieważ jest naprawdę ostra i przy częstym użytkowaniu można nabawić się podrażnień. Kiedyś kupiłam ją na wyjeździe, bo zapomniałam swojego peelingu, a nie chciałam wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Skusiła mnie cena, bo wtedy zapłaciłam coś ok 8 zł - a produkt stał się moim hitem! Kilka dni temu byłam w Hebe i akurat była promocja i dorwałam go za ok 5 zł, więc kupiłam kilka tubek na zapas.

Petarda!

Mam skórę mieszaną w kierunku tłustej z problemami, a ta pasta została stworzona chyba specjalnie dla mnie. Jest naprawdę dobra. Ma świetną konsystencję, granulki dla niektórych mogą być zbyt ostre, ale ja właśnie takie lubię. Wszystko zgodnie z obietnicami producenta. Stosuję już któreś z kolei opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Przeciętny

Jestem posiadaczką cery mieszanej z mnóstwem zaskórników w strefie T. Nauczyłam się że nie powinno się traktować twarzy produktami zbyt mocnymi. Ziaja właśnie taka jest, zdziera wszystko - daje uczucie czystości, ale nie powinno się tak traktować cery, bo ten peeling działa jak papier ścierny. Ma ładny zapach, ale skład jest tragiczny. Zdzieranie sobie twarzy peelingiem z drobinkami plastiku dla nikogo nie jest dobre, osobiście polecam zaopatrzenie się w korund w proszku, który miesza się z żelem do twarzy lub olejkiem i dale lepsze efekty, a w ługim okresie wychodzi nawet taniej od Ziai. Podsumowując, nie warto wydawać nawet tych 8 zł, na produkt z tak tragicznym składem, bo on prędzej zarysuje twarz niż pomoże w pozbyciu się zanieczyszczeń.

Super

Bardzo fajnie się rozprowadza i jest przyjemna dla skóry. Nie podrażnia, ściąga całe sebum oraz minimalizuje powstawanie syfów. Po zastosowaniu pozostawia skórę gładką, oczyszczoną i sciagnietą.

super pasta!

bardzo fajna i skuteczna pasta na zaskórniki. ładnie "trze", aż czuć jak zaskórniki się otwierają :D do stosowania raz na jakiś czas, szczególnie na wrażliwą skórę bo można przesadzić z oczyszczaniem. Uważać trzeba żeby nie zatrzeć sobie oka bo "granulki" się nie rozpuszczają i są ostre i cięzko je wyciągnąć, więc można sobie zrobić małą krzywdę

Sto na sto

Zdecydowanie polecam. Bardzo przyjemny produkt o świeżym zapachu. Nie leje się, idealnie gęsty i przypominający trochę pastę glinkową. Dla mnie grubość drobinek jest idealna - ani nie szoruje jak papier ścierny, ani też nie jest takim zupełnym zerem, które nie robi nic. Nie podrażnia. Nie spływa z twarzy. Nie mam większych kłopotów ze zmyciem. Cena super, ciągle jakieś promki.

Produkt sztos!

Dawno nie byłam tak bardzo zachwycona i zadowolona z zakupu kosmetyku. Ta pasta oczyszczająca to totalna petarda! Produkt za niewielkie pieniądze a jak dużą robotę robi na twarzy. Ja pastę stosuje jako maseczkę dwa, trzy razy w tygodniu trzymając na twarzy ok. 15 minut. Po zmyciu cera jest głęboko oczyszczona a zaskórniki? No właśnie, jakie zaskórniki - ich już nie ma na twarzy! Jeśli ktoś ma z nimi problem to serdecznie polecam. Ja na pewno regularnie będę sięgać po ten produkt.

Sprawdza się

Używam tej pasty jako peelingu czyli raz w tygodniu. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia, choć drobinki są całkiem spore, ale jestem posiadaczką skóry mieszanej i kompletnie mi to nie przeszkadza. Produkt jest wydajny, szczególnie przy moim rzadkim użytkowaniu. Ma ładny zapach i gęsta konsystencję.