Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie pasty. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco-normalizująca zielona glinka,
- aktywna baza myjąca.
Czysta i świeża skóra:
- odblokowuje pory skóry z nadmiaru sebum,
- ma delikatne właściwości ściągające i złuszczające,
- zapobiega powstawaniu zaskórników,
- przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości skóry,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Hydrated Silica, Glycerin, Polyethylene, Sodium Laurenth Sulfate, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Panthenol, Illite, Propylene Glycol, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Bardzo dobry produkt

Super produkt w bardzo dobrej cenie.
Świetnie usuwa martwy naskórek bez uczucia rysowanie i ścierania skóry. Przy regularnym stosowaniu wyraźnie zmniejsza ilość zaskórników i niedoskonałości. Daje przyjemne uczucie świażości. Skóra wygląda zdrowo. Nie wywołuje zaczerwienień. Drobinki są bardzo równo rozlożone w każdej porcji pasty. Pasta jest dośc gęsta i wydajna. Dobrze się rozprowadza.
Produkt godny polecania.

Pasta oczyszczająca

Produkt skutecznie oczyszcza dając przyjemne uczucie gładkiej skóry. Ma bardzo przyjemny - świeży zapach. Plusem jest również cena i dostępność. Ciężko u mnie z systematycznością stosowania kosmetyków.... tutaj wycisnęłam tubkę do zera ;)

super produkt w niskiej cenie

Same plusy :) :
Opakowanie - wygodna tubka
Cena - niska, często w promocji lub ofercie 2 w 1 cenie jednego
łatwo dostępny
Przyjemny zapach i konsystencja, czuć ścierające drobinki (jest ich naprawdę sporo)
Efekty - wygładza skórę, złuszcza, zapobiega powstawaniu zaskórników, świetnie oczyszcza pory!!!
Używam raz lub dwa razy w tygodniu, nie polecam stosowania częściej.
U mnie MUST HAVE, na pewno kupię ponownie.

Pasta peelingowa

Pasta jest dość gęstej konsystencji, ciężko ja wycisnąć z tubki. Muszę przyznać że bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek, zgrubienia. Pochłania nadmiar sebum i przeciwdziała świeceniu się skóry. Drobinki peelingu świetnie czyszczą twarz, usuwają wszelkie jej zanieczyszczenia. Długotrwałe stosowanie niestety wysuszyło mi skore.

Najlepszy!

Świetnie oczyszczająca pasta do twarzy.
Drobny peeling złuszcza martwy naskórek i dokładnie oczyszcza twarz.
Idealnie wygładza i matowi skórę.
Mój KWC!

Dopiero testuje

Jakiś czas temu kupiłam pastę, po kilku stosowaniach jestem nią zadowolona. Idealna na szybki codzienny peeling pod prysznicem. Ciekawa konsystencja. Delikatnie oczyszcza i wygładza, ale raczej nie daje długiego/ trwałego efektu.

Zdzierak, ale podrażnia

Pasta nie jest droga, kupiłam ją jakiś czas temu, aby wypróbować czy sprawdzi się jako mocniejszy zdzierak stosowany od czasu do czasu.

Ma gęstą konsystencję, ciężką ją wycisnąć z tubki. Jest biała, ma dużo ostrych drobinek. Po użyciu z wodą delikatnie się pieni.

Skład, jak to w przypadku ziaji, jest słaby - firma próbuje udawać naturalną, ale z naturą zgodna jest tutaj woda. Czynnikiem zdzierającym jest polietylen (plastik w czystej postaci). Nie ulega biodegradacji i z wodą trafia do mórz i oceanów zatruwając organizmy żywe. Ma też ostry detergent, parabeny i donory formaldehydu, które dla mnie skreślają ten produkt i nawet jakby działał cuda to bym go więcej nie kupiła.

Ale jak już kupiłam to wypróbowałam.. Pasta dobrze zdziera martwy naskórek, jednak mnie podrażnia i zapycha. Po użyciu za każdym razem, następnego dnia budzę się z kilkoma małymi zapalonymi krostkami. Więc produkt zużywam obecnie do peelingowania stóp. Jednak nie takie jest jej przeznaczenie, więc na pewno nie kupię ponownie.

Jedna z ulubionych

Bardzo fajna pasta , nie szoruje nią twarzy z racji na miejsca trądzikowe na mojej twarzy , ale świetnie nadaje się na maseczke i delikatny masaż twarzy. Po spłukaniu czuć że twarz jest bardzo dobrze oczyszczona i delikatnie ściągnięta. Jedna z moich ulubionych!!

Idealny

Jestem fanką tej serii od kąd pojawiła się na półkach firmowych Ziaji. Pasta jest bardzo gęsta w połączeniu z wodą na twarzy robi mega oczyszczenie. Naskórek jest wyczyszczony, pory zmniejszone, skóra gładka.

Niezbędnik!

Dla mnie totalny hit! Kupiłam ją z racji wielu pozytywnych opinii na jej temat i wcale nie żałuję! Pasta świetnie oczyszcza twarz z wszelkich brudów dnia codziennego, złuszcza martwy naskórek i redukuje zaskórniki. Idealna w codziennej pielęgnacji, mimo dosyć grubych drobinek nie podrażnia. Mam skórę dość wrażliwą, jednak ten kosmetyk jest dla niej bardzo delikatny. Nie przesusza, daje uczucie świetnie czystej i świeżej twarzy. Niezbędnik w mojej wieczornej pielęgnacji!

Przyjemne oczyszczanie

Szukałam w drogerii czegoś do oczyszczenia twarzy przed nałożeniem maseczki, peelingu albo.. I tutaj mój wzrok padł na tą pastę.
Ziaja? Ok, marka dobra.
Pasta przeciw zaskórnikom? Tego mi trzeba!
Naklejka "Kosmetyk Wszech Czasów"- i pasta bezkompromisowo wylądowała w koszyku.
Pasta już po pierwszym użyciu przypadła mi do gustu. Fajnie, dokładnie oczyściła moją skórę, nie czułam efektu ściągnięcia czy przesuszenia, nie było żadnych podrażnień- tylko czysta skóra przygotowana na dalszą część pielęgnacji (maseczka). W moim odczuciu pasta jak najbardziej spełniła swoje zadanie. Jestem z niej bardzo zadowolona i z przyjemnością użyję jej kolejny raz. :) Polecam :)

Robi to co ma

Ziaja zaproponowała nam piling gruboziarnisty do twarzy, produkt nie dla każdego, panie ze skórą delikatną i skłonną do podrażnień nie zachwycą się tym produktem, za to dla osób z cerą tłusta bez trądziku sprawdzi się świetnie.