Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie pasty. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco-normalizująca zielona glinka,
- aktywna baza myjąca.
Czysta i świeża skóra:
- odblokowuje pory skóry z nadmiaru sebum,
- ma delikatne właściwości ściągające i złuszczające,
- zapobiega powstawaniu zaskórników,
- przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości skóry,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Hydrated Silica, Glycerin, Polyethylene, Sodium Laurenth Sulfate, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Panthenol, Illite, Propylene Glycol, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Mój HIT!

Super peeling! Ostry, dobrze oczyszczający i pozostawiający uczucie odświeżenia. Radzę tylko nie używać go codziennie, bo może podrażnić. Generalnie kosmetyki Ziaja Liście Manuka to dla mnie strzał w dziesiątkę, uwielbiam całą tę serię. Jest bardzo dobra, a przede wszystkim śmiesznie tania. Polecam w 100%!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649616].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny oczyszczający peeling

Używam tego peelingu juz dlugo, jest wydajny, fajnie pachnie i przede wszystkim dobrze zluszcza martwy naskórek. Jest tani i warty przetestowania.
Po jego uzyciu czuc taką świeżość i chłodzenie na twarzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649171].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządne czyścidło do twarzy

Parę miesięcy temu miałam moment bardzo intensywnego użytkowania tej pasy, a raczej po prostu peelingu. Co do właściwości czyszczących nie można mu nic zarzucić. Dokładnie oczyszczał cerę. Jego właściwości peelingujace oceniam jako nieszczególne, między innymi z tego powodu nadawał się do użytku na codzień, choć stosowany na suchą skórę nawet potrafił ja speelingować. Wspomninam ten kosmetyk dobrze i być może do niego wrócę, acz aktualnie sprawadzam inne sposoby oczyszczania cery.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1646331].usefull || 0 }}% pomocna.
Premierea Książki Dr Ambroziaka

Zacznijmy od tego że mam cerę tłustą a owa pasta oczyszcza moją skórę idealnie. Ładnie pachnie a drobinki są duże przez co ładnie oczyszcza skórę twarzy nie podrażniając jej. Konsystencja jest świetna, pasta jest gęsta, nie jest wodnista.
Cena też przystępna, nie pamiętam ile kosztowała ta pasta ale nie była droga. Chętnie jej używam i polecam :) To jeden z niewielu kosmetyków który zagościł u mnie ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1646221].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ratunek na zaskórniki zamknięte

Pasta idealnie radzi sobie z oczyszczaniem mojej tłustej, skłonnej do trądziku skóry. Regularne stosowanie pasty sprawia, że mam o wiele mniej zaskórników zamkniętych a moja skóra jest przyjemnie gładka. Serdecznie polecam! Pasta nie podrażnia, dla mnie nadaje się do użytku codziennego, zwłaszcza gdy pojawia się na mojej buzi więcej grudek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1643856].usefull || 0 }}% pomocna.

Juz jakis czas temu zuzylam cala tubke, nie bylo zadnych efektow ubocznych, moja skora (poki co i mam nadzieje,ze tak zostanie!) Super reaguje na ziaje, jeszcze nigdy sie nie zawiodlam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1641811].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Pierwszy raz zachwycona opiniami zakupiłam produkt około rok temu. Na początku sprawdził się, świetnie oczyszczał i zgadzał się z zapewnieniami producenta lecz w tym roku zaczęło mnie po nim wysypywać, robi się lekka kaszka na czole. Mogłoby być lepiej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1638256].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony kosmetyk ziaji

Uwielbiam tę pastę. Kończę już drugie opakowanie i na pewno kupię kolejne, bo:
- pięknie pachnie
- delikatnie złuszcza - jest świetną alternatywą dla inwazyjnych peelingów mechanicznych
- przyjemnie ściąga
- dokładnie myje i odświeża
- zmniejsza sebum i zaskórniki
- jest wydajna (ja stosuję ją mniej więcej co drugi dzień)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1636561].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna

Ta pasta jest dla mnie idealna i nie wyobrażam sobie oczyszczania twarzy czymś innym. Bardzo ładnie pachnie, dobrze oczyszcza twarz (szczególnie strefę T, z którą mam zawsze problem).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1635731].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna

Świetne działanie, nie miałam jeszcze tak dobrej pasty na zaskórniki. Dobrze oczyszcza, staje że skóra robi się ładniejsza i lekko ściągnięta. Ładnie ziołowo pachnie. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1634736].usefull || 0 }}% pomocna.