Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie pasty. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- ściągająco-normalizująca zielona glinka,
- aktywna baza myjąca.
Czysta i świeża skóra:
- odblokowuje pory skóry z nadmiaru sebum,
- ma delikatne właściwości ściągające i złuszczające,
- zapobiega powstawaniu zaskórników,
- przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości skóry,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Skład: Aqua (Water), Hydrated Silica, Glycerin, Polyethylene, Sodium Laurenth Sulfate, Titanium Dioxide, Cellulose Gum, Panthenol, Illite, Propylene Glycol, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Bardzo się polubiłyśmy

Na temat tej pasty krąży wiele pozytywnych opinii, dlatego stwierdziłam, że spróbuję i ja.
Staram się jej nie stosować codziennie, bo wtedy odczuwam lepszy efekt, a skóra ma czas na dojście do siebie po dość mocnym peelingu, który pasta nam serwuje. Bardzo dobrze oczyszcza twarz daje coś, co ja nazywam efektem "deep clean".
Do tego wielkim plusem jest cena.
Mój hit!!

Genialna!

Kupiłam ją przy okazji promocji 2+2 w rossmanie chociaż i bez promocji jest w śmiesznie niskiej cenie bo ok. 8-9zł. Mój standardowy wieczorny zabieg na twarz to woda micelarna, czasem maseczka, na koniec krem. Co jakiś czas jednak mojej skórze było potrzeba jakiegoś "złuszczacza" ale ze względu na to że jest dość wrażliwa często była podrażniona. Nie lubię też specyfików żelowych, niewygodnie mi się myje twarz i przy spłukiwaniu też jakoś tak...no nie. Pastę kupiłam zachęcona opiniami na KWC i strzał w 10! Nie podrażnia, jest tania, wygodna w użyciu, łatwo się zmywa, nie pieni się. Używam 1x w tygodniu i naprawdę widzę i czuję różnicę.

Niezastapiony

Jeden z lepszych produktow tej marki. Uzywana dwa razy w tygodniu daje super efekty. Mocno oczyszcza twarz. Skora po nim jest napieta i sciagnieta. Czasem uzywam rowniez do peelinngu rak ze wzgledu na silne dzialanie na skore

Nieodłączny element mojej pielęgnacji

Kupiłam na promocji w Rossmanie skuszona niską ceną, ponieważ potrzebowałam dobrego peelingu oczyszczającego i... zakochałam się. Uwielbiam tą pastę, świetnie oczyszcza skórę po całym dniu, ładnie matuje oraz po długotrwałym stosowaniu zauważyłam, że ilość zaskórników na nosie zmniejszyła się, bardzo polecam!

Liście manuka okazały się hitem :)

pasta jest o wiele lepsza niż maski z aktywnym węglem, dodatkowo produkt ma przyjemny zapach, lepiej "ściąga skórę". Produkt zapewnia zupełny detoks twarzy już przy pierwszym użyciu ale stosując go regularnie pozbyłam się problemu z którym walczyłam baaardzo długo. :) Nie tylko oczyszcza z zaskórników ale także poprawia ogólną kondycję cery. Z pewnością kupię ponownie.

Bomba!

Od tego produktu zaczęła się moja przygoda z serią Ziaja Liście Manuka. Jest to dość mocna w działaniu pasta więc dla wrażliwej cery zupełnie się nie sprawdzi natomiast do mieszanej rewelacja! Ładnie oczyszcza, usuwa martwy naskórek, wygładza. Często stosuję przed makijażem. Jestem bardzo zadowolona. Mam już chyba 5 opakowanie produktu.

Super produkt!

Produkt bardzo dobrze oczyszcza skórę z nadmiaru sebum po całym dniu i innych zabrudzeń zbierających się w porach. Po użyciu czuć, że skóra jest dobrze oczyszczona i nie "tłuści się" tak szybko. Dodatkowo jeśli zostawi się ją na kilka minut na twarzy po zmyciu można zauważyć, że skóra jest rozjaśniona i odświeżona. Genialny :D

Super!

Dostałam próbkę tego produktu i po użyciu byłam zachwycona. Postanowiłam kupić pełnowartościowy produkt.
Dobrze oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką i delikatną. Po użyciu skóra jest ściągnięta, napięta i aż prosi o krem. Drobinki delikatnie masują twarz przez co krem lepiej się wchłania.
Nie powoduje podrażnień. Łatwo się zmywa.
Od kiedy używam serii Liście Manuka moja twarz jest ładniejsza i nie wyskakują mi jakieś niespodzianki :)

CZAD!

Takiego oczyszczenia potrzebuje moja twarz po długim dniu wysiłku. Ma solidne drobinki, przepiękny zapach, poręczne opakowanie, z którego można wycisnąć wszystko co najlepsze- ewentualnie je rozciąć. Oczyszcza pory, matowi skórę, zdecydowanie najlepszy tego typu kosmetyk na rynku. Do złuszczenia naskórka twarzy, do porządnego speelingowania cery wystarczy naprawdę niewielka ilość, co znacznie wpływa na wydajność produktu. Warty uwagi, warty tych 7-8zł! Polecam z CZYSTYM sumieniem :)

Oczyszcza

Produkt bardzo dobrze oczyszcza wągry i zaskórniki, ma świeży jak dla mnie trochę miętowo- eukaliptusowy zapach. Stosuje dwa razy w tygodniu, po krótkim masażu i zmyciu twarz jest odświeżona i czysta, jednak trzeba uważać kiedy ma się trądzik na twarzy, bo można go bardziej rozsiać- co oczywiście tyczy się wszystkich ziarnistych peelingów, nie tylko ziaji. Przyzwoity produkt, ale ten jego skład trochę mnie przeraża... o_O

HIT!

Ta pasta naprawdę pomaga na zaskórniki, suche skórki i uczucie grubego, niezłuszczonego naskórka! Stosuję ją dokładnie tak jak zaleca producent- 2-3 razy w tygodniu i to zdecydowanie wystarczy by uzyskać fajnie oczyszczoną cerę. Podoba mi się struktura - lubię te grudki i uczucie
"ścierania" tego co niepotrzebne. Mam tez wrażenie że skóra jest odświeżona, gotowa na dalsze etapy pielęgnacji. Minusem dla niektórych może być to, że pasta ma biały kolor, długo trzeba ją zmywać z buzi. Dla mnie to plus - widzę, gdzie jej jeszcze nie zmyłam. Zapach delikatny i przyjemny, raczej odświeżający. Wszyscy chwalą tu bardzo dużą wydajność i mają rację - o ile nie trzeba dużo kosmetyku na jedną aplikację jedną tubkę można używać nawet miesiąc lub dwa. Do tego plus za niską cenę.

Bardzo fajna

Przy użyciu Pasty przeciw zaskórnikom do głębokiego oczyszczania twarzy Liście manuka. Są same plusy: • Odblokowuje pory skóry z nadmiaru sebum. • Ma delikatne właściwości ściągające i złuszczające. • Zapobiega powstawaniu zaskórników.
• Przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości