Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

Preparat przyspieszający łagodzenie zmian potrądzikowych. Może być stosowany jako uzupełnienie kuracji farmakologicznej. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym
Substancje aktywujące odnowę skóry:
- regenerujący kwas glicyryzynowy,
- naprawczo - wygładzająca hydroxyprolina.
Substancje czynne nawilżająco - kojące:
- allantoina i prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- zawiera wysokie stężenia substancji przyspieszających proces gojenia,
- skraca okres łagodzenia zmian i zapobiega ich ponownemu powstawaniu,
- zmniejsza zaczerwienienia oraz podrażnienia naskórka,
- wyraźnie wyrównuje powierzchnię i koloryt skóry,
- pozostawia skórę gładką, delikatną i świeżą.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Panthenol, Cetearyl Ethylhexanoate, Dimethicone, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben

Wreszcie coś co mi pomogło

Jestem posiadaczką cery suchej i bardzo wrażliwej ze skłonnością do drobnych zmian. Codziennie wieczorem nakładałam cienką warstwę na problematyczne strefy i następnie delikatnie wklepywałam. Rano, wszystkie zaczerwienia jak ręką odjął. Jestem zachwycona.

Dobry, ale nie dla kazdego

Zauważyłam, że produkt możne zadziałać na dwa sposoby. U mnie i koleżanki elekty było widać po tygodniu, a u mojej siostry kompletnie się nie sprawdził.

+zapobiega tworzeniu się blizn
+niweluje widoczność świeżych blizn i przebarwień
+przyśpiesza gojenie
+lekko wyrównuje koloryt
+jest tani
+ma lekką konsystencję
+dobrze się wchłania

- gdy produkt się kończy ciężko go wydobyć z opakowania
- ma problem z niwelacją starszych blizn

Super

Naprawdę super produkt, już na drugi dzień po użyciu widać różnicę. Wususza krostki i sprawia, że szybciej się goją, nie są aż tak mocno zaczerwienione :)

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Świetny

Kupiłam ten produkt na promocji w hebe za 6zl, stwierdzilam, ze nawet gdyby nie zadzialal to wcale nie bede taka stratna :) posiadam prawie wszystkie produkty z linii "liscie manuka" i jestem bardzo zadowolona, więc wiazalam jakies nadzieje i z tym produktem. Nie zawiodlam sie, czesto zostaja mi na twarzy male blizny po pryszczach. Po krotkim czasie stosowania tego kosmetyku zauwazylam, ze niektore blizny poznikaly. Te wieksze zmiany nie zniknely ale widocznie stracily, ze tak powiem na "jakosci" :) pewnie po dluzszym stosowaniu zanikna. Nie stosuje jego na pryszcze bo to sie mija z celem, jego zastosowanie jest do zmian potradzikowych a nie na tradzik. Jak za taka cene to rewelacja :)

REDUKUJE ZMIANY POTRĄDZIKOWE

Moim zdaniem reduktor działa bardzo DORZE. Jak piszą na opakowaniu redukuje ZMIANY po trądzikowe i tak właśnie działa. Jako nastolatka miałam bardzo duży problem z śladami po trądziku, ale dzięki nie mu pozbyłam się ich w mgnieniu oka. Wystarczyło wieczorem punktowo nanieś produkt na twarz (na zmiany) a rano delikatnie przemyć ciepłą wodą. Zmiany złuszczały się delikatnie i do dziś nie ma po nich śladu.

Punktowe preparaty sa do bani

Nie wierze w takie produkty. Ten zamknięty jest w zgrabnym opakowaniu. Ma dosc rzadka konsystencje żelu lub rzadkiego kremu. Zmiana trądzikowa posmarowana nim niestety nie zmniejsza sie ani szybciej nie goi. Opakowanie pomimo ze małe jest wydajne. Seria manuka jest dobra, ale psuje sobie reputacje takim produktem.

Zasusza, ale nie leczy

Na małe krostki i zaskórniki ok, ale przy ropniakach nie koniecznie. Zamiast leczyć i eliminować problemy, tylko zasuszał i nie robił dosłownie nic. Zawiodłam się, bo w mojej aptece nie był tani oraz był zachwalany przez aptekarki. Mógłby być lepszy, ale cóż. :) Zobaczymy za jakiś czas jak moja cera powtórnie na niego zareaguje.

bubel

Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków. Stosowałam krem rano i wieczorem i nie zauważyłam żadnej różnicy. Pryszcze jak były tak są. Nie polecam szkoda wydawać pieniądze.

Niezbyt dobry

Opakowanie bardzo przyjemne dla oka, małe i poręczne zmieści się w każdej torebce lecz to, że jest tak mało skuteczne nie przekonuje mnie do ponownego zakupu, niestety.

Zalety
Wydajny

Wady

Mało skuteczne
Nie wysusza
Nie likwiduje zmian potrądzikowych w szybkim czasie

Przyzwoity

Fajny, punktowy reduktor zmian trądzikowych. Jak tylko mi coś wyskoczyło nanosiłam na to miejsce i faktycznie przyspieszał gojenie. Czasami też stosowałam go na całe czoła jak akurat było w gorszej kondycji i też radził sobie dobrze. Ja swój hit w tej kategorii już mam (koncentrat Lierac Prescription)
ale na gorsze finansowo czasy śmiało można sięgnąć po Ziaję.

W porządku

Kupiłam ten produkt z ciekawości, ponieważ używam kremu na noc z tej samej serii i daje on dość zadowalajace efekty. Reduktor jest w wygodnym opakowaniu które umożliwia nakładanie go punktowo na wypryski (oczywiście nie jest to krem do stosowania na całą twarz). Jest wydajny, można przeciąć tubkę aby wydobyć resztki produktu. Nie spodziewałam się po nim wiele, ale o dziwo pomaga mi na wypryski - nakładam go wieczorem i rano zmiany są o mniej zaognione i wyraźnie się goją! Nie jest to produkt do cery badzo problematycznej/trądzikowej - nie daje jakichś spektakularnych efektów, ale dla cery mieszanej z umiarkowanymi problemami taka jak moja bardzo mi on pasuje. Przyjemny produkt w dobrej cenie.

warto czy nie ?

Mam cerę mieszaną, na której pojawiają się niedoskonałości i chcąc nie chcąc pozostawiają po sobie brzydkie ślady :( Producent obiecuje zmniejszenie zaczerwienień i szybsze gojenie, a jaka jest prawda? Stosowałam go rano i wieczorem, krem szybko się wchłania, jest delikatny ma przyjemny zapach i nic więcej :( nie zauważyłam większych zmian i musiałam wprowadzić do mojej pielęgnacji coś dużo mocniejszego a mianowicie kwasy.