Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

Preparat przyspieszający łagodzenie zmian potrądzikowych. Może być stosowany jako uzupełnienie kuracji farmakologicznej. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym
Substancje aktywujące odnowę skóry:
- regenerujący kwas glicyryzynowy,
- naprawczo - wygładzająca hydroxyprolina.
Substancje czynne nawilżająco - kojące:
- allantoina i prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- zawiera wysokie stężenia substancji przyspieszających proces gojenia,
- skraca okres łagodzenia zmian i zapobiega ich ponownemu powstawaniu,
- zmniejsza zaczerwienienia oraz podrażnienia naskórka,
- wyraźnie wyrównuje powierzchnię i koloryt skóry,
- pozostawia skórę gładką, delikatną i świeżą.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Panthenol, Cetearyl Ethylhexanoate, Dimethicone, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben

REDUKUJE ZMIANY POTRĄDZIKOWE

Moim zdaniem reduktor działa bardzo DORZE. Jak piszą na opakowaniu redukuje ZMIANY po trądzikowe i tak właśnie działa. Jako nastolatka miałam bardzo duży problem z śladami po trądziku, ale dzięki nie mu pozbyłam się ich w mgnieniu oka. Wystarczyło wieczorem punktowo nanieś produkt na twarz (na zmiany) a rano delikatnie przemyć ciepłą wodą. Zmiany złuszczały się delikatnie i do dziś nie ma po nich śladu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512941].usefull || 0 }}% pomocna.

Punktowe preparaty sa do bani

Nie wierze w takie produkty. Ten zamknięty jest w zgrabnym opakowaniu. Ma dosc rzadka konsystencje żelu lub rzadkiego kremu. Zmiana trądzikowa posmarowana nim niestety nie zmniejsza sie ani szybciej nie goi. Opakowanie pomimo ze małe jest wydajne. Seria manuka jest dobra, ale psuje sobie reputacje takim produktem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502746].usefull || 0 }}% pomocna.

Zasusza, ale nie leczy

Na małe krostki i zaskórniki ok, ale przy ropniakach nie koniecznie. Zamiast leczyć i eliminować problemy, tylko zasuszał i nie robił dosłownie nic. Zawiodłam się, bo w mojej aptece nie był tani oraz był zachwalany przez aptekarki. Mógłby być lepszy, ale cóż. :) Zobaczymy za jakiś czas jak moja cera powtórnie na niego zareaguje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469032].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

bubel

Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków. Stosowałam krem rano i wieczorem i nie zauważyłam żadnej różnicy. Pryszcze jak były tak są. Nie polecam szkoda wydawać pieniądze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423291].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbyt dobry

Opakowanie bardzo przyjemne dla oka, małe i poręczne zmieści się w każdej torebce lecz to, że jest tak mało skuteczne nie przekonuje mnie do ponownego zakupu, niestety.

Zalety
Wydajny

Wady

Mało skuteczne
Nie wysusza
Nie likwiduje zmian potrądzikowych w szybkim czasie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416181].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Fajny, punktowy reduktor zmian trądzikowych. Jak tylko mi coś wyskoczyło nanosiłam na to miejsce i faktycznie przyspieszał gojenie. Czasami też stosowałam go na całe czoła jak akurat było w gorszej kondycji i też radził sobie dobrze. Ja swój hit w tej kategorii już mam (koncentrat Lierac Prescription)
ale na gorsze finansowo czasy śmiało można sięgnąć po Ziaję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396316].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Kupiłam ten produkt z ciekawości, ponieważ używam kremu na noc z tej samej serii i daje on dość zadowalajace efekty. Reduktor jest w wygodnym opakowaniu które umożliwia nakładanie go punktowo na wypryski (oczywiście nie jest to krem do stosowania na całą twarz). Jest wydajny, można przeciąć tubkę aby wydobyć resztki produktu. Nie spodziewałam się po nim wiele, ale o dziwo pomaga mi na wypryski - nakładam go wieczorem i rano zmiany są o mniej zaognione i wyraźnie się goją! Nie jest to produkt do cery badzo problematycznej/trądzikowej - nie daje jakichś spektakularnych efektów, ale dla cery mieszanej z umiarkowanymi problemami taka jak moja bardzo mi on pasuje. Przyjemny produkt w dobrej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368901].usefull || 0 }}% pomocna.

warto czy nie ?

Mam cerę mieszaną, na której pojawiają się niedoskonałości i chcąc nie chcąc pozostawiają po sobie brzydkie ślady :( Producent obiecuje zmniejszenie zaczerwienień i szybsze gojenie, a jaka jest prawda? Stosowałam go rano i wieczorem, krem szybko się wchłania, jest delikatny ma przyjemny zapach i nic więcej :( nie zauważyłam większych zmian i musiałam wprowadzić do mojej pielęgnacji coś dużo mocniejszego a mianowicie kwasy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367446].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny na pryszcze

Trądzik pojawił się u mnie w wieku 24 lat. Nie miałam pomysłu, co z tym fantem zrobić, więc metodą prób i błędów eliminowałam kosmetyczne niewypały oraz wzbogacałam swoją kosmetyczkę o słuszne produkty. Jedynym z nich jest na pewno ten reduktor. Za kilka złotych dostałam pierwszą deskę ratunku dla mojej cery. Pryszcze są "wyciągane" i zmiany szybko się goją. Niestety nie jest spektakularny jeśli chodzi o eliminowanie przebarwień potrądzikowych, ale również przyczynia się do poprawy cery w tej kwestii.
Podsumowując....
na plus:
+ cena
+ wydajność
+ efekty - pryszcze i przebarwienia potrądzikowe szybciej się goją
+ łatwość aplikacji

Nie ma w sumie minusów, bo nawet jeśli koloryt nie wyrównuje się szybko, to produkt przyczynia się do poprawy cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253263].usefull || 0 }}% pomocna.

Liczyłam na więcej

Zgodnie z opisem producenta ten kosmetyk czyni cuda. Niestety na mojej twarzy cuda się nie zadziały. Niedoskonałości, zaczerwienienia i zmiany potrądzikowe jak były tak są i pojawiają się kolejne.

Plusy
+ niska cena
+ wydajność
+ przyjemny zapach
+ dostępność
+ dobry sposób aplikacji
+ przyjemna, lekka konsystencja
+ ładne opakowanie

Minusy
- nie działa ani na większe ani na mniejsze zmiany
- skóra po jakimś czasie zaczyna się świecić

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1142536].usefull || 0 }}% pomocna.