Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Reduktor zmian potrądzikowych

Preparat przyspieszający łagodzenie zmian potrądzikowych. Może być stosowany jako uzupełnienie kuracji farmakologicznej. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym
Substancje aktywujące odnowę skóry:
- regenerujący kwas glicyryzynowy,
- naprawczo - wygładzająca hydroxyprolina.
Substancje czynne nawilżająco - kojące:
- allantoina i prowitamina B5.
Czysta i świeża skóra:
- zawiera wysokie stężenia substancji przyspieszających proces gojenia,
- skraca okres łagodzenia zmian i zapobiega ich ponownemu powstawaniu,
- zmniejsza zaczerwienienia oraz podrażnienia naskórka,
- wyraźnie wyrównuje powierzchnię i koloryt skóry,
- pozostawia skórę gładką, delikatną i świeżą.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Panthenol, Cetearyl Ethylhexanoate, Dimethicone, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben

Rewelacja!!

Poleciła mi go koleżanka, która też ma taki sam problem z cerą jak ja. Jak kupiłam i użyłam po raz pierwszy, bym nie pomyślała, że tak od razu zadziała. Zmiany potrądzikowe nie znikają od razu, ale się zmniejszają i robią mniej widoczne niż wcześniej. Ja go użyłam wieczorem na zmianę, która znajdowała się na nerwie i mnie strasznie bolała. Na następny dzień, już mnie tak to nie bolało i było o wiele mniejsze,można by powiedzieć, że ledwo go wyczułam pod o puszkiem palców.

Nie wiem dlaczego nie działa...

Pasta i żel z liści manuka to dla mnie było dziejowe odkrycie. Ale kremy z serii oraz ten dziwny produkt to niestety jakaś pomyłka.

Nie wiem na jakie zmiany mógłby działać ten produkt, na moje z pewnością nie. A nakładałam go punktowo i trzymałam niejednokrotnie i całą noc. Nie zauważyłam żadnych zmian na plus (na minus w sumie też nie, ale chyba nie o to chodzi w kosmetykach, żeby nie robiły krzywdy, tylko żeby miały dobroczynne działanie).
Ani nie zredukował przebarwień po niedoskonałościach, ani nie oczyścił i nie zmniejszył porów, ani nie zmniejszył ognisk zmian, które miałam na twarzy. Więc co robi??? Nie wiem.

Działa.

Faktycznie przyspiesza gojenie miejsc po niedoskonałościach. Zaczerwienienie szybciej ustępuje, a tkanka ładnie się zabliźnia. Radzi sobie jedynie ze świeżymi zmianami, nie działa na starsze i na przebarwienia. Najlepszy rezultat osiąga sie aplikując kilkakrotnie w ciągu dnia. Długo się wchłania.

Eris film 1

Dobry na pryszcze, nie na blizny

+ ładny zapach
+ cena
+ dobry na pryszcze, nałożony kilka razy eliminuje nieproszonego gościa i zniechęca go do czynienia jeszcze większych szkód na naszej twarzy
+ dostępność

- mała wydajność
- bardzo wolno się wchłania
- nie działa na blizny, choć tak naprawdę kupiłam go w tym celu

Mimo wszystko kupię ponownie do sytuacji "awaryjnych", gdy wyskoczy mi coś na twarzy. Z tym radzi sobie naprawdę świetnie za niewielkie pieniądze!

Wreszcie coś co mi pomogło

Jestem posiadaczką cery suchej i bardzo wrażliwej ze skłonnością do drobnych zmian. Codziennie wieczorem nakładałam cienką warstwę na problematyczne strefy i następnie delikatnie wklepywałam. Rano, wszystkie zaczerwienia jak ręką odjął. Jestem zachwycona.

Dobry, ale nie dla kazdego

Zauważyłam, że produkt możne zadziałać na dwa sposoby. U mnie i koleżanki elekty było widać po tygodniu, a u mojej siostry kompletnie się nie sprawdził.

+zapobiega tworzeniu się blizn
+niweluje widoczność świeżych blizn i przebarwień
+przyśpiesza gojenie
+lekko wyrównuje koloryt
+jest tani
+ma lekką konsystencję
+dobrze się wchłania

- gdy produkt się kończy ciężko go wydobyć z opakowania
- ma problem z niwelacją starszych blizn

Super

Naprawdę super produkt, już na drugi dzień po użyciu widać różnicę. Wususza krostki i sprawia, że szybciej się goją, nie są aż tak mocno zaczerwienione :)

Świetny

Kupiłam ten produkt na promocji w hebe za 6zl, stwierdzilam, ze nawet gdyby nie zadzialal to wcale nie bede taka stratna :) posiadam prawie wszystkie produkty z linii "liscie manuka" i jestem bardzo zadowolona, więc wiazalam jakies nadzieje i z tym produktem. Nie zawiodlam sie, czesto zostaja mi na twarzy male blizny po pryszczach. Po krotkim czasie stosowania tego kosmetyku zauwazylam, ze niektore blizny poznikaly. Te wieksze zmiany nie zniknely ale widocznie stracily, ze tak powiem na "jakosci" :) pewnie po dluzszym stosowaniu zanikna. Nie stosuje jego na pryszcze bo to sie mija z celem, jego zastosowanie jest do zmian potradzikowych a nie na tradzik. Jak za taka cene to rewelacja :)

REDUKUJE ZMIANY POTRĄDZIKOWE

Moim zdaniem reduktor działa bardzo DORZE. Jak piszą na opakowaniu redukuje ZMIANY po trądzikowe i tak właśnie działa. Jako nastolatka miałam bardzo duży problem z śladami po trądziku, ale dzięki nie mu pozbyłam się ich w mgnieniu oka. Wystarczyło wieczorem punktowo nanieś produkt na twarz (na zmiany) a rano delikatnie przemyć ciepłą wodą. Zmiany złuszczały się delikatnie i do dziś nie ma po nich śladu.

Punktowe preparaty sa do bani

Nie wierze w takie produkty. Ten zamknięty jest w zgrabnym opakowaniu. Ma dosc rzadka konsystencje żelu lub rzadkiego kremu. Zmiana trądzikowa posmarowana nim niestety nie zmniejsza sie ani szybciej nie goi. Opakowanie pomimo ze małe jest wydajne. Seria manuka jest dobra, ale psuje sobie reputacje takim produktem.

Zasusza, ale nie leczy

Na małe krostki i zaskórniki ok, ale przy ropniakach nie koniecznie. Zamiast leczyć i eliminować problemy, tylko zasuszał i nie robił dosłownie nic. Zawiodłam się, bo w mojej aptece nie był tani oraz był zachwalany przez aptekarki. Mógłby być lepszy, ale cóż. :) Zobaczymy za jakiś czas jak moja cera powtórnie na niego zareaguje.

bubel

Mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków. Stosowałam krem rano i wieczorem i nie zauważyłam żadnej różnicy. Pryszcze jak były tak są. Nie polecam szkoda wydawać pieniądze.