Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lancome, Hypnose Mascara [Mascara Volume sur Mesure] (Tusz do rzęs pogrubiający)

Cena już od 253,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki recepturze SoftSculpt z polimerami, zmiękczającymi woskami i prowitaminą B5 mogą być one grubsze, ale jednocześnie niesklejone. Konsystencja tuszu przypominająca fluid oraz szczoteczka pozwalają na równomierne i stopniowe rozprowadzenie go na powierzchni rzęs. Dostępny w trzech kolorach oraz w dwóch wersjach:

Lancome, Hypnose Mascara

Przez długi czas szukałam dobrego tuszu i ten mnie zachwycił, nie rozmazuje, nie osypuje się, nie pozostawia grudek. Posiada jeden minut który nie czyni go ideałem, szybko wysycha w opakowaniu przez co nie służy przez długi czas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485396].usefull || 0 }}% pomocna.

kiedyś ulubieniec

Przez wiele lat był to mój ulubiony tusz. Po pierwsze nie podrażnia oczu. Po drugie nie skleja rzęs, nie zostawia grudek, jest trwały, ładnie podkreśla rzęsy. Byłam z niego w 100 % zadowolona i nie mogłam znaleźć godnego następcy. Od około 2 lat zauważyłam jednak, że jego jakość bardzo się pogorszyła i przestał spełniać moje oczekiwania. Przede wszystkim bardzo szybko zasycha w opakowaniu i ma zdecydowanie zbyt małą wydajność w stosunku do ceny. Kiedyś bez wahania dałabym 5 gwiazdek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380246].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Tusz naprawdę godny polecenia, ale mimo wszystko cena zdecydowanie za wysoka. Ogromny + za to, że mimo moich prostych rzes jako jedyny potrafi utrzymać je cały dzień uniesione i podkręcone. Dodatkowo nie osypuje się i pięknie rozdziela rzęsy, nie ma efektu sklejenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378856].usefull || 0 }}% pomocna.

Świąteczny makijaż

Rozczarowanie po latach

Niestety nie jest to juz ta sama "boska" mascara jaka kiedys byla. Zmienilo sie wszystko od szczoteczki, po dzialanie i efekt koncowy.
Jestem zla ze po latach chcialam wrocic do mojej ulubionej mascary i spotkalo mnie rozczarowanie :(
Kupowalam ja namietnie 15 i 10 i 8 lat temu i bylo zawsze super. Bez wodotryskow ale efekt byl piekny, naturalny ,zero sklejania po prostu ladne wydluzenie i pogrubienie.
Tym razem to jakis zart. Szczoteczka jakas dziwna (nie sprawdzilam bo kupilam w Douglas on line) zamiast zwezac sie aby pomalowac rzesy w kaciku to ona nagle nabiera grubosci..po co? Zeby chyba tylko utrudnic!
Aby jako tako "nacieszyc" sie tuszem trzeba poczekac jakies 2 tygodnie az nieco przyschnie, wtedy troche mniej skleja i mniej osypuje sie.
generalnie-tusz cover girl za 3 dolce jest duzo lepszy
Nie polecam szkoda kasy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353036].usefull || 0 }}% pomocna.

na mnie nie dziala

Pomimo zachwytow innych uzytkowniczek na mnie zupelnie ten tusz nie dziala...
Swoje rzesy mam dosc grube i dlugie i chodzi mi raczej o delikatny efekt podkresle nia rzes i tu niestety hypnose sie u mnie nie sprawdza.
- efekt owadzich nozek
- niemilosiernie sie obsypuje i rozmazuje

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292516].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Moja recenzja będzie bardzo krótka. Gdyby było mnie stać, przestałabym testować inne tusze, gdyż jest to genialny produkt. A, że mnie nie zawsze stać, polecam Clinique High Impact :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273021].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Mascara dość trwała, nie osypuje się i nie skleja rzęs. Moje opakowanie niestety po 3 miesiącach używania jakby nieco wyschło, więc nie wiem co o tm myśleć. Jak za tą cenę spodziewałam się jednak dłużej poużywać. Ogólnie poza powyższym ok.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265006].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Tusz Lancome oceniam jako porządny produkt. Wytrzymałe opakowanie, niezła wydajność (prawie pół roku używania), efekt działania zgodnie z oczekiwaniami - wydłużał i pogrubiał rzęsy jak trzeba. Jednak nie jestem przekonana, czy na pewno jest wart swojej, niestety dość wysokiej, ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1184358].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy tusz jaki miałam w życiu!

Na co dzień prawie się nie maluję, jedynym kosmetykiem, bez którego ciężko by mi się było obejść to właśnie tusz, stąd mogę nieco więcej na niego wydać. Zanim zaczełam używać Hypnose najczęściej malowałam się tuszami L\'Oreala i byłam zadowolona z efektu (może gorzej z trwałości). Kilka razy skusiłam się na droższe tusze (Diora, Estee Lauder i Clinica), niestety nie spełniły moich oczekiwań wcale, a kosztowały kupę kasy. Aż dorwałam Hypnose w promocyjnej cenie ok 80zł i uznałam, że teraz, albo nigdy! I był to strzał w dziesiątkę! Tusz jest rewelacyjny! Nakłada się cudownie, zmywa łatwo, trzyma nawet 2 doby wyglądając tak samo (tak, zrobiłam taki test!!), a do tego nieziemsko pogrubia i wydłuża rzęsy. Od czasu gdy go używam wiele razy słyszałam pytanie, gdzie przedłużałam rzęsy, czyli efekt jest:-) Jeśli dodać do tego piękne opakowanie i niezłą wydajność (spokojnie starcza na ponad pół roku) to jest w 100% wart swojej ceny (nie raz bywa w promocjach za ok 100zł). Nie zamienię go już na żaden inny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1106166].usefull || 0 }}% pomocna.

Niby nic specjalnego, a jednak bardzo lubię

Muszę zacząć od tego, że nie lubię wydawać dużej kasy na tusze do rzęs- wszak całkiem dobre tusze robi L\'oreal czy Max Factor za 1/3 ceny tuszy marek selektywnych.
Mimo to kupiłam niedawno tą maskarę, czwarty raz, po dłuższej przerwie. Czy żałuję? Nie, bo efekt jaki mi daje po kilku niedbałych machnięciach szczoteczką jest świetny: podkreślone, gęste rzęsy bez śladu sklejenia - niby niewiele, ale mało tuszy to potrafi ;)
Jedyny minus to odbijanie tuszu przy linii rzęs na górnej powiece, z większością tuszy nie mam tego problemu.

Używam tego produktu od: paru lat w różnych ostępach czasu
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 4.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044675].usefull || 0 }}% pomocna.