Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Żel z peelingiem oczyszczający pory na dzień / na noc

Oczyszczający, spłukiwalny produkt typu 2 w 1. Łagodnie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
-ściągająco - normalizujący zinc coceth sulfate.
Czysta i świeża skóra
- oczyszcza pory skóry oraz skutecznie usuwa nadmiar sebum,
- pobudza złuszczanie martwych komórek naskórka,
- wspomaga redukcję zaskórników,
- działa nawilżająco i łagodząco,
- poprawia wygląd powierzchni skóry,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

Idealny do codziennej pielęgnacji

Mam słabość do serii Liście Manuka, jeszcze żaden produkt z tej serii mnie nie zawiódł. Ten żel z peelingiem również jest świetny. Bardzo dobrze oczyszcza, nie ma grubych drobinek przez co wg mnie może być stosowany codziennie. Opakowanie praktyczne z pompką ułatwia zużycie produktu do końca. Po tym peelingu moja skóra jest dobrze oczyszczona, miła w dotyku, pozbyłam się suchych skórek, pomógł zlikwidować niedoskonałości. Nie widzę w nim żadnych minusów. Gorąco polecam, świetny kosmetyk w niskiej cenie:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590956].usefull || 0 }}% pomocna.

hit dla cery mieszanej i tłustej

Testowałam z przyjaciółką serię z liśćmi Manuka i jak dla nas nie ma w niej żadnych bubli - obie mamy cerę mieszaną w kierunku tłustej, przy czym ona m askłonność do podrażnień, a ja mam cerę naczynkową i u nas obu seria sprawdza się genialnie do codziennej pielęgnacji, zarówno przy stosowaniu z innymi produktami równocześnie, jak również rozdzielnie. Ze względu na peelingujące drobinki używałam żelu co jakiś czas, a nie codziennie, żeby po podrażnić sobie cery i unikać zaczerwienień, jednak delikatnie myjące drobinki nie robiły mi dużej krzywdy (jak pieczenie, zaczerwienienia itd.), dlatego chętnie sięgam jak poszukuję większego oczyszczenia porów. Naprawdę warto kupić, bo działa świetnie jako produkt myjący na noc, po dokładnym demakijażu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589951].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

+wydajny
+tani
+skóra jest po nim bardzo gładka
+ładnie pachnie
+odczuwalna świeżość na skórze
+nie podrażnia, nadaje się do codziennego użytku
+wygodne opakowanie z dozownikiem

-nie nadaje się do demakijażu, jest idealny do oczyszczenia twarzy z resztek po makijażu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580766].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Porządny.

Bardzo dobry kosmetyk za niewielkie pieniążki.
Plusy:
-wydajność,
-zapach,
-wydajna konsystencja,
-dobrze oczyszczające granulki,
-nie podrażnia,
-mnie nie uczula,
-tani,
-szeroko dostępny.
Minusów jak dla mnie nie ma.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517886].usefull || 0 }}% pomocna.

Nr 1 do oczyszczania!

Dlugo szukalam kosmetykow do oczyszczania skory twarzy, wkońcu trafilam na serie z liści manuka. Moja skora od razu je polubila. Ale tutaj mowa o zelu z pilingiem wiec kilka slow o tym produkcie.
Juz od pierwszego uzycia skora jest gladka i dobrze oczyszcona. Ladnie pachnie i pozwala na delikatny masaz skory twarzy poprzez malutkie peelingujace drobinki. Skora po uzyciu nie jest sciagnieta! Dodatkowym plusem jest buteleczka wyposazona dozownik.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511791].usefull || 0 }}% pomocna.

był ok:)

dobre i delikatne połączenie 2w1. Nie lubię żelu z peelingiem w jednym kosmetyku, bo często mam lproblem z alergią i podrażnieniami, ale ten produkt jest delikatny, przez co dobrze się rozprowadza na twarzy. Granulki są malutkie i prawie niewyczuwalne na twarzy. Dobrze myje i oczyszcza twarz, dodaje efekt promienności i świeżości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469012].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Mam cerę tłustą i ze skłonnością do tworzenia zaskórników. Walczę z zaskórnikami od dawna. Stosuję ten produkt codziennie rano i wieczorem i po około miesiącu zauważyłam zdecydowanie mniejszą tendencję do tworzenia nowych zaskórników! To jest pierwszy produkt który zaczął na mnie działać!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468407].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Używam go do codziennej pielęgnacji. Drobinki w nim są na tyle delikatne, że nie podrażniają mojej skóry. Rano pozwala mi na delikatne umycie buzi, bez uczucia ściągnięcia. Nie sprawdzi się jako preparat do zmycia 1 warstwy makijażu, ale jako ostatni krok do pozbycia się pozostałości. :) Bardzo na plus jest jego opakowanie-butelka z pompką, szybko i sprawnie mamy dostęp do produktu. :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447556].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt

Produkt idelany do użytkowania na co dzień. Zawiera w sobie małe drobinki, które delikatnie peelingują naszą skórę. Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę i jej nie przesusza. Odświeżajacy zapach jest jak najbardziej na plus. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433426].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Wiele słyszałam dobrych i tych negatywnych opinii o serii Liście Manuka. Postanowiłam przetestować ten kosmetyk. 2 w 1 ciekawe rozwiązanie.
Plusy:
- wygodna butelka z pompką,
- konsystencja niezbyt gęsta, łatwo się rozprowadza i łatwo spłukuje,
- miły i orzeźwiający zapach,
- oczyszcza skórę,
- odświeża,
- wygładza,
- nie wysusza i nie podrażnia,
- wydajny.
Kosmetyk spełnia wszystkie moje wymagania. Stosując ten żel- pelling moja cera jest wyraźnie czystsza i nie błyszczy się. Na pewno kupię ponownie. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383851].usefull || 0 }}% pomocna.