Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Żel z peelingiem oczyszczający pory na dzień / na noc

Cena już od 6,95 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Oczyszczający, spłukiwalny produkt typu 2 w 1. Łagodnie redukuje niedoskonałości skóry. Przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.
Substancje czynne głęboko oczyszczające:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
-ściągająco - normalizujący zinc coceth sulfate.
Czysta i świeża skóra
- oczyszcza pory skóry oraz skutecznie usuwa nadmiar sebum,
- pobudza złuszczanie martwych komórek naskórka,
- wspomaga redukcję zaskórników,
- działa nawilżająco i łagodząco,
- poprawia wygląd powierzchni skóry,
- przygotowuje skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

był ok:)

dobre i delikatne połączenie 2w1. Nie lubię żelu z peelingiem w jednym kosmetyku, bo często mam lproblem z alergią i podrażnieniami, ale ten produkt jest delikatny, przez co dobrze się rozprowadza na twarzy. Granulki są malutkie i prawie niewyczuwalne na twarzy. Dobrze myje i oczyszcza twarz, dodaje efekt promienności i świeżości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469012].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Mam cerę tłustą i ze skłonnością do tworzenia zaskórników. Walczę z zaskórnikami od dawna. Stosuję ten produkt codziennie rano i wieczorem i po około miesiącu zauważyłam zdecydowanie mniejszą tendencję do tworzenia nowych zaskórników! To jest pierwszy produkt który zaczął na mnie działać!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468407].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam :)

Używam go do codziennej pielęgnacji. Drobinki w nim są na tyle delikatne, że nie podrażniają mojej skóry. Rano pozwala mi na delikatne umycie buzi, bez uczucia ściągnięcia. Nie sprawdzi się jako preparat do zmycia 1 warstwy makijażu, ale jako ostatni krok do pozbycia się pozostałości. :) Bardzo na plus jest jego opakowanie-butelka z pompką, szybko i sprawnie mamy dostęp do produktu. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447556].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Fajny produkt

Produkt idelany do użytkowania na co dzień. Zawiera w sobie małe drobinki, które delikatnie peelingują naszą skórę. Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę i jej nie przesusza. Odświeżajacy zapach jest jak najbardziej na plus. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433426].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Wiele słyszałam dobrych i tych negatywnych opinii o serii Liście Manuka. Postanowiłam przetestować ten kosmetyk. 2 w 1 ciekawe rozwiązanie.
Plusy:
- wygodna butelka z pompką,
- konsystencja niezbyt gęsta, łatwo się rozprowadza i łatwo spłukuje,
- miły i orzeźwiający zapach,
- oczyszcza skórę,
- odświeża,
- wygładza,
- nie wysusza i nie podrażnia,
- wydajny.
Kosmetyk spełnia wszystkie moje wymagania. Stosując ten żel- pelling moja cera jest wyraźnie czystsza i nie błyszczy się. Na pewno kupię ponownie. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1383851].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny gość

Trzeba powiedzieć, że jest to raczej żel niż peeling. Na szczęście NIE wysusza tak jak słaby żel z tej samej serii. Występują drobinki jednak rzadko przez co nie dadzą efektu ostrego zdarcia skóry = nie podrażnią naturalnej bariery.

W skrócie minusy i plusy:
+NIE wysusza skóry tak jak zwykły, słaby żel z tej samej serii
+Nie drażni w oczy przy myciu
+ Odświeża twarz
+Skóra nie błyszczy się po użyciu kosmetyku
+Nie lepi się na twarzy - nie zostawia po sobie śladu po aplikacji
+ Przyjemny zapach jednak delikatny, nie utrzymuje się na skórze
+cena i wydajność

Do czego można się doczepić?
-/+ nie nadaje się do samego demakijażu, raczej zmyje lekkie resztki po demakijażu np. płynem
-/+ jeśli jego głównym celem ma być peeling to raczej nie jest dobrym wyborem. Drobinki peelingu będą obecne, jednak na zasadzie lekkiego masażu niż wielkiego oczyszczania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375431].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny :)

Niedawno myślałam, że nie będę już potrzebować żelu z peelingiem. Do tej pory używałam Perfecty, jednak przesuszał on moją skórę. Przerzuciłam się na jakiś zwykły żel z Garniera, do cery mieszanej, ale nie miał on drobinek - chyba słabo oczyszczał skórę, bo zaczęły pojawiać się niedoskonałości. Skuszona ceną i dobrymi opiniami, sięgnęłam po powyższy żel - i jestem bardzo zadowolona :)
Doskonale oczyszcza, wygładza skórę, na dodatek ładnie pachnie i fajnie się pieni :)
Jedynym minusem jest fakt, że dość szybko go ubywa, przynajmniej u mnie ;)
Chyba skuszę się na całą serię Manuka ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1372341].usefull || 0 }}% pomocna.

Do biustu.

Szczerze przyznaję, nie lubię takich wynalazków.
Albo żel, albo peeling. Większość zużyłam do myjącego masażu biustu i dekoltu.
Kosmetyk ładnie pachnie, świeżo, cytrusowo, herbacianie. Ma przyjemne dla oka opakowanie- zwłaszcza kolor, pompkę. Wygodnie się go stosuje i dozuje odpowiednią ilość. Jednak ani nie radzi sobie z myciem twarzy, ani z jej peelingiem. Natomiast na delikatnej skórze biustu i dekoltu sprawdził się dobrze, przyjemnie ją wygładzając.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343021].usefull || 0 }}% pomocna.

bez rewelacji

+ łatwo się zmywa,
+ całkiem nieźle czyści, przynajmniej na powierzchni,
+ całkiem ładnie pachnie,
- nie łagodzi podrażnień,
- nie zauważyłam działania antybakteryjnego,
- nie redukuje wielkości/ilości porów

są na rynku lepsze żele do mycia twarzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305916].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

W połączeniu z pastą oraz tonikiem tworzą niezbędne trio w mojej kosmetyczce!
- żel fajnie odświeża, granulki peelingu dobrze oczyszczają czego efektem jest oczyszczona, świeża, elastyczna skóra
- stosowany z tonikiem i kremem jest naprawdę fajny :)
- wydajność!
- piękny zapach
- opakowanie z pompką - obłęd! Idzie go wykorzystać do samego końca, nie trzeba się "bawić" aby go zużyć

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272066].usefull || 0 }}% pomocna.