Luminelle, podkład w płynie

Luminelle, podkład w płynie

Jest to naturalny podkład jak kto woli - płynny lub kremowy. Ja wybrałam ten pierwszy. Ładnie, naturalnie wygląda na buzi, ma jasne kolorki, dobrze się rozprowadza, nie tworzy maski. Jego minusami są: zostawia ślady na ciuchach, nie matuje, może spływać z tłustej buzi. Polecam do cery normalnej lub suchej.

Cena - 25 zł.

Omijać szerokim łukiem!!!!

To najgorszy podkład z jakim miałam do czynienia. Sama go nie kupiłam, znalazłam natomiast u koleżanki i trochę sobie uzyczyłam... Szok - to jedyne co mi przychodzi na myśl. Paskudnie sie rozprowadza, śmierdzi jakimś starym olejem (?!), daje efekt plastelinowej maski, nie tuszuje, a nawet podkreśla wady cery, brudzi dosłownie wszystko czego się tknie, ma brzydkie sztuczne kolory... Az czuc jak zatyka i klajstruje pory. Nie chciałbym sie przekonac jakie efekty przyniosłoby dłuższe użytkowanie.
Po prostu kpina, nie wiem jak cos takiego mozna wypuścić na rynek, nie wiem jak to świadczy o producencie i jego poważaniu klientów... Naprawde - omijać jak najszerszym łukiem, nie wart nawet 1/100 swojej ceny (to też kpina żądać ponad 20zł za taki SZAJS).
NIGDY WIECEJ!!

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 2-3 próby (bardzo "bolesne"!)

jak dla mnie taki sobie

Używałam dość długo, bo się przyzwyczaiłam... no i też dlatego, że znalazłam idealny odcień i nie chciało mi się szukać innego podkładu :P
Zużyłam dwa opakowania, to drugie, nie wiedzieć czemu, choć nazwa odcienia była ta sama, różniło się kolorem od pierwszego i miało tak intensywny zapach, że autentycznie łzawiły mi oczy... na szczęście po jakimś czasie zapach z tubki prawie całkiem wywietrzał. Puder dobrze się nakłada, jest przejrzysty i nie tworzy smug, ale na mojej cerze najlepiej wyglądał po jakiejś godzinie od nałożenia, bo bezpośrednio po aplikacji rzeczywiście tworzył lekki efekt kredowej maski.
Ogólnie biorąc, dla osób z suchą lub normalną cerą, bez większych kłopotów. Ja mam cerę mieszaną i trochę za bardzo się po nim przetłuszczała.

Używałam tego produktu od:2 lat

kiepski

Dla mnie bardzo sałby.Nic nie kryje,nawet nie mówię tu o grudkach ale sam kolor policzka.Nic a nic.Może dla bardzo młodych osób zamiast kremu.Konsystęcja pół -płynna.Zapach bez zastrzeżeń.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

wrastające włoski

mi bardzo odpowiada :)

Z tym podkładem Luminelle mam bardzo dobre doświadczenia: kolor piaskowy beż rewelacyjnie pasował do mojej karnacji, świetnie się rozprowadzał, rzeczywiście nie kryje za bardzo, ale wg. mnie dopasowuje się do koloru skóry. Matowił, nie za dlugo niestety,ale jeśli z moją mieszaną cerą potrafiłam poprawić to pudrem, tzn. że w szystko z tym produktem ok. :)
Teraz używam tego podkładu w nowej tubce, niestety nie ma już tego mojego rewalacyjnego koloru... :( Używam beż różany. Zapach i konsystencja bardzo fajne :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

przypadł mi do gustu

Ślicznie, delikatnie wygląda na buzi. Daje bardzo naturalny efekt; skóra po jego nałożeniu jest jakby rozświetlona i nie ma bynajmniej żadnego odcienia kredowego. Faktycznie wąska gama kolorystyczna, ale dla mnie odcień "różany beż" był idealny na zime. Nie zmienia kolorytu skóry, tylko bardzo ładnie go podkreśla. Nie tworzy w żadnym wypadku efektu "maski". Całkiem dobrze matuje (przy mojej mieszanej cerze z tendencją bo mocnego błyszczenia się). Nie zauważyłam też żeby się warzył w czasie nakładnia i pozostawiał smugi.
Niestety raczej dla cery nie sprawiającej większych kłopotów. Nie ukrywa dobrze niedoskonałości skóry typu wypryski, zaczerwienienia czy rozszerzone pory. Ale przy ładnej cerze wygląda super:)
Ma śliczny zapach i nakładanie jego to prawdziwa przyjemność;) Z wydajnością też bardzo dobrze. No i już nie ma tego obrzydliwego opakowania;)
Polecam jako ładne podkreślenie bezproblemowej cery;)

Rozczarowanie

Jestem bardzo rozczarowana ponieważ ta firma zawsze miała wysokiej jakości produkty. Z tym jest jednak zupełnie inaczej.Kupiłam go za około30 zł w centrum Yves Rocher, na początku byłam zachycona zapachem (wszystkie kosmetyki YR pięknie pachną) po nałożeniu jednak czar prysł. Zacznę od tego że nakładanie go przypomina wcieranie w skórę piasku, zostawia okropne smugi w brew nazwie wogóle nie daje naturalnego efektu! bardzo brudzi, wysusza skórę tworząc wręcz łuski. Za szybko się wchłania.Nigdy nie udaje mi się równomiernie go rozprowadzić. Nie kryje niedoskonałości tylko je podkreśla. Jedynym plusem jest kolor i zapach reszta do niczego!

Efekt kredowy

Używałam tego podkładu jako nastolatka, ale teraz już nie daję mu szans...Pomimo tego, iż kolory w opakowaniu i na dłoni wyglądaja dość naturalnie, choć nie ma tu mowy o efekcie dopasowania do karnacji, to na twarzy tworzy efekt kredowy - dosłownie... Nie jest możliwe rozprowadznie go cienką warstwą, tworzy przez to na twarzy maskę. Oprócz tego wysusza i podkreśla suche skórki. Kolory jakies ciemne (choć ja mam dośc ciemną karnację), albo rózowe...
Znalazłam dla niego nowe zastosowanie, w którym nawet sie sprawdza - jako korektor wszelkich niedoskonałości. Jego własciwości wysuszajace sprawiaja , że krostki szybciej sie goją. Natomiast efekt kredowy nie jest widoczny pod innym, własciwym podkładem.
Do jego zakupu moze sprowokowac chyba jedynie dość miłe dla oka opakowanie, niezbyt wygórowana jak na podkład tej marki cena, no i oczywiście firma :)

Brudas!

Użyłam kilka razy i wystarczy. Paskudne mazidło, które nie kryje, nie matuje, źle się nakłada ale za to świetnie brudzi ubrania... Brrrr!

dla mnie super

widze, ze ten podklad nie wzbudza pozytywnych emocji, ale mi bardzo odpowiada;) ma jasna kolorystyke - akurat w sam raz dla mojej cery, super kryje, makijaz trzyma sie na nim bardzo dlugo, nie zauwazylam problemow z brudzeniem ubran, moze dlatego ze nie nosze golfow i innym pod sama buzie, ogolnie jest super i nie zamienie go na inny ;)

Zdecydowanie nie polecam!!!
Tragicznie się nakłada, zostawia smugi, nie matuje, wysusza, na twarzy wygląda bardzo nienaturalnie, a po miesiącu rozwarstwił się w tubce, cena jest ogromna w stosunku do jakości.

Nie, nie i jeszcze raz NIE!!!

Nie, nie, nie!! Nie matuje, nie kryje, nie robi kompletnie nic. Źle się nakłada, zostawia smugi i bardzo brudzi ubrania. Nie polecam ...

Beznadziejny

Co to za podkład, który nie spełnia roli podkładu? Nie kryje, cera się błyszczy, a do tego straszliwie brudzi ubrania, i nie wiadomo co z nim zrobić, zeby było dobrze. Koszmar.