Energy - Move So Perfect [Perfecting Radiance Concentrate]

Energy - Move So Perfect [Perfecting Radiance Concentrate]

Emulsja rozświetlająca cerę i energizująca. Energia i promienność skoncentrowane w jednym niezwykle lekkim i miłym w dotyku produkcie. Dzięki P.E.M technology koncentrat:
- nawilża i odżywia wszystkie warstwy naskórka
- zwiększa zasoby energii komórek
- stymuluje mikrocyrkulację (skóra doskonale dotleniona)
- eliminuje proteiny, które czynią skórę szarą i ziemistą (cera promienna i rozświetlona, rozjaśniona, wyrównany koloryt cery). Przywraca cerze świeżość i promienny wygląd.

Nie oczekuj rewelacji

Kupiłam z powodu efektu "rozświetlenia" jaki miał nastąpić. Zużyłam całe opakowanie i nic nie zauważyłam. Produkt bez wątpienia sympatyczny, dobrze się używa, ma fajną konsystencję, miły zapach, bardzo ładne opakowanie.Na pewno ma jakieś właściwości, ale nie do końca można zaobserwować jakie. Ja określiłabym go może jako serum nawilżające(nic więcej) polecane dla Pań 20-30 lat.Zniknęło już dawno z perfumerii, nie jest produkowane - pewnie nie bez powodu.

bardzo dobry rozświetlacz

super dla osób z problemem ziemistej cery.

nadaje skórze lekko brzoskwiniowy odcień. maciupkie drobinki odbijają światło przez co optycznie wyrównują powierzchnię naskórka. przy regularnym stosowaniu cera utrzymuje ten lepszy stan nawet gdy raz go nie zastosujemy.

serum ma leciutką konsystencję. nadaje się pod krem nawet dla osób z cerą mieszaną i tłustą.

niestety ostatnio nie mogę go znaleźć...

Używam tego produktu od: opakowanie zużyte i nie mogę ostatnio nigdzie dostać nowego

przyjemny

Śliczne opakowanie, wygodne dozowanie. Cytrusowy, energetyzujący zapach. Bardzo lekki, dobrze się rozprowadza, szybko sie wchłania. Nawilża, rozświetla, wygładza. Nałożony pod krem - niestety daje połysk, choc po jakimś czasie ten znika. Po prostu przyjemność:)
Edytuję Zuzyłam 2 opakowanie i nie zarzekam się, ze nie kupie 3

depilacja metody

bardzo dobry!

początkowo wzruszyłam ramionami: ot, delikatny, szybko się wchłania, ale czy rzeczywiście wygładza i rozświetla? jednak kiedy po kilku dniach użytkowania nieoczekiwanie stwierdziłam, że właściwie nie muszę nakładać podkładu, oddałam mu honor. jest niemalże doskonały; nakładam go pod krem z wysokim filtrem i nawet mimo mojej tłustej cery (i upału) nie mam wrażenia ciężkości. polecam!

Swietny :-)

Delikatna emulsja z zatopionymi zlocistymi drobinkami i o slicznym, ale nie nachalnym zapachu cytrusow. Doskonale nawilza i rownie doskonale rozswietla, szybko sie wchlania, makijaz nie walkuje sie na niej, cera wyglada gladko, na zdrowa i ozywiona. Srednio wydajny, mialam wrazenie, ze szybko znika. Piekne opakowanie, wygodna pompka, kosmetyk spelnia obietnice producenta - czyli niemal ideal ;-)