Pure Calmille, Lingettes Demaquillantes (Chusteczki do demakijażu)

Pure Calmille, Lingettes Demaquillantes (Chusteczki do demakijażu)

Pojemność 20 szt

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Praktyczne i wygodne w użyciu chusteczki szybko usuną makijaż i oczyszczą skórę. Z aktywnym wyciągiem z rumianku. Chusteczki o nietłustej formie i bez alkoholu. Przeznaczone do każdego rodzaju skóry.

Cena: 19zł / 20 szt.

wysoki poziom, ale czy napewno najwyższy na rynku?

bardzo mocno nasączone chusteczki, dużego formatu (starczy nawet na przetarcie dekoltu) o delikatnym zapachu rumianku. Fajne było to,że nie wysychają i zmywają dokładnie wszystko jak leci-tusz, podkład, cienie do oczu.
W ogóle chusteczki do demakijażu to moje"odkrycie"-są niesamowicie praktyczne-na wakacje, po imprezach, no trzeba je mieć!
Te byłyby idealne,ale są też małe minusy:
- cena (najdroższe na rynku ze średnio półkowych)
- mam cerę normalną po pierwszym użyciu ciutkę piekło-a to oczy, a to usta, później- już nie,
-wieczorem idealne"zmycie" rano oczy pandy why?why?
- zostawiają delikatny"film"na buzi,

mimo to polecam :-) Dla osób, które lubią tego typu produkt są jedne z lepszych na rynku, dobrze wypadają na tle tych tańszych, co szybko wysychają, lub tych, które zmyją jedynie-tu widać,że YR postarał się bardziej. I to jest mocny plus!

Masakra

Miałam w swoim życiu fazę gdy preferowałam chusteczki do demakijażu ponad wszelkie mleczka czy płyny.Wypróbowałam po prostu masę różnych firm i te chusteczki wypadają najgorzej z wszystkich.Wspominam to jako jedną wielką masakrę.Chusteczki były dobrze nasączone i zmywały makijaż bardzo dobrze...ale okropnie okropnie podrażniały i szczypały nie tylko w oczy ale również cała cerę.Miałam totalnie zaróżowioną twarz co było wielkim dyskomfortem i jestem pewna że nigdy do nich nie wrócę.Wydajność dość dobra,troszkę za drogie.Nie udało mi się ich wykończyć w końcu wyszło na to że czyściłam nimi z zanieczyszczeń moje pędzle.Nie polecam,szczególnie wrażliwcom.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pół 1

Bardzo dobre

Przed każdymi wakacjami zaopatruje się w te chusteczki.

Wszystko zaczęło się od tonika z mleczkiem 2w1 tej firmy, tak mi się zapach spodobał że postanowiłam wypróbować te chusteczki.

Chusteczki bardzo dobrze zmywają makijaż, niestety wodoodpornego tuszu nie zmyją, za to też odjęłam pół gwiazdki, ale podkład, cienie zmywają bez zarzutu.

Nie podrażniają skóry ani oczu.

Są mięciutkie, ładnie pachną.

Cena atrakcyjna.

Polecam gorąco

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka paczek

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Niezbędne.

Najprzyjemniejsze w stosowaniu chusteczki do demakijażu jakie do tej pory miałam.
Miękkie, nie podrażniają oczu, makijaż zmywają dokładnie (nawet wodoodporny tusz!), pozostawiają skórę miękką i nawilżoną.

Chusteczek nigdy nie używam na co dzień, raczej na wyjazdy, albo jak nie chce mi się bawić z mleczkiem i wacikami.

Te, z czystym sumieniem mogę polecić.

Delikatne lecz skuteczne oczyszczanie

Plusy:
- składniki pochodzenia naturalnego
- nie testowane na zwierzętach
- delikatny, przyjemny zapach
- nie podrażniają skóry, także tej wokół oczu jak i samych oczu
- bardzo dobrze i łatwo zmywają makijaż, w tym tusze do rzęs i eyelinery
- delikatnie lecz dokładnie oczyszczają skórę, pozostawiając ją świeża i gładką
- chusteczki dobrze nawilżone i nie wysychają

Minusy:
- skład; parabeny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Najlepsze na podróż

Chusteczki świetnie zmywają cały makijaż a do tego nawilżają skórę, nie trzeba potem stosować kremu nawilżającego. Idealne na podróż. Nie musimy zabierać toniku, mleczka, kremu... te chusteczki łączą w sobie te kosmetyki. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mam pierwsze

dla mnie najlepsze!

Te chusteczki to moj KWC!
Świetnie zmywają makijaż, delikatnie nawilżają skórę i nie pozostawiają na niej tłustej warstwy. Doskonałe do oczu, bo ich nie podrażniają! Moim zdaniem najlepsze chusteczki ze wszystkich, których do tej pory używałam. POLECAM!

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:ponad 10

Dobrze je mieć

Produkt bardzo dobry. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Dokładnie usuwa zarówno tusz do rzęs jak i makijaż twarzy. Substancja nasączona nie jest tak mokra jak w niektórych chusteczkach, że spływają niczym woda po całej twarzy. Chusteczki są przyjemnie wilgotne a przy usuwaniu makijażu nie widać żadnego pienienia się jak bywa u niektórych chusteczek do demakijażu
Ładny delikatny zapach. Polecam warto :)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:-

kiepskie

Dość suche, ciężko sie nimi zmywa makijaż. Nie radzą sobie dobrze ze zwykłymi, nie wodoodpornymi kosmetykami, pozostawiają zabrudzenia, resztki makijażu. Mają raczej nieprzyjemny zapach. I najwiekszy minus - podrażniają twarz, po kazdym użyciu musiałam używac wody by pozbyć się silnego pieczenia skóry.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Jakieś takie...niezbyt lubię.

Działanie- może być, nie podrażniły skóry. Zapach dużo gorszy niż żelu- bardziej rumiankowy. A przede wszystkim- ta nieprzyjemna "tłustość" ( zwłaszcza przez porównanie z chusteczkami Olay)- co z tego, że nie wymagają wody, kiedy po użyciu MUSZĘ coś zrobić z moją twarzą- przynajmniej użyć toniku ( w przeciwieństwie do tych drugich). Użyłam może 2 a reszta wysycha...w końcu wyrzucę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

TAKIE SOBIE

Witam! Dostalam te chusteczki w prezencie! Mozna powiedziec ze sa naprawde fajne- mily zapach, moich oczu nie szczypia choc tez mam wrazliwe. Ale nie pasuje mi to ze moja skora po ich uzyciu sie swieci! Sa dosc tlustke i zawsze musze zmywac je woda :( a chcialabym takie ktore nie zostawia tlustej warstewki i nie bede musial myc twarzy woda z kranu :/

Używam tego produktu od:tyg
Ilość zużytych opakowań:caly czas 1

OK, ale szczypia w oczy

Wlasciwie jest to taka 3 z plusem.
Chusteczki sa bardzo dobre, ale do demakijazu twarzy. Gorzej radza sobie z oczami. Jest problem z dokladnym zmyciem tuszu i konturowki (rano gwarantowany efekt Misia Pandy). W dodatku szczypia wiec trzeba bardzo ostroznie manewrowac nimi w tych okolicach.
Pod wzgledem trwalosci duzy plus - bardzo wytrzymale, nie rozrywaja sie. Opakowanie szczelnie zamyka sie po kazdym uzyciu.