Kobo Professional, Colour Trends Lipstick (Szminka do ust)

Kobo Professional, Colour Trends Lipstick (Szminka do ust)

Pojemność 3,8 ml

Intensywny i trwały kolor ust. Pomadka nawilżająca i wygładzająca usta o przedłużonej trwałości. Formuła bogata w składniki odżywcze, takie jak masło morelowe, witamina E, działa jak odżywczy balsam dla ust. Zawiera filtry UV.

w kredce
nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe

Dobra pigmentacja

Na szminkę Kobo zdecydowałam się z dwóch powodów: niedroga oraz słyszałam opinie, że ma dobrą pigmentację.

Jak za tą cenę mamy całkiem dobry produkt, na prawdę dobra pigmentacja, usta sprawiają wrażenie 'nawilżonych', i utrzymuje się do kilku godzin. Jednak trzeba bardzo uważać, bo łatwo się rozmazuje i zostawia ślady.

Opakowanie dość ładnie się prezentuje na toaletce - ja akurat miałam wersję w czarnym opakowaniu. Magnesiki ładnie 'łapią' pokrywkę i świetnie trzymają.

Ogólnie jak za produkt za niecałe 20 zł (za tyle ja kupowałam), jest całkiem, całkiem :)

Może być

Czerwone, lustrzane opakowanie z zamknięciem magnesowym. Wygląda bardzo luksusowo i elegancko. Szminka ma kremową, gładką konsystencję o brązowym kolorze i nie posiada zapachu. Ma dobry pigment i nie zastyga. Dosyć tępo się rozprowadza na ustach. Tak topornie. Daje matowo-satynowe wykończenie na ustach i jest komfortowa w noszeniu. Ładnie pielęgnuje i wygładza usta. Natomiast nie należy do zbyt trwałych produktów. Wytrzymuje do pierwszego posiłku. Dodatkowo nie wysusza ust. Niestety ten kolor jest dla mnie zbyt ciemny i trupio w nim wyglądam dlatego się właśnie jej pozbywam. Jednak poza tym nie jest zła. Może być.

Godna swojej uwagi

Pomadki lubi chyba każda kobieta, jedne używają codziennie inne tylko na wyjścia, należę do tego typu kobiet, która dziennie robi makijaż.
Pomadke kupiłam z czystej ciekawości i po wysuszonych ustach pomadkami matującymi szukałam czegoś nawilżającego..
Kolor nude 315 Beige obsession to strzał w 10 dla mojej cery, makijażu nude.
Uwielbiam ja za właściwości pielęgnacyjne, usta są nawilżone i dlugo pozostaje nienaruszona.
Pięknie pachnie a zamykanie jest z cząstkami magnezu.

Kremowa konsystencja

Pomadką z tej serii zniechęciłam się do marki Kobo na kilka miesięcy. Dopiero teraz postanowiłam ją ocenić. Mam pomadek w kolorze czerwonym. Kupiona w okresie walentynek rok temu. Niestety pomadka jest tak kremowa, że bardzo łatwo się rozmazuje i szybko zjada. Nie lubię jej, potrafi się niestecznie rozlać. Nie wiem, czy to winna konkretnego egzemplarza, jednak nie lubię jej, pomimo pięknego koloru. Opakowanie piękne i solidne. Niestety szminki nie używam.

Kupiłam z kilka złotych i zrobiłam wielkie WoW!!!

Szminkę kupiłam na wielkiej promocji w Naturze. Dałam za nią 7-8 zł więc ani nie oczekiwałam zbyt wiele ani też nie nastawiłam się na wielką stratę finansową.

Mam odcień 316 Hazel Nude. W mojej kosmetyczce królują róże i czerwienie nudziaków oraz odcieni beżu, brązu czy orzecha nie miałam od dawna.

Szminka ma bardzo ładne, czerwone opakowanie. Zatyczka jest przyciągana przez magnez przez co unikamy wysunięcia się zatyczki w torebce czy kosmetyczce. Super, nie raz szminką pobrudziłam wnętrze torebki właśnie przez to, iż zatyczka była niesprawna.
Szminką wysuwa i zasuwa się lekko. Kolorek szminki na pierwszy rzut oka wygląda jak mleczne kakao niż orzech laskowy. Zapach bardzo przyjemny :)

Po nałożeniu na usta kolor bardziej przypomina jasny orzech. Oczywiście na każdych ustach będzie sie nieco różnił jednak mi pasuje.
Szminka ma bardzo kremową, aksamitnie gładką konsystencję. Bardzo dobrze i lekko się rozprowadza. Na ustach jest aksamitne, lekko matowe wykończenie natomiast jest bardzo przyjemna. Byłam zaskoczona jakością, tym jak pielęgnuje usta, wygładza a jednocześnie jest trwała. Oczywiście jak to u mnie zwykle jest do pierwszego posiłku, ale i tak jestem pod wrażeniem trwałości. W kontakcie ze szklanką odbija się na niej jednak wciąż pozostaje na ustach.

Cudowne jest to jak pielęgnuje usta, nie wysusza ich i pozostawia gładkie i przyjemne. Po kilku godzinach gdy ją ,,zjem" xd to nadal czuję wygładzenie.

Podoba mi się, że szminka się nie grudkuje, mogę nałożyć dwie warstwy i szminka dalej fajnie wygląda. Poprawki na ustach też mile widziane bez problemu.

Ogólnie jest to bardzo dobra szminka. nie spodziewałam się takiej jakości za takie pieniądze. Mam swoją ulubioną serię Kobo do niej dołączam te szminki. Polecam

Produkt godny uwagi

Bardzo się cieszę, iż kupiłam tę pomadkę. Świetnie sprawdza się na co dzień i większe wyjścia. Kolor jest intensywny, naturalny, matowy, co najważniejsze trwały. Nie rozmywa się , więc można uniknąć dyskomfortu. Opakowanie jest estetyczne. Cena bardzo atrakcyjna. Same plusy, polecam każdemu. Na pewno kupię inne odcienie.

Kiedys mój ulubieniec

Uwielbiam tą pomadke! Jest to jedna z takich pomadek, które nie zmywają się przy najlepszej okazji. Jest tania i trwała. Utrzymuje się na ustach godzinami i nie wysusza ust.

Wreszcie jakiś godny następca pomadek z Golden Rose

Ta pomadka jest rewelacyjna!!! Nie sądziłam że zachwyci mnie jeszcze jakaś inna marka poza Golden Rose. Kiedyś kupowałam pomadki tylko tej marki, bo są tanie i sprawdzone. A od dziś zacznę też kupować inne odcienie Kobo ;)

Posiadam dwa kolory - 303 Peach Puff i 313 Crushed Berries. Są świetne i jak żadne inne pasują do mojej urody. Ten pierwszy jest bardzo zbliżony do mojego naturalnego koloru ust, więc lubię używać go na codzień, natomiast ten drugi jest nieco ciemniejszy, ale w klimacie Nude, więc nada się zarówno na dzień, jak i na wieczór. Pierwszy ma więcej różowego koloru, a drugi brązowego. Widać to na załączonym zdjęciu.

Pomadka zamknięta jest w przepięknym metalicznym opakowaniu w kolorze czerwonym. Ogólnie lubię minimalistyczne, stonowane opakowania ale to jest naprawdę ładne i gustowne mimo swojej "krzykliwości" :) ma też ciekawy opływowy kształt. No i magnesy w zatyczce które umożliwiają sprawne zamknięcie pomadki.

Malowanie ust tą pomadką to sama przyjemność. Gładko "sunie" po ustach, ma dobre krycie. Pachnie delikatnie, jakby kokosowo-waniliowo. Nawilża usta. Równomiernie się "zjada". Trwałość taka sobie, ale nie mam z tym problemu, gdyż uwielbiam jej używać ;)

Cena w porządku ja za tę jakość. Ja kupiłam ją za około 18 zł. I na pewno na tych dwóch odcieniach nie poprzestanę;) polecam serdecznie!

Dokupię jescze inny odcień ;)

Bardzo lubię markę Kobo, ponieważ jest to polska marka, która ma produkty dobrej jakości i bardzo często pojawiają się nowości.
Tym razem pojawiła się seria szminek do ust w takich czerwono złotych opakowaniach. Gama odcieni bardzo przypadła mi do gustu i na pewno skuszę się na jeszcze jakiś odcień.
Aktualnie posiadam jedynie odcień 303 peach puff, czyli różowy odcień nude. Szminki maja satynowe wykończenie, bardzo naturalne. Suną po ustach gładko, ma się wrażenie, że są aż nawilżające. Nie podkreślają suchych skórek ani nie wysuszają ust. Mają delikatny zapach. Ich trwałość jak na klasyczne pomadki jest bardzo dobra. Ładnie się dokładają w ciągu dnia, gdy jest taka potrzeba.
Nowe opakowania są przepiękne, wyglądają bardzo elegancko i wręcz drogo. Opakowanie ma magnesik.
Cena jest niska, a ja jeszcze kupiłam taniej w promocji.

Fajna!

Pomadka jest bardzo fajna, mam wrażenie, że wygładza usta, nie podkreśla suchych skórek i nie ma uczucia tłustych ust. Ma lekko satynowe wykończenie. W ciągu dnia zjada się, ale nie zostają plamy na ustach, więc jest to akceptowalne.
Kupiłam ją na promocji w Drogeria Natura (za ok. 10 zł), więc za taką cenę to super produkt!. Ja mam kolor 304 - Dusky Rose.

Maselkowa pomadka do ust

Pomadke otrzymałam od mamy która kupiła ja w drogerii kolor nr 313.
To kolor brudny róż z brazem.
Bardzo zachwyciło mnie opakowanie - nowe ulepszone, przyciągające wzrok zamykane magnetycznie.
Jest bardzo duży wybór kolorów każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety trwałość średnia, taka klasyczna ładnie się zjada.
Cena bardzo na plus, często w promocji.

Rewelacja!

Odświeżone pomadki w nowych opakowaniach cieszą oko!
Opakowanie zamykane na magnes w kolorze czerwonym jest prześliczne.
A w środku kryje się kremowa pomadka.
Mam dwa odcienie- 303 peach puff (lekko różowy nudziak) i 313 crushed berries (odrobinę ciemniejsza od moich ust, beżowo-brązowa).
Pomadki mają świetną nawilżającą konsysystencję. Aplikuje się je bez problemu i po aplikacji można o nich zapomnieć. Nie są trwałe, ale zjadają się naturalnie, przy posiłku nie trzeba się martwić ubytkami w pomadce, bo będzie to wyglądało ok. ;)
Dokładanie pomadki nie stanowi problemu.
Usta dzięki tej szmince wyglądają na nawilżone.
Jedyny minus- żałuję, że tylko te dwa odcienie mi się podobają. Chętnie kupiłabym ich więcej. :)