Golden Rose, Color Expert Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Color Expert Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Pojemność 10,2 ml

Color Expert Nail Lacquer to nowa linia lakierów do paznokci. Szeroki pędzelek oraz doskonałe krycie zapewnia łatwą aplikację. Seria zawiera 60 odcieni o wysokim połysku i długotrwałej formule.

Cena: 5,90zł / 10,2ml

Odcień 04 trafił do kosza!

Jako fanka lakierów Golden Rose z serii Rich Color skusiłam się na inny lakier tej firmy - z serii Color Expert. Domyślam się, że wybrałam trudny odcień - 04, blady róż.
4 warstwy nie poradziły sobie z kryciem... Niestety lakier trafił do kosza.

Taki sobie

Lakier kusi kolorami zamkniętymi w buteleczkach. W przypadku kolorów, które ja wybrałam, na paznokciach niestety prezentują się dużo gorzej. Brak tym kolorom jakiejś soczystości. Lakierem łatwo się maluje paznokcie, że względu na dobry pędzelek i odpowiednią konsystencję. Trwałość niestety też nie powala.

Petarda

Mój ulubiony lakier z GR. Ma szeroki pędzelek, dobre krycie, wybór kolorów jest przeogromny, nie jest ani za gęsty ani za rzadki, choć z czasem gęstnieje. Utrzymuje się ok 4 dni. Żyć nie umierać.

Lip Marker - Golden Rose

Jeden z lepszych

Jeden z najlepszych lakierów jakie miałam.
Zalety: duża ilość kolorów (ja posiadam czarny). Są wodniste, mają dobry pędzelek, fajnie się nim maluje, są bardzo tanie z tego co kojarzę kosztują 5,90 a mają dużą pojemność. nie robią się szybko gęste, mają ładną szklaną buteleczkę, dwie warstwy idealnie kryją, dostępność również na plus.
Wady: jedyną wada jaka zauważyłam jest trwałość lakieru ale z topem nawet dają radę

nie sprawdził się

Mam dwa kolory - 06 i 62. Żaden się u mnie nie sprawdził. Mim zdaniem, zdecydowanie odbiega in minus od innych lakierów Golden Rose, które uwielbiam. Lakier jest zbyt płynny, źle, nierówno się rozprowadza. Jedna warstwa zdecydowanie nie wystarczy. Trzeba nałożyć drugą, a nieraz i trzecią warstwę żeby wyrównać kolor i fakturę. Niestety, pomimo, że nakładam naprawdę cienkie warstwy, lakier bardzo długo zasycha - niby jest wyschnięty, ale nawet po 30 - 40 minutach robią się na nim wgłębienia i nierówności, jeśli dotknę czegoś paznokciami. W dodatku, nawet po użyciu top coat, lakier szybko ściera mi się na brzegu paznokci. Jestem zdziwiona, bo lakiery kupowałam kierowana dobrymi opiniami o nich. Może ja trafiłam na jakieś felerne egzemplarze, np. były źle przechowywane w sklepie?

Pozytywne zaskoczenie

Mam kilka kolorów tych lakierów m.in. jasny róż, błękit i pomarańcz. Z resztą odcieni jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie. Marka Golden Rose przyzwyczaiła mnie do wysokiej jakości swoich produktów. Tym razem również się nie zawiodłam. Lakiery są dobrze napigmentowane. Mi wystarczają dwie warstwy, by paznokcie wyglądały satysfakcjonująco. Nadają one płytce piękny kolor i błyszczące wykończenie. Lakiery z tej serii mają łatwy w użyciu i wygodny pędzelek, który jak dla mnie jest w sam raz. Dobrze mi się nim operuje. Lakier szybko schnie. Dobrze współpracuje z bazami z tej samej firmy i top coatem także od GR, chociaż solo także daje radę. Cena jest atrakcyjna, bo to tylko 5,90 za sztukę, tak więc warto upolować od razu kilka. Lakier ma szklaną buteleczkę, a jego pojemność to aż 10 ml. Ogromny wybór kolorów od gładkich po takie z drobinkami. Bardzo duża różnorodność, którą lubię, bo mam w czym wybierać. W przyszłości z pewnością sprawdzę też inne kolory niż tylko obecnie posiadane. Polecam.

No fajne

Duży plus za piękne , pastelowe kolorki. Kolejny plus za pędzelek , z którym z łatwością nakłada się lakier. Trwałość - zabezpieczona topem jak najbardziej okej . Cenowo też w porządku. Lakiery godne polecenia .

Przyjemnie się nakłada

Taka jakość w tej cenie to hit ;)
Łatwa aplikacja bez smug (myślę, że to dzięki szerszemu pędzelkowi),dobre krycie i trwałość, paleta odcieni też bardzo mi odpowiada. Zdecydowany faworyt.

super

posiadam kolor 10 oraz 74, lakier ma fajny pedzelek co sprawia ze wygodnie sie go naklada, bardzo dobrze kryje !!! trwalosc tez na plus. Bardzo dobry lakiej w niskiem cenie.

dobry lakier w miare trwaly

Z tego lakieru mam jedną buteleczkę. Generalnie nie trafiłam jeszcze na lakier,który nie odpryskiwalby mi po 2 dniach... ale ten trzymał mi się 4! oczywiście na koncach minimalnie zszedł,ale nie rzucało się to w oczy. Łatwe rozprowadzanie, szybkie wysychanie. Polecam.

SUPER!

Na ten lakier natknęłam się w momencie gdy w okolicznym mieście otworzyli w drogerii szafę golden rose. U nas kosztuje 4,99 i jak na taką cenę, jestem zachwycona. Idealny na każdą porę roku.

super

bardzo trwałe lakiery, pędzelek jest ok, łatwa aplikacja, modne kolory a przy tym niska cena, łatwo dostepne bo mozna je kupić za równo an wysepkach jak i w intermnecie na ich stronie np.