Golden Rose, Color Expert Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Color Expert Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Pojemność 10,2 ml

Color Expert Nail Lacquer to nowa linia lakierów do paznokci. Szeroki pędzelek oraz doskonałe krycie zapewnia łatwą aplikację. Seria zawiera 60 odcieni o wysokim połysku i długotrwałej formule.

Bardzo dobry

Lakiery mają gigantyczną gamę kolorów i raczej każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym bardzo dobrze kryją, nie robią smug i są trwałe. Wystarczy jedna warstwa by mieć ładnie pomalowane paznokcie. Poza tym mają one precyzyjny pędzelek, dzięki któremu nie wyjedziemy na skórki. Polecam

totalny niewypał

Nie wiem czy coś jest nie tak z moim egzemplarzem, czy z kolorem (nr. 12, jasny róż), ale ten lakier to jakaś porażka. Nie dość, że ma bardzo słabe krycie, to jeszcze nie chce schnąć. Pani w salonie reklamowała go mówiąc, że wysycha w kilka minut, u mnie po kilku godzinach nadal był mokry, przez co łatwo go było uszkodzić. Robiłam różne próby (może cieńsza warstwa, może grubsza? albo jakaś baza?) ale i tak było słabo. Kiedy lakier już w końcu zastygnie (po kilku godzinach!) wygląda dosyć ładnie, ale zaczyna pękać. Po dwóch dniach paznokcie wyglądały tragicznie. wypróbuję jeszcze jakiś inny kolor, ale lakier nr. 12 kompletnie mnie zniechęcił, z żadnym innym lakierem nie miałam aż takich problemów.

Zwykły lakier

Zwykły lakier, trwałość 2-3 dni. Plusy? Baaaaaaaaaaaardzo duży wybór kolorów, cena (6zł), łatwo się zmywa, dobrze się rozlewa na paznokciu (równomiernie), szybko schnie. Może być. Mam trzy kolory i nie widzę różnicy w użyciu różnych kolorów.

Jeden z lepszych.

Oceniam nr 40, troche biskupi fiolet, wpadajacy w fuksje.
Kupiony przypadkowo, z polecenia pani z drogerii, jestem bardzo z niego zadowolona.
Nalozony na odzywke, nie tworzy babli, szybko schnie, zazwyczaj maluje dwie warstwy, pomimo sredniociemnego odcienia kryja wysmienicie.
Moj ulubiony efekt, to wlasnie ten kolor dwuesrstwowo, i na to matowy top. Wyglada to pieknie.
Bardzo dlugo trzyma sie na paznokciach, ma wygodny, precyzyjny pedzelek.

Nie jest idealny

Bardzo lubię malować paznokcie i szukam idealnego lakieru więc kupuję wszystkie serie wszystkich marek więc mam porównanie. Wiem przez to że nie jest tym poszukiwanym lakierowym gralem ale jest i tak wart zakupu.
Szczerze mówią wszystko w nim mogę opisać słowem "średnio" średno szybko wysycha pędzelek jest średni (nie fatalny nie cudowny) konsystencja średnia (po jakimś czasie musiałam rozcięczyć). Jedynie bardzo podoba mi się flakonik - prosty i ładny. Jednak podczas odkręcania zdarzyło mi się że nie wyciągnęłam pędzelka tylko samą plastikową nakładkę więc jest wadliwy. ogólnie wato sprawdzić ale cudów nie ma.

Mam metaliczny róż i nie mogę mu nic zarzucić:)

Szukałam metalicznego koloru co prawda w trochę innym odcieniu, ale takiego nie mogłam znaleźć wiec wziełam ten .Mam tylko jedno ale...Teraz chciałam napisać jaki to kolor i szukam nazwy, nr koloru na lakierze i nie ma..:( Nie wiem czy grawer od spodu denka buteleczki to nr koloru? Jakoś mi tego brakuje w widocznym miejscu .Naprawdę dobry lakier, pięknie pokrywa paznokcie już pierwsza wartwa. Pędzelek jest standardowy (ja wolę bardziej płaskie i szersze) , ale daje radę, nic z niego tzn.żadne włosie nie wystaje nie wypada:). Na trwałość nie narzekam, jak nałożymy jakiś top coat to i z tydzien pociągnie:) Kolorów jest duuużo , każdy coś znajdzie, dostępność dobra. Cena też w porządku

I tak, i nie.

Opiniuję odcień 02, biały kremowy idealny do końcówek we french manicure. Kryje bardzo dobrze, dzięki szerokiemu pędzelkowi pomalowanie brzegu paznokcia to pestka. Trwałość całkiem przyzwoita, jakieś 5 dni. Oczywiście z top coutem. Niemniej ma swoje minusy. Na przykład szybko gęstnieje w buteleczce i co za tym idzie z czasem długo schnie. I nie wiem dlaczego, ale poddaje się utwardzaczowi. Miałam dwa, jeden z Wibo, drugi Sally Hansen i oba ściągały go z paznokcia. Trzeba się było długo czekać aż wyschnie, żeby uniknąć tej małej katastrofy. Sporo się go marnuje, bo nie zużyłam nawet połowy buteleczki jak nadawał się do wyrzucenia. Oczywiście produkt broni się niską ceną, ale ja raczej poszukam czegoś innego.

Ulubiony lakier

Uwielbiam te lakiery za fantastyczną game kolorów, świetną pigmentacje - w przypadku tego bordo, wystarczy jedna warstwa żeby świetnie krył, i wydajność. Trzymałam go w lodówce prawie 3 lata i cały czas spisywał się bardzo dobrze. Mają bardzo dobrze wyprofilowane pędzelki dzięki czemu łatwo jest dojechać do skórek bez zabrudzenia ich.

Czarny

Oceniam tylko ten, bo o ile używałam innych odcieni to było to dawno i nie pamiętam nawet jakie, mogę pomylić.
Lakier szybiutko schnie, wystarczy jedna warstwa, ma ładny połysk.
Paznokcie zazwyczaj mam bardzo długie, ale przyznam, że ten pędzelek dla mnie trochę za szeroki, wyjeżdzam poza krawędzie. Nie zmienia to faktu, że to że szybko schnie pozwala poprawić na spokojnie i nie stresować się jeszcze tym, że schnie i schnie....
Trwałość nawet ok - do kilku dni, czarny trzyma mi się do 5.
Nie ściera się.
Pod czarnym zawsze mam odżywkę np z eveline, nie chce ryzykować farbowania płytki.
Lakieru nabiera się dość dużo, ale nie ścieka po pędzelku.

Świetny, klasyczny lakier

Lakiery Golden Rose były moimi ulubieńcami zanim przerzuciłam się na manicure hybrydowy. W swojej kolekcji posiadałam kilka kolorów w tej serii.
Lakier znajduje się w eleganckiej buteleczce, całej koloru wybranego lakieru (butelka + rączka pędzelka). Kolor, który zobaczymy na paznokciu jest dokładnie oddany na buteleczce, co wyróżnia się spośród wielu lakierów, gdzie często widzimy nieco inne odcienie. Bardzo fajny, gruby i szeroki pędzelek, który zrobił furorę w lakierach z serii Rich Color więc jak widać na bazie popularności i pochwał, firma Golden Rose zrobiła takie same również w tej serii. Dobrze maluje się nim paznokcie – jest idealnie wyprofilowany, dobrze też trzeba się go w ręce. Lakiery Golden Rose są trwałe, dobrze pomalowane nie tak szybko odpryskują. U mnie trzymały się długo, mimo że moja praca polega na częstym stukaniu w klawiaturę, lubię też poleżeć sobie w wannie. Zmieniłam jednak często manicure, gdyż nie lubię mieć długo na paznokciach jednego koloru. Myślę, że jedyny minus dostrzegałbym tutaj w słabym pigmencie kilku kolorów – kilku, tj. więcej niż zazwyczaj, czyli w tych jasnych. Konsystencja lakieru jest OK, cena niska, łatwa dostępność. Myślę, że to przyzwoity lakier z dobrej firmy i wart spróbowania.

Fajny, choć słabszy niż np Ice Chic

Lakiery Golden Rose znam, lubię i używam od lat, ale te z serii Color Expert trafiły do mnie stosunkowo niedawno. Póki co cieszę się posiadaniem dwóch odcieni:
- 138 (szary róż)
- 103 (jeszcze bardziej szary róż)
(jak widać, poszalałam z różnorodnością).

Pasuje mi w miarę gęstość tego lakieru, choć efekt psuje nieco pędzelek - jest dość sztywny i o grubym włosiu, przez co lubi robić ślady w nakładanym lakierze. To na minus, szczególnie że w innych lakierach tej firmy nie miałam tego problemu.
Bardzo szybko schnie, nawet bez wspomagania w postaci Seche Vite!

Bardzo fajne opakowanie, całe utrzymane jednolicie w kolorze, jaki znajdziemy w środku. Kolory dość dobrze odzwierciedlają to, co otrzymamy na paznokciach. Solidne, dobrze się odkręca, nic się nie blokuje ani nie odrywa (wprost kocham te lakiery, gdzie przy odkręcaniu zostaje nam w dłoni część nakrętki, a lakier pozostaje zamknięty jej pozostałością jak zabetonowany).

Kolorystyka - z pewnością sięgnę jeszcze po jakieś odcienie, bo jestem ich ciekawa, a dwa z gamy "szaro - róży", jakie posiadam, określiłabym jako elegancką klasykę. Choć tu małe zastrzeżenie - są do siebie bardzo podobne, niemal identyczne, spodziewałam się większej różnicy po wyschnięciu. Oba są w przeważającym tonie jasnoszare, 138 ma jedynie większą domieszkę różu.

Trwałość - tu niestety muszę się nieco przyczepić. Pod tym względem są to moim zdaniem najsłabsze lakiery z oferty Golden Rose - porównując z innymi tej firmy, których próbowałam, zdecydowanie trzymają się najkrócej, w dodatku schodzą w najgorszy możliwy sposób, czyli odpryskują, zwykle wzdłuż całej końcówki (mimo nałożonego top coatu). Najszybciej (nawet na drugi dzień) odprysną oczywiście na nierównej, na przykład uszkodzonej płytce, ale odpryskują równie radośnie także na jak najbardziej gładkiej i zdrowej płytce (tylko nieco później - max trzymają mi się 3 dni). Wynik bardzo słaby, jestem mocno rozczarowana.
Dodam jeszcze, że te lakiery nie współpracują równie dobrze z każdym top coatem, jaki nałożymy - z moim ulubionym Super Gel z Rimmela zdecydowanie się nie polubiły, tworzyły jakby grubą, nierówną powłokę, za to z Seche Vite zachowują się świetnie, są idealnie gładkie na całej powierzchni i nie rozlewają się po bokach (na które to "ściąganie" narzekają używający Seche Vite). Trzeba więc z tymi lakierami trochę pokombinować, z czym się zgrają, a z czym nie. Niewykluczone, że znajdę jeszcze sposób, żeby trzymały się dłużej.

Cena jest bardziej niż okazyjna, więc i tak warto przetestować, można znaleźć fajne kolory. Nie lubię płacić dużo za lakiery, kolor i tak zmieniam raz na parę dni, więc nawet ten brak trwałości aż tak mi nie doskwiera - ale trzeba zaznaczyć, że to jest spora wada tego produktu. Ale pomijając to jedno, jest przyzwoicie.

Świetny lakier

Lakier ma szeroki pędzelek, więc szybko się nakłada. Wydaje mi się, że dość szybko schnie. Mam kolor nr 122 i mogłam go spokojnie mieć przez 5 dni na paznokciach. Nie odpryskuje. Jedynie z bardzo bliska widać było tak jakby naturalne starcie na końcówkach paznokci, co w sumie może wynikać z mojego złego malowania. Jest dość gęsty więc trzeba uważać przy malowaniu by nie powstały smugi i najlepiej poczekać przed nałożeniem 2 warstwy. Co do krycia jest mocno kryjący. Ja nakładam 2 warstwy, ale wydaje mi się że jedna grubsza też dałaby radę. Jestem bardzo zadowolona z tego lakieru a tą serię nie ma nawet co porównywać do serii Paris.