Adamed Pharma S.A, Qcera, Krem łagodzący objawy trądziku

Adamed Pharma S.A, Qcera, Krem łagodzący objawy trądziku

Qcera wykazuje działanie przeciwbakteryjne oraz intensywnie złuszczające martwy naskórek, ma działanie przeciwłojotokowe oraz zmniejsza liczbę powstających zaskómików. Wpływa korzystnie na istniejące zmiany trądzikowe i ogranicza powstawanie nowych. Krem Qcera regeneruje, wygładza i zmiękcza skórę. Poprawia wygląd skóry z silnymi zmianami trądzikowymi, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt. Stosować na noc.
Krem zawiera kwas azelainowy 5% i kwas pirogronowy 5%.

trądzikowa, z przebarwieniami, tłusta
przeciwtrądzikowe, antybakteryjne
w tubce
lekkie
emulsja
bez silikonów, bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowa
na noc

Bardzo dobry produkt, jednak od dłuższego czasu nie do kupienia. Ponoć producent wycofał się z jego produkcji.

Nie mam pojęcia czym go zastąpić. Nic nie działa równie skutecznie

Fajny

Krem faktycznie wycisza wypryski, zapobiega powstawaniu nowym. Zauważyłam poprawę mojej cery, a nawet zmniejszenie przebarwień i ujednolicenie kolorytu skóry.

Krem ma fajna konsystencję, szybko się wchłania, przyjemnie używa. Jednak trochę zbyt słabo nawilża. Nie podoba mi się również jego zapach.

Jest ok, ale spodziewałam się czegoś więcej i nie kupię ponownie.

Zgodny z obietnicami producenta

Wybrałam ten produkt ze względu na to, że jest produkowany przez firmę farmaceutyczną i się nie zawiodłam.
Moja cera miała problemy z nadmiernym przetłuszczaniem oraz powstawaniem zaskórników. Kremu używam codziennie i świetnie poradził sobie z łojotokiem, dzięki temu nie zauważyłam powstawania nowych wągrów, aczkolwiek nie zlikwidował on starych.
Qcera ma tłustą, gęstą konsystencje, lecz jest niekomedogenny, a nawet nadmiar produktu łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
Dodatkowo na pokrycie całej twarzy wystarczy na prawdę niewielka ilość tego kremu, dzięki czemu jest niezwykle wydajny.
Jedynym minusikiem jest to, że czasem powoduje delikatne pieczenie skóry, które jest związane z działaniem kwasów, ale mimo tego skóra jest po nim odpowiednio nawilżona.

Super!!

Mam cerę bardzo suchą i żadne kremy nawilżające nie dawały sobie z nią rady, po użyciu tego kremu moja skóra twarzy była miękka, przyjemna w dotyku i nie było widać ślady po suchych skórkach. Oczywiście redukuje też trądzik już po pierwszym użyciu niepożądane krosty były mniejsze i bledsze. Jedyne co mi w nim nie odpowiada to zapach ale idzie się przyzwyczaić. Uważam że ten produkt jest warty swojej ceny bo robi to co obiecuje :)

Krem łagodzący objawy trądziku

Qcerę poleciła mi kiedyś koleżanka z porady dermatologa. To już moje 2 czy 3 opakowanie. Mam mieszaną cerę i miewam czasem gorsze dni w postaci wyprysków, nadprodukcji sebum czy wysypu zaskórników i właśnie wtedy sięgam po ten krem. Po zastosowaniu na noc, rano widzę już znaczną poprawę. Można go stosować punktowo, miejscowo lub na całą twarz. Krem zawiera w swoim składzie kwas azelainowy 5% i kwas pirogronowy 5%. Widocznie złuszcza naskórek, łagodzi zmiany i rozjaśnia przebarwienia. Skóra jest wygładzona i miękka w dotyku. Polecam!

Dobry krem

Krem łagodzi objawy trądziku, skóra jest nawilżona, mniej zaczerwieniona, gładka, miękka, opakowanie estetyczne, wystarczy niewielka ilość na skórę, dobrze się rozprowadza, działa antybakteryjnie. Nie mam zadnych zastrzeżeń do tego kremu.

Nic godnego uwagi

Szukałam czegoś co trochę pomoże załagodzi trądzik i po wielu recenzjach skusiłam się właśnie na ten produkt. Konsystencja ok i bardzo wydajny, ale kompletnie nic nie robi plus strasznego zasuszania skóry, w ogóle nie załagodził trądziku czułam się jakby było jeszcze gorzej.

Wykorzystała: kilka próbek

Fajny produkt

Dostałam dwie próbeczki tego kosmetyku przy okazji jakichś zakupów. Każda saszetka zawiera 2 ml produktu, niewiele ale już można coś o nim powiedzieć. Krem ma całkiem niezły zapach, delikatny, nie drażniący. Jego konsystencja jest przyjemna, łatwo się rozsmarowuje jednak jest trochę tłusty. Przeznaczony jest do stosowania na noc więc można mu to wybaczyć. Krem ma przeciwdziałać oznakom trądziku, zawiera w sobie kwas azelainowy oraz pirogronowy. Regeneruje, wygładza i zmiękcza skórę, po jego użyciu cera jest rozjaśniona, objawy trądziku są złagodzone. Ma działanie przeciwłojotokowe, przeciwbakteryjne i złuszczające, zmniejsza też liczbę zaskórników

łagodzący? raczej wzmagający trądzik

Przez lata używałam Triacnealu Avene, który kiedyś był świetny ale obecnie to przerost formy nad treścią, więc chciałam znaleźć jakiś zamiennik. Pani dermatolog poleciła mi właśnie ten krem, a po przeczytaniu pozytywnych opinii spodziewałam się podobnych rezultatów jak po Triacnealu. I tu zawód na całej linii - u mnie również pojawił się wysyp i to taki jakiego dawno nie miałam. No szok. Krostki goiły się dość długo, co więcej zostawały po nich różowe plamki - jakbym znowu przechodziła okres dojrzewania, okropność! Poza tym cera była mocno przesuszona. Odstawiłam krem i wszystko wróciło do normy.
Po toniku i serum z kwasami innej firmy moja cera też wyglądała fatalnie, widocznie nie toleruję kwasów ;)

Chyba najlepszy

Jak dotąd najlepszy krem do problemowej skóry. Przede wszystkim cenię go za ta, że nawilża. Ma konsystencję, która zostawia na skórze delikatny film. To nie pseudokrem na trądzik, który wysuszy skórę na wiór. Teraz moje problemy skórne nie są duże, ale mimo to, od czasu do czasu zdarza się niespodzianka - łagodzi dość szybko i redukuje wydzielanie sebum. Jestem bardzo zadowolona z niego, używam go kilka razy w tygodniu na noc.

bardzo dobry krem

+ cena ok. 23 zł za 50 ml kremu więc jest dobrze :)
+ lekko rozjaśnia skórę
+ zmniejsza ilość wyprysków
+ nawilża, wygładza i regeneruje - krem stosowałam na noc, a rano budziłam się ze zdrowszą skórą
+ nie podrażnia
+ dobrze się wchłania

Krem używałam już dawno temu ale chyba znowu do niego powrócę, ostatnio moja skóra szaleje, wypryski, blizny po nich, zaskórniki. Trzeba będzie się z tym produktem przeprosić. Polecam :)

rewelacyjny krem!

Kupiłam ten krem z polecenia mojej pani dermatolog, ponieważ nagle, w wieku 20lat na mojej buzi pojawił sie silny trądzik, choć nigdy wcześniej, nawet w wieku dojrzewania, nie miałam takich problemów. Nie liczyłam na takie efekty ! Miałam go stosować na noc i już po pierwszym tygodniu stosowania zauważyłam znacznie mniejszą ilość wyprysków, nie dokuczało mi już swędzenie, buzia była jaśniejsza i mniej zaczerwieniona, a do tego przy mojej suchej i wrażliwej cerze wogóle mnie nie podrażnił i nie wysuszył. Nie stosowałam nawet kremów nawilżających. stosowałam go dalej, a efekty były co raz lepsze. trądzik zupełnie zniknął, po miesiącu zalczyłam wypryski w najtrudniejszej dla mnie części, czyli między brwiami(tam miałm podskórne cysty, czyli takie duże, bolące grudki które nie miały ujścia na zewnątrz). Nowe niedoskonałści przestały się pojawiać, jedynie pojedyncze zmiany przed miesiączką. Buzia jest rozjaśniona, blizny po trądziku zniknęły w 90%, ilość zaskórników na nosie zmniejszyła się o połowę. Krem jest mega wydajny, stosowałam go co wieczór od końca listopada do czerwca (w tym momencie jest połowa czerwca, a ja jeszcze mam go na kilka użyć), najdłuższą przerwą był tydzień, a tak to może ze 4 razy zapomniałam go użyć. uwielbiam ten krem bo uratował moją buzię, a miałam naprawdę paskudny trądzik ! teraz wyglądam lepiej niż przed pojawieniem się problemów z cerą. Ja nie znalazłam żadnych wad i polecam każdej mojej koleżance bo jest delikatny i skuteczny. I tani ! :-)