Helena Rubinstein, Night Sculptor with Pro-Phosphor

Helena Rubinstein, Night Sculptor with Pro-Phosphor

Pierwszy krem na noc dla cery dojrzalej powyzej 35 roku życia, łączący pielęgnację twarzy z pielęgnację okolicy oczu. Dzięki ekskluzywnemu połączeniu Profosforu, który wzmacnia strukturę tkanki od wewnątrz, ze specjalnym kompleksem cząsteczek drenujących-przyśpieszających krążenie limfatyczne skóry, usuwa obrzęk twarzy i opuchniecia powiek. Występuje efekt drenażu limfatycznego. Owal twarzy nabiera subtelności, skóra jest gładsza i napięta na całej powierzchni co daje efekt liftingu.
Rezultaty: każdego dnia po przebudzeniu, twarz jest wypoczęta, opuchlizny wokół oczu stają się coraz mniej widoczne. Skóra nabiera świeżości, a owal twarzy wyrażnie zarysowany. Produkt testowany dermatologicznie.
Kosmetyk przeznaczony dla cery dojrzałej.

Łomatko! Działa!

Szanowne Panie (i Panowie, oczywiście)...
Nie wierzę w to, co widzę! Ten krem działa!

Usuwa obrzęki jak czarodziejska różdżka. Po jego zastosowaniu znikają spod oczu poduszeczki, worki, wałki, bułki, górki, oponki... Jakkolwiek to nazwiemy - nie ma tego okropnego "czegoś", co dobija mnie od dobrych kilku lat! :D

Już po pierwszej nocy można gołym okiem i bez szczególnego wpatrywania się dostrzec rezultaty, ale po kilku dniach to jest bajka...

I pod tym konkretnie względem to kosmetyk absolutnie genialny.
Tyle, że niestety, nie robi nic poza tym, że usuwa obrzęki. Nie nawilża :( Nie wygładza zmarszczek: nawet malutkich mimicznych zmarszczątek. Nie odżywia skóry - jest po nim wysuszona i "wygłodzona" na tyle, że trzeba, po prostu trzeba łącznie z nim używać drugiego kremu - nawilżającego.

To zdecydowanie zbyt wiele, jak na moją kieszeń i poczucie przyzwoitości. Kosmetyk ten jest drogi; jak dla mnie: bardzo drogi. Nie jest też wydajny - 5 ml. starcza, przy suchej skórze, na trzy, góra cztery użycia. Ponieważ potrzebuję do tego dobrego kremu nawilżającego - wychodzi jeszcze drożej i dlatego nie daję pięciu gwiazdek.
Nie potrafię zdecydować sie na zakup pełnowymiarowego opakowania :( Nabywam próbki na Allegro i na razie przy tym zostanę... Używam głównie przed okresem, kiedy organizm magazynuje wodę.

Polecam wyłącznie na obrzęki. Osobom szukającym kosmetyku o działaniu przeciwzmarszczkowym i nawilżającym nie radzę marnować pieniędzy.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy, choć nie systematycznie.
Ilość zużytych opakowań: Bez przesady ponad 20 próbek po 5 ml.

taki sobie

Kupilam ten krem zachecona ocenami Sculpotora na dzien, mam 34 lata ale moja cera jest troche podniszczona i wysuszona z drobnymi zmarszczkami mimicznymi.
Jest bardzo wydajny, 50 ml mialam 3 miesiace, ma fajna gesta konsystencje ale przy tym dobrze i szybko sie wchlania pozostawiajac cere lekko matowa.
Wlasciwie to nie wiem jak go ocenic, moim zdaniem nie zaszkodzi i nie pomoze, moze dla mojej cery jeszcze za wczesnie bo nie skarze sie na obrzeki, a potrzebuje raczej nawilzenia a ten srednio nawilza.

Używam tego produktu od:3 miesiecy