Ava, Aktywator Młodości, Witamina C z acerolą

Ava, Aktywator Młodości, Witamina C z acerolą

Sprawdź ceny produktu

100% ochrony antyoksydacyjnej - skuteczne działanie przeciwstarzeniowe.
Wyjątkowo skuteczny koncentrat ze stabilną postacią witaminy C, wzmocniony ekstraktem z Aceroli (wiśni z Barbados), o szczególnie wysokiej zawartości kwasu askorbinowego stanowi prawdziwą bombę antyoksydacyjną niezastąpioną w terapiach przeciwstarzeniowych. Witamina C hamuje działanie wolnych rodników, stymuluje produkcję kolagenu, opóźnia proces starzenia się skóry. Dodatkowo wspomaga nawilżenie, redukuje zmarszczki, przywraca elastyczność, rozjaśnia i wygładza skórę. Wzmacnia i chroni naczynia krwionośne przed pękaniem, przeciwdziała odbarwieniom skóry. Sprawia, że skóra jest bardziej promienna, mniej szorstka, jędrna i gładka.
Przeznaczony dla skóry dojrzałej, z widocznymi zmarszczkami, zniszczonej przez promienie UV, z plamami i przebarwieniami oraz jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.
Sposób użycia: kilka kropli koncentratu nanieś na czystą skórę twarzy i szyi delikatnie wklepując. Okrężnymi ruchami wykonaj masaż. Stosuj rano lub wieczorem samodzielnie lub pod ulubiony krem Ava.

słabo

Stosowany sam zaraz po umyciu twarzy bardzo ją napina i jest to nieprzyjemne.
Używam go przed kremem,czekam 10 min i potem krem wtedy efekty są lepsze.
Rano skóra jest delikatna i gładka,bardziej promienna.
Pory mam dość widoczne i z tym sobie nie poradził.
Lepiej zainwestować w lepsze serum które spełni działanie opisane przez producenta.

Przyjemne, ale nie idealne

Z wrażenia nie zemdlałam, ale nie uważam też tego produktu za jakiś bubel. Używam go wyłącznie na noc i po około 3 miesiącach zużyłam pół buteleczki. Mam czasem problem z odmierzeniem odpowiedniej dawki, czasem nawala też pipeta, która nie chce zasysać produktu. Serum jest bezwonne i bardzo płynne. Bardzo często po jego użyciu twarz jest mocno ściągnięta i spięta i ratuję się wtedy kremem. Fakt faktem, że rozjaśnia cerę, ucisza ją i koi. Po kilku dniach przerwy w używaniu zaczerwienienia wracają.
Serum to nie jest moim mistrzem, ale też nie przekreślam go. Mogę nawet polecić.

Leczy, koi, regeneruje

Używam go na mojej cerze po problemach hormonalnych które wywołały u mnie wysyp trądziku... Jak nic innego uspokajał i wyciszal cerę.... Widać było że regeneruje i koi roszalala skórę.

Serum z witaminą C - rozświetla, ale z nóg nie zwala

Od ok roku monitoruję różne produkty z witaminą C. Miałam okazję kilka wypróbować i już po pierwszym użyciu widziałam duża różnice. Przy tym preparacie cera poprostu jest nawilżona i ładnie rozświetlina zaraz po wklepaniu koncentratu. Jednakże szału nie ma. Myślę że będę szukać i próbować dalej.

Chyba nie działa

Czy on coś robi? Nie zauważyłam żadnego działania. Zawiodłam się składem, bo w zasadzie jest tam sama gliceryna. Szkoda pieniędzy. Jak dla mnie ma trochę chemiczny zapach. Dobry pod makijaż. Nie obciąża skóry.

Nie najgorsze

Mam cerę dojrzałą i często sięgam po produkty z witaminą C, ze względu na jej wyjątkowe właściwości. Tego serum zużyłam dwie buteleczki, jest niezłe ale na pewno nie najlepsze. Lubiłam je bo szybo się wchłaniało i mogłam użyć na nie bez problemu każdy krem, czy zrobić makijaż. Przy regularnym stosowaniu ładnie wyrównywało koloryt mojej skóry i nadawało jej delikatnego blasku. Serum ma dobrą cenę i jest bardzo wydajne, taka buteleczka starczała mi na około 6 miesięcy. Jednakże, nie wiem czy do niego prędko wrócę, bo jednak chciałabym spróbować czegoś innego oraz skupiam się teraz na kosmetykach ujędrniających i liftingujących.

Cera pełna blasku

Wreszcie znalazłam serum z wit. C, które bardzo odpowiada mojej wrażliwej cerze.Serum ma odpowiednią konsystencję (całe szczęście, że nie ma formuły olejku). Szybko się wchłania, więc nie trzeba długo czekać, aby nałożyć krem. Zapach trudno mi określić. Na pewno niema tu żadnych sztucznych kompozycji zapachowych. Co ważne - serum jest skuteczne! Sprawia, że cera jest promienna, pełna blasku , rozjaśniona i wygładzona. Serum zapobiega nowym przebarwieniom. Tych, które już mamy nie zminimalizuje ani tym bardziej nie usunie. Kosmetyk mieści się w wygodnej buteleczce z ciemnego szkła i posiada pipetkę, co ułatwia dozowanie kosmetyku. Serum nie podrażnia ani nie powoduje niedoskonałości. Cena jest bardzo przystępna. Używałam serum z witaminą C za 40 zł, za sto parę i to za nieco ponad 20 zł okazało się najlepsze.

Słabe działanie

Niestety pomimo mojej sympatii i dobrych doświadczeń z marką Ava, to serum okazało się niewypałem.
Przede wszystkim brak wyraźnych efektów pomimo systematycznego stosowania.
Ostatnio moją największą zmorą są przebarwienia po niedoskonałościach oraz naczynka. Nie liczyłam w tej kwestii na cuda, ale serum nie ich ruszyło ich wcale :/
Na początku może minimalnie wpłynęło na ujednolicenie kolorytu cery, ale potem nie zauważałam żadnych efektów rozjaśnienia. A o to głównie mi chodziło. Na plus jedynie delikatne nawilżenie jakie pozostawia na buzi.

Opakowanie ok, pipeta precyzyjnie odmierza ilość, buteleczka z ciemnego szkła także na plus. Konsystencja nie za gęsta, nie za rzadka, po rozsmarowaniu lepka.
Serum łatwiej rozprowadza się i wchłania gdy zaaplikujemy je na jeszcze wilgotną twarz pokrytą tonikiem lub hydrolatem, wówczas nie pozostaje na niej lepki film. Ale pod makijaż raczej się nie nadaje.

Podsumowując: Jest to spore rozczarowanie. Na pewno do niego nie wrócę.
Stężenie witaminy C jest w tym wypadku dla mnie niewystarczające, brak widocznych efektów rozjaśnienia cery i jej regeneracji. Nie jest to drogi produkt, ale szkoda mi tych 20 zł jak na tak marne rezultaty.

Spełnia swoją rolę

Wchłania się błyskawicznie w dosłownie 3 sekundy. Skóra po nim jest w świetnym stanie - rozpromieniona, napięta. Zauważyłam nawet że mam mniej przebarwień. Jak na tą cenę serum jest super. Miałam podobne z witaminą C innej firmy za 40zl i było gorsze od tego

Świetny dla cery naczynkowej!

Zamknięte w szklanej buteleczce z pipetą serum dobrze się nakłada i szybko wchłania. Widocznie poprawia kondycję skóry przede wszystkim u osób o cerze z problemami naczynkowymi - redukuje zaczerwienienia, rozjaśnia i wygładza skórę.

Dużo nie robi

Ani złego, ani dobrego.
Witamina C jest ogólnie fajna dla skóry, ale ciężko utrafić serum, które ma jej na tyle aby dać widoczny efekt.
Swojego czasu na noc smarowałam się witaminą c dla dzieci w płynie ;p ale tylko na noc bo zostawia dziwne uczucie na skórze.
To serum nie zapchało, nie podrażniło, tylko lekko nawilżyło, odrobinę rozjaśniło cerę, nie sądze, że do niego wrócę, po jakims czasie doszłam do wniosku, że jest zbędnym wydatkiem.

Ani ziębi ani grzeje

Fajne serum, dobre pod krem i makijaż. Stosuję na twarz spryskaną tonikiem lub hydrolatem - wtedy nie lepi się i wpływa to korzystnie na wydajność. Nie uczula, nie podrażnia. Opakowanie jest okej - buteleczka nie pękła a pipeta się nie zepsuła - może miałam po prostu szczęśliwą buteleczkę :) Stanu cery jakoś znacząco nie poprawia, ale za taką cenę nie spodziewałam się cudów.