So Blonde, Highlight Enhancing Shampoo - Honey 2 Dark Blonde

So Blonde, Highlight Enhancing Shampoo - Honey 2 Dark Blonde

To szampon do miodowych oraz ciemnych odcieni blond, podkreśla połysk naturalnych oraz koloryzowanych blondów, głęboko oczyszcza włosy zachowując ich wilgotność. Specjalna formuła zawiera: proteiny z kiełków pszenicy i soi, które wzmacniają włosy oraz poprawiają ich kondycję, ekstrakt z rumianku i słonecznika podkreślający blask włosów oraz chroniący ich kolor. Włosy stają się jedwabiste i podatne na układanie. Szampon nadaje się do codziennego stosowania.

Skład: water, ammonium lauryl sulfate, ammonium laureth sulfate, cocamide mea, sodium cocoyl isethionate, lauryl glucoside, glycol stearate, glycerin, sodium polystyrene sulfonate, sodium cocoamphoacetate, spiraea ulmaria flower extract, honey extract, butylene glycol, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) fruit extract, panthenol, tocopheryl acetate, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed wheat starch, hydrolyzed soy protein, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, sodium benzotriazolylbutylphenol sulfonate, buteth-3, tributyl citrate,disodium edta, sodium chloride, citric acid, methylparaben, propylparaben, dmdm hydantoin, fragnance, violet 2, yellow 6.

Cena: 29 zł / 300 ml

W porządku

używam go zawsze, gdy chcę trochę rozjaśnić świeżo pofarbowane włosy. mocniejszy efekt rozjaśnienia daje jednak ten do jasnych blond włosów (platinum 2 ash blond). po użyciu odżywki z tej samej serii nie mam problemów z rozczesywaniem. ładny zapach, spora pojemność, dosyć wydajny.

Średniak jakich mało

Wahałam się czy dać 3 gwiazdki czy 2 - ale to w gruncie rzeczy bardzo marny produkt. Ponieważ z natury kolor moich włosów jest raczej nijaki, farbuję je od wieków, ale ostatnio daję włosom nieco odpocząć - dlatego testuję szampony nadajace złote refleksy. Ten troszkę rozświetla włosy - mam wrażenie że włosy nabrały troszkę refleksów (ale może sobie wmawiam). Zaletą jest duża pojemność (300 ml) za stosunkowo umiarkowaną w porównaniu z innymi produktami profesjonalnymi cenę. Ale trudno przejść mi obojetnie wobec składu (ammonium) i tego że szampon, skądinąd przeznaczonych do blond włosów - które to często są delikatniejsze, albo farbowane i wymagają specjalnej troski - nie odżywia ich ani nie nawilża w żaden sposób. Wprost przeciwnie, wysusza włosy, ktore stają się suche jak pieprz. Problemy z rozczesaniem mam ogromne a włosy przypominają siano! Teraz widzę że są postrzępione - a to zdarza mi sie zawsze po kiepskiej jakości kosmetykach do włosów. Fakt, ja mam delikatne włosy - ale nie wiem czy wlaścicielki rozjaśnianych czupryn byłyby zadowolone z tego szamponu! Radzę ostrożność, chyba że ktoś ma z natury mocne i grube włosy...