Visions, Quick Dry Nail Polish (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Visions, Quick Dry Nail Polish (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Lakiery dobrze się rozprowadzają, po kilku dniach ścierają się na końcach, mają niewygórowaną cenę (13 zł).

Cena: ok. 13 zł / 8 ml

Niezły.

Ale nic poza tym.
Kolory fajne, opakowanie wygodne, naprawdę dobry pędzelek.
Trwałość średnia, odpryskiwały po 2-3 dniach.
Cena zbyt wygórowana, zwłaszcza, że grupą docelową do której skierowany był ten lakier były nastolatki.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry lakier i tyle

Lakier dlugo schnie niestety. Trzyma sie wzglednie kolo 4,5 dni. nie znam ceny mam go z targowiska.Jedynie podoba mi sie jego kolor perlowo rozowy..moze go kupie dla tego odcienia."

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pare razy pierwsze

całkiem

Wydaje mi się,że jest to odpowiednik Color Trend avonowskiego,choć może o nieco lepszej trwałości.Kolory równie przyjemne,ale w słoiczku dość szybko gęstnieje:-(Czas schnięcia dosyć szybki.Mam do niego większą sympatię niż do avonowskiego color trend...

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:parę

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

A ja bardzo lubię ;)

Mam dwa kolory:Romance i Night Sky. Pierwszy kolor nieszczególnie przypadł mi do gustu. Natomiast drugi...cudo! Piękny lakier mieniący się kryształkami. Oba lakiery szybko schną i w moim przypadku są trwałe. Jedynym minusem jest cena, jednak w promocji warto się skusić. Polecam!

Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa ;)

Sredniak

Spodobał mi się kolor, wiec kupilam ;)

+ delikatny, dyskretny kolor ( u mnie: Quick silver)
+ srednio - trwały
+/- cena - w promocji warto kupic

Ogolnie polecam ;)

Używam tego produktu od: ??

nietrafiony zakup...

Zdecydowałam się na kupno tylko ze względu na kolor (Prism violet), który w katalogu prezentował się jako delikatny lila.Niestety na paznokciach jest to mdły różowy,a na dodatek transparentny :-( Lepiej wygląda w sztucznym świetle- opalizuje na złotawo- jasnozielony kolor. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, średnio trwały (po ok. 2 dniach zaczyna odpryskiwać).Mnie jednak nie przypadł do gustu, może to wina tego fatalnego odcienia?

W porządku ;o)

Lubię ten lakier :) 2 warstwy i utrzymuje się dosyć długo... Mam 'Pink Champagne' :) Bardziej złoty niż różowy (i całe szczęście :P) Po prostu... jak dla mnie... ok :P

Koszmarki!

Poprzednie wersje tych lakierów były nieco trwalsze, ale miały beznadziejną gamę kolorystyczną. Teraz na pewno nie skuszę sie na kupno jakiegokolwiek koloru.
Już parę godzin po pomalowaniu lakier ściera się z paznokcia, a przy malowaniu (zwłaszcza ciemniejszymy odcieniami) tworzą się brzydkie i nieestetyczne smugi.
Za tę cenę można kupić o niebo lepsze lakiery.

podwakroć rozczarowana

jakis czas temu przed zmianą imagu serii visions zakupiłam piękny czerwono-wiśniowy kolor. piękny, ale po porannym nałożeniu wieczorem wygląda koszmarnie, cały poodpryskiwany, jakbym cały dzień na budowie szalała, albo co. po zmianie wizerunku, kupiłam kolor uroczy "tea rose". dopiero nałożenie 3 warstw (!) pozwala lakierowi utrzymać się ciut dłużej. tzn. dwa dni w stanie jako takim. ponieważ jest jasny ewentualne odpryski nie rażą i mogę bez wstydu dotrzeć do domu. uważam, że nawet najlżej starty lub odprysknięty lakier to totalny obciach. dlatego temu lakierkowi podziękuję. różowy stosuję na stopy - jakoś lepiej się trzyma. wiśniowy - na jedno wyjście. potem zmywam od razu. ech... niestety stawiam na trwałość i jeszcze raz trwałość.

Mój ukochany...

Dla mnie jest wspaniały: łatwo się rozprowadza szybko schnie, kolor jest ładny i delikatny. Cena w promocji jest niewygórowana. Może szybko się ściera, ale ja i tak muszę malować paznokcie codziennie, bo jako osoba nerwowa wszystkie lakiery zdrapuję z płytki:-) Jedną gwiadkę odejmuję za to, że po pewnym czasie zgęstniał i trudniej się go nakłada, ale to może ja nie dokręciłam opakowania.

dla nastolatek

Lakiery te mają tyle samo zalet co i wad. Cena regularna (12,90zł) oczywiście nieco wygórowana, jak za tę jakość, ale bardzo często można je kupić za 7-8zł i tyle moim zdaniem są warte. Na pewno nie więcej. Przyznam się szczerze, że parę lat temu bardzo je lubiłam i teraz po nie tak dawnej odmianie serii Visions postanowiłam znowu kupić jakiś lakierek. Większość przedstawionych w katalogu kolorów przypadła mi do gustu i w sumie naprawdę ciężko było mi się zdecydować na jeden odcień. Koniec końców na pierwszy ogień poszedł Mahogany - śliczy ciemny brąz, z lekko miedzianym połyskiem. No i faktycznie śliczny to on jest, ale tylko na zdjeciu w katalogu i w buteleczce, bo już na paznokciu nie wygląda tak pieknie. Podczas malowania powstają delikatne smugi - lakier nie rozprowadza się równomiernie po płytce, nie tworzy idealnie gładkiej tafli :( Z drugiej jednak strony malowanie nim paznokci jest jak bułka z masłem - naprawdę cieżko wyjechać nim poza płytkę i pomalować sobie skórki. Z tego tez względu polecam go nastolatkom, które zaczynają przygodę z malowaniem paznokci. Nie powinny narzekac na trudności. Ja za to mogę sobie jeszcze ponarzekać ;) Lakier do super trwałych też nie należy - już po 2 dniach ściera się z brzegów i szybko powstają na nim różne rysy, co sprawia że nie wygląda zbyt estetycznie. Zresztą nawet świeżo po pomalowaniu najlepiej prezentuje się w lekkim półmroku - wtedy po prostu nie widać tych smug. Dodam jeszcze, że ostatnio zakupiłam kolejne dwa kolory - Tea Rose i Copper Ice i jak ten drugi faktycznie wygląda, jak w katalogu, tak pierwszy z herbacianą różą ma niewiele wspólnego, gdyż jak dla mnie to móglby się on nazywać po prostu Rose - jest bladoróżowy. A kupiłam je dlatego, że chciałam sprawdzić czy opisane wyżej właściwości to tylko urok odcienia Mahogany czy wszystkich lakierów Visions, no i okazało się, że niestety wszystkich :( W związku z tym sama dwa ostatnie odcienie zamierzam czym prędzej zwrócić, a na Mahogany poszukam innego chętnego.

Używam tego kosmetyku od paru lat / ilość zużytych opakowań: kilka

PS 8-VI-05 Miałam nie kupować, a kupiłam. Urzekł mnie kolor Cosmos :) Naprawdę kosmiczny, mieniący się turkus. Szkoda tylko, że z jakiejś poprzedniej kolekcji, teraz wyprzedawanej. Zatem moje "Nie" zmieniam na "Nie wiem", a nuż znowu skusi mnie jakiś kolorek... Bo znalazłam zastosowanie dla tych lakierów - do stóp się nadają świetnie :) Co prawda trzeba się nieco namęczyć, żeby tym maleńkim pędzelkiem pomalować największy paznokieć, ale za to do pozostałych jest już jak znalazł. Tylko że kolor wygląda, jak trzeba dopiero po 3 warstwach :( Ale za to lakier schnie szybko i jest trwały :)

Tylko dobry

Jak dla mnie jest to tylko dobry lakierek do paznokci. Mojej mamie natomiast bardzo przypadl do gustu.
Jedna warstwa ladnie sie naklada, daje dosc mocny kolorek, dlatego nigdy wiecej nie nakladam drugiej, a moze przede wszystkim dlatego, ze drugiej jzu sie nie da, bo smugi sa jeszcze bardziej widoczne, co wyglada nieestetycznie, paznokcie zaczynaja wygladac na plastikowe. Duza zaleta jest to, ze schnal szybko.
Srednio trwaly, kolorek mialam sliczny-kawa capuccino z drobinkami.

ilość zużytych opakowań: 2 ale juz wiecej nie bedzie