So Blonde, Highlight Enhancing Conditioner - Honey 2 Dark Blonde (Odzywka wzmacniająca kolor)

Odżywka ta przeznaczona jest do włosów o ciemnym i miodowym odcieniu blondu, ma uzupełniać działanie szamponu z tej linii. Innowacyjna odżywka nawilża, wzmacnia włosy oraz chroni ich kolor. Specjalna formuła zawiera: proteiny z kiełków pszenicy i soi, które wzmacniają włosy i poprawiają ich kondycję, ekstrakt z miodu oraz migdałów wygładzający włosy, podkreślający blask oraz chroniący ich kolor. Utrzymuje włosy w doskonałej kondycji, nadaje im jedwabisty połysk oraz ułatwia ich układanie. Do codziennego stosowania.

* * * i 1/2 :)

"+" za pielęgnację względem koloru
"+" za "zmiękczanie" włosów - są bardziej przyajzne w dotyku
"+" za łatwość rozczesywania po użyciu odżywki
"+" za duże opakowanie [300ml]
"+" za wydajność, choc mam bardzo długie włosy, więc i tak u mnie szybko "schodzi" zawartość butelki
"+" za opakowanie - nie wiem dlaczego, zawsze zwracam na to uwagę ;)

"-" za zapach - miodowo migdałowy - nie urzekła mnie jego historia :)
"-" za zbyt małe działanie odżywcze i nawilżające :/

Znając mnie będę szukać dalej :)

Ilość zużytych opakowań: pod koniec 1szego.

mieszane uczucia

Odżywka jest dosyć wydajna, ma ciekawy migdałowy zapach, faktycznie ładnie rozświetla czuprynę, daje efekt delikatnych pasemek. Trudno mi powiedzieć natomiast jednoznacznie czy zadowoliło mnie jej działanie pielęgnacyjne. Z jednej strony włosy wyglądały na zdrowe, dobrze się rozczesywały, z drugiej natomiast końcówki nadal były przesuszone a efekt nawilżenia innych partii włosa utrzymywał się do następnego dnia. Można wypróbować, ale na pewno są lepsze produkty w podobnej lub nawet niższej cenie.

Taka sobie...

Wszystko co napisałam na temat szamponu jest prawdą jesli chodzi o odżywkę. Nazwa zresztą jest zabawna ponieważ ta mazia absolutnie nie nawilża włosów. Czasem miałam wrażenie że kondycja moich włosów pogorszyła się mimo braku farbowania. Troszkę pomaga rozczesać włosy, ale nadal się strzępią. Jedyna zaleta to ta, iż faktycznie może nieco wzmocnić naturalny złocisty kolor włosów. Ale cena jaką za to nalezy zapłacić w przypadku moich okazała się za duża - mam przesuszone poszarpane pukle...