Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Sprawdź ceny produktu

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Ciekawy i urzekający produkt :D

Ten szampon naprawdę działa! Czytając różne opinie o różnych suchych szamponach, finalnie najlepiej zawsze wypadał szampon Batiste. I ja wcale nie dziwię się dlaczego :) Otóż ten produkt nie tylko działa ale urzeka przepięknym zapachem, który przenosi wprost na tropikalne plaże :) Gdy twoja fryzura nie układa się tak jak chcesz, uważasz, że przydałoby jej się odświeżenie, to robisz psik psik tym suchym szamponem, wcierasz w skalp, wyczesujesz i gotowe! Ja na swojej skórze przekonałam się, że naprawdę nadmiar sebum znika, przy okazji robimy masaż głowy więc to dodatkowa pomoc dla naszej skóry głowy i włosów. Gdy wyczeszemy włosy, wyglądają jakby były świeżo po umyciu. Pięknie uniesione i nie ma ani grama tłustości u nasady! Jeśli naprawdę będziemy się trzymały instrukcji, na naszych włosach ani skórze nie będzie niepotrzebnego nadmiaru w postaci białego proszku. Podsumowując, efekt po użyciu tego szamponu jest taki, jakbym wyszła prosto spod prysznica i wysuszyła włosy. Czysto, świeżo i baaardzo przyjemny zapach, który czujemy przez cały dzień!

Nie taki dobry jakby się mogło wydawać

Suchego szamponu Batiste używałam często w okresie gdy chodziłam na studia. Często czułam że moje włosy są już nie świeże więc sięgałam po suchy szampon z serii Batiste. Tropical jest niestety dla mnie za egzotyczny i za słodki niestety. Dodatkowo jego cena 16 zł za 200ml. Wydaję się mało, niestety przy moim częstym używaniu starczał on na góra dwa tygodnie. Kolejny minus, miała poświata na włosach. Psiakałam nim pod różnymi kątami, niestety cały czas pozostawiał on na moich włosach biały proszek . Nie było to zbyt komfortowe. Jedynym plusem jest dostępność, ponieważ można go już na chwilę obecną spotkać w większości drogerii

Ratuje w nagłych przypadkach

Jest to produkt ,który każda z nas powinna mieć ,a dlaczego ?
Jeśli włosy rano są tłuste, i oklapniete to ten suchy szampon w kilka minut nada im blasku i przede wszystkim świeżości. Ja lubię do tego ten tropikalny zapach. Jest wadą ten biały proszek ale to kwestia dobrego wmasowania to we włosy. Polecam

Produkt w 100% polecam, sprawdził się w bardzo ekstremalnych warunkach, biwak, wyjazd służbowy czy szybkie i niespodziewane wyjście z domu. Szybkie odświeżenie włosów w kilka minut, zapach długotrwały polecam

Najlepszy!

Uwielbiam ten produkt!
-szybko i skutecznie odświeża włosy
-unosi je u nasady
-pieknie pachnie
-trzeba ostrożnie rozprowadzać produkt na włosach bo może zostawiać białe plamy, ale można to później łatwo wyczesać palcami lub szczotką do włosów
-nie zauważyłam żeby negatywnie wpływał na kondycję włosów oraz skóry głowy
Ratunek w pośpiechu, kiedy nie ma czasu umyć włosów! Polecam!

fajny zapach

ratunek w czasie niespodziewanych wyjść i w sezonie czapkowo-szalikowym, gdy włosy szybko stają się oklapnięte i bez życia. Miły zapach długo się utrzymuje. Jedynym minusem jest biały proszek, który trudno się wyczesuje.

Ulubiony.

Zawsze mam go w łazience. To moje ulubione suche szampony.. Mialam różne inne ale uwazam ze batiste jest jednak najlepszy dla moich wlosow.. Polecam wyprobowac zapach bardzo przyjemny.

Niezbędny

Od kiedy kupiłam ten suchy szampon czuje się pewnie w każdej awaryjnej sytuacji.
Sprawia, że włosy wyglądają świeżo i dodają im objętości. W dodatku super pachnie

Zjawiskowy

Nie był moim pierwszym suchym szamponen, ale jest ostatnim. Zachwyca swoim zapachem, jest delikatny ale wyczuwalny przy każdym poprawieniu włosów ręką, na szczęście nie zostawia białego pyłu który zawsze był moja udręką. Bardzo szybko się go aplikuje, jak dla mnie rewelacja spośród suchych szamponów.

Pomocny w nagłych przypadkach

Suchym szamponem możemy poratować włosy nawet w sytuacji, gdy za kilka minut musimy wyjść z domu i nie mamy czasu, by użyć wody i tradycyjnego szamponu, a następnie suszarki. Wystarczy spryskać włosy niewielką jego ilością, zostawić na kilka chwil, a następnie wmasować pozostałość szamponu we włosy. Na moich naturalnych włosach po dokładnym wmasowaniu szampon nie zostawia białych śladów. Ma słodki kwiatowo-owocowy zapach. Utrzymuje świeży wygląd fryzury przez kolejne kilkanaście godzin. Suchy szampon Batiste jest mało wydajny i to jest minus

Batiste

Używam w nagłych przypadkach. Gdy nie mam umytych włosów, ale uzywam go tez do podniesienia objętości gdy sa odsłonięte. W obu przypadlach sprawdza sie cudownie

moj ukochany!

Ten szampon niejednokrotnie uratował mi fryzurę. Jest niezawodny i niezastąpiony! Ma dobry skład w porównaniu do innych suchych szamponów dostępnych na rynku, ponadto jest dostępny również w mniejszych pojemnościach, dzięki czemu idealnie nadaje się do torebki. Produkt rozprowadza się niesamowicie łatwo, nie pozostawia białych plan oraz zwiększa objętość włosów. Do tego ma obłędny zapach, którego nie da się nie lubić. Must have każdej podróżniczki.

DObry produkt

Używam produktu od Batiste od jakiegoś czasu. Mam długie włosy, szybko przetłuszczające się i kiedy chcę dwa dni z rzędu pójść do pracy w rozpuszczonych włosach drugiego dnia muszę użyć suchego szamponu. Dla mnie najlepszy Batiste Pink Blush