Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Ciekawy i urzekający produkt :D

Ten szampon naprawdę działa! Czytając różne opinie o różnych suchych szamponach, finalnie najlepiej zawsze wypadał szampon Batiste. I ja wcale nie dziwię się dlaczego :) Otóż ten produkt nie tylko działa ale urzeka przepięknym zapachem, który przenosi wprost na tropikalne plaże :) Gdy twoja fryzura nie układa się tak jak chcesz, uważasz, że przydałoby jej się odświeżenie, to robisz psik psik tym suchym szamponem, wcierasz w skalp, wyczesujesz i gotowe! Ja na swojej skórze przekonałam się, że naprawdę nadmiar sebum znika, przy okazji robimy masaż głowy więc to dodatkowa pomoc dla naszej skóry głowy i włosów. Gdy wyczeszemy włosy, wyglądają jakby były świeżo po umyciu. Pięknie uniesione i nie ma ani grama tłustości u nasady! Jeśli naprawdę będziemy się trzymały instrukcji, na naszych włosach ani skórze nie będzie niepotrzebnego nadmiaru w postaci białego proszku. Podsumowując, efekt po użyciu tego szamponu jest taki, jakbym wyszła prosto spod prysznica i wysuszyła włosy. Czysto, świeżo i baaardzo przyjemny zapach, który czujemy przez cały dzień!

ulubiony zapach

Spełnia swoją rolę. Nie zostawia białego osadu jeśli użyje się go z umiarem. Generalnie nie widzę żadnych minusów. Jeśli chodzi o zapach to chyba jest to mój ulubiony.

Najlepszy do tej pory

Czasami suchy szampon jest jedynym wyjściem kiedy bardzo się śpieszysz i wypróbowywałam już kilka z różnych marek. Ten suchy szampon jest zdecydowanie najlepszy. Doskonale działa, jest rzeczywiście SUCHY, co jest dużym plusem bo spotkałam się już z produktami które pozostawiały nieprzyjemne wilgotne uczucie na włosach. Jest wydajny i fantastycznie pachnie. Zdecydowanie polecam.

Mój faworyt

Jeśli chodzi o rynek suchych szamponów to ten marki Batiste jest nieprzerwanym faworytem. W porównaniu do innych marek ten jest najbardziej wydajny. Nie pozostawia aż tak dotkliwych jasnych placków na głowie i dobrze pachnie.

Co za zapach!

Mogłabym go używać codziennie tylko po to aby czuć ten zapach we włosach!
Oprócz pięknego zapachu, robi super robotę we włosach :) Sprawia, że włosy są świeże, pięknie pachnące i puszyste.
Niestety zawsze szybko mi się kończy... :)

Okej

Używałam go zanim Batiste wprowadziło wersję dla ciemnowłosych.
Szampon dobrze odświeżał, czasami ratował w sytuacji awaryjnej. Zostawiał jasne plamy, które wyglądały jak dorodny odrost. Ponadto tępił włosy.

Gdyby nie białe plamy ...

Uwielbiam jego zapach! To po pierwsze :) jest skuteczny ratuje mi życie jak zaśpie a trzeba szybko wyjsć, łatwo się go rozprowadza ALE Jest mało wydajny przez co cena za niego jest dla mnie dość wygórowana i pozostawia białe ślady których cieżko się pozbyć :( nie zmienia to faktu że ratuje „życie” ale chyba następnym razem przetestuje coś innego bo teraz nie jest już jedyny na rynku!:)

średni, uwaga na białe plamy

Suchy szampon, który średnio urzekł mnie efektem. Dotychczas zużyłam już kilka opakowań. Stosowałam już inne, tańsze, o zbliżonym działaniu. Moim zdaniem trochę za bardzo bieli, co sprawia, że trzeba spędzić więcej czasu na rozcieraniu szamponu we włosy. W pracy koleżanki zwróciły mi uwagę na białe plamy na czubku głowy, także polecam dokładnie obejrzeć włosy przed wyjściem z domu, bo można skończyć jak ja z look'iem na papieża. :)

taki szampon to dobra rzecz

Jestem na tak, chociaż nie widzę różnicy z tańszym zamiennikiem np. Isana. Włosy nie są oklapnięte, specyficzny zapach, który może nie przypaść do gustu każdemu, jednak mi osobiście odpowiada. Duża pojemność. W awaryjnych sytuacjach się sprawdza.

Suchy szampon jak każdy inny

Uważam że każda kobieta powinna mieć suchy szampon w swojej łazience. To czy to będzie Batiste, Isana to dla mnie wszystko jedno bo chyba niczym się nie różnią no chyba że ceną. Ale przydaje się na awaryjne odświeżenie fryzury np. gdy w szale sobotniego sprzątania dostajesz telefon że za chwilę przyjdą goście - wystarczy zrzucić dres, machnąć maskara i psik psik na włosy i zaczynasz przypominać istotę ludzką czyli już i tak całkiem przyzwoicie

Niezbędny

Produkt dla mnie genialny przy długich i gęstych włosach z ombre czasem przydaje się odświeżyć je u nasady wtedy kilka psiknięć i sytuacja opanowana - polecam uzależnia

szampon podobny do innych

Szczerzę to nie widzę różnicy pomiędzy Batiste i chociażby szamponem z Rossmanna marki Isana... z tym że, ten drugi w promocji kosztuje 5 zł... To jest opinia po kilku, ja nie kilkunastu zużytych opakowaniach. Wciąż raz na jakiś czas będę kupować ten produkt, choć uważam, że opinie o nim są trochę wygórowane.

Bardzo przydatny!

Bardzo lubię go używać, żeby odświeżyć wygląd moich włosów, bardzo ładnie odbija włosy u nasady, jako, że mam jasne włosy, nie jestem w stanie ocenić, czy nie pozostawia śladów, podoba mi się jego zapach, jednak on utrzymuje się dość krótko, polecam jego zakup!