Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Świetnie pachnie i świetnie działa!

Moje szybko przetłuszczające się włosy czasami potrzebują przedłużenia świeżości o jeden dzień bez konieczności ich mycia. Wtedy zawsze sięgam po suchy szampon. Na marce Batiste jeszcze nigdy się nie zawiodłam!

Wersja Tropical pachnie słodko i przywodzi mi na myśl wakacje! Bardzo ją lubię, gdyż zapach długo utrzymuje się na włosach co jest bardzo przyjemnie. Włosy są lekko zabielone po jego aplikacji i dość długo trzeba go wyczesywać z włosów,ale naprawdę warto. Włosy w parę sekund są odświeżone na wiele godzin, praktycznie cały dzień przy moich cienkich włosach. Dodatkowo włosy nie są sklejone, są przyjemnie w dotyku, nie są wysuszone czy sztywne. Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków stosowanie szamponów Batiste.

Polecam serdecznie wszystkim, którzy potrzebują natychmiastowego odświeżenia włosów, a przy tym chcą poczuć nutkę Karaibów :)

Fajny produkt

Suchy szampon Batiste używam w sytuacjach awaryjnych kiedy potrzebuję wyjść a moje włosy nie wyglądają tak świeżo jakbym tego chciała. Szampon przy odpowiednim zastosowaniu nie bieli włosów i bardzo dobrze się na nich rozprowadza. Włosy nabierają świeżości i są delikatnie uniesione u nasady. Zapach Tropikalny bardzo ładny, słodki ale nie jest jakoś bardzo mocno wyczuwalny na włosach. Niestety szybko się zużywa.

zapach pokusy

Suchy szampon Batiste, o tropikalnym zapachu przynajmniej tak twierdzi producent a mam go z wygranego swopa . Bardzo dobrze radzi sobie z odświeżeniem włosów. Już niewielka ilość naniesiona na włosy odświeża i unosi je. Sprawia że wyglądają jak po umyciu. Zapach jest średniawy jak dla mnie i raczej nie pachnie tak jak sobie wyobrażałam tropikami. Jest bardzo przydatny w awaryjnych sytuacjach.

Suchy szampon o zapachu tropikalnym (kokos)

Świetny, szczególnie na blond włosy, ponieważ po psiknięciu zostawia biały pył, który trzeba rozczesać. Łatwo jednak wnika we włosy i natychmiast działa sprawiając, że włosy wyglądają jak po umyciu. Zapach koksa i tropikalny, dla lubiących zapach kokosowy jest idealny. Ja osobiście będę testować inne z tych produktów, ponieważ mi zapach nie odpowiadał.

Flamingi rządzą

Bardzo fajny, ładnie pachnący szampon. Spełnia swoje zadanie, nie obciąża włosów, nadaje im objętość, odświeża je, jedyny minus to biały pył, który trzeba wyczesać ponieważ jest intensywnie widoczny szczególnie na ciemnych włosach co nieestetycznie wygląda.

Nie przepadam

Owszem, jest to najbardziej znana marka jeżeli chodzi o suche szampony, ale każdy zna jej wadę:

Biały. proszek. we. włosach.

Najgorsza zmora. Czasami nie zdążę umyć włosów, albo skalp lekko mi się przetłuści podczas gdy reszta włosów jest świeża - wtedy sięgam po suchy szampon.
Wiele razy złościłam się sama na siebie, że zamiast umyć te nieszczęsne włosy, psikałam się Batistem, który sprawiał że wydrapywałam sobie białe grudki z włosów, bo swędziała mnie głowa.
Tak, wiem, fuj.

Owszem, efekt był długi, ale jakim kosztem..
Znalazłam świetny zamiennik tego produktu i już nigdy, przenigdy nie wrócę do tego lepkiego, pachnącego talku w puszce.

idealny dla spóźnialskich

Suche szampony to dla mnie ostateczność gdy zaśpię lub po prostu jest brak ciepłej wody. Szampony batiste zawsze mam w swojej szafce a mniejszą wersję w torebce.
Szampon jest super, idealnie odświeża włosy i zawsze podnosi je u nasady :-)

Dobry w sytuacjach awaryjnych

Suchy szampon to koło ratunkowe dla moich włosów. Kiedy nie mam czasu ich umyć, a szykuje się wyjście stawiam na szybkie odświeżenie. Batiste ma spory wybór jeśli chodzi o zapachy szamponów. Póki co wypróbowałam dwa rodzaje a Tropical zdecydowanie trafił w moje gusta, ma naprawdę fajny zapach tropikalnych owoców. Szampon fajnie radzi sobie z przetluszczonymi u nasady włosami jednak jeśli stosujemy go na ciemnych wlosach trzeba go starannie wetrzeć ponieważ pozostawia białe ślady. Atutem są kolorowe opakowania przyciągające wzrok, cena nie jest bardzo wygórowana a pojemność wystarczającą do wielokrotnego stosowania. Polecam.

Na ciemne wlosy ma troche gorsze dzialanie

Szampon ogolnie spelnia swoje działanie, ma ladna buteleczke, przyciągający zapach, jednak pozostawia lekko siwe wlosy ( na moich ciemnych) ale az tak bardzo rzuca sie to w oczy, jednak wole wersje Batiste dla brunetek. Ten zapach jest super gdy sie go wącha w butelce, ew gdy sie rozpyla. Raz, gdy wiał wiatr poczulam zapacb bananów, i zdalam sobie sprawe, ze to z moich wlosow! Na poczatku mi sie nawet podobało, ale potem zaczelo mnie drażnic. Dlatego raczej nie zdecyduje sie na kolejny zakup ( rowniez dlatego ze chce wypróbować inne bo wszystkie buteleczki wygladaja super) ;)

Wykorzystała: kilka próbek

Jest spoko

Dobry produkt, pięknie pachnie, wydajny, w miarę tani. Sprawdza się gdy trzeba szybko wyjść z domu, włosy nie są w idealnym stanie a nie ma czasu na ich umycie. Odświeża, ale na ciemnych włosach może zostawić biały pył.

Najlepsze suche szampony - BATISTE

Używałam suchych szamponów wielu marek. Batiste jest zdecydowanie moim faworytem! Niektóre suche szampony w ogólnie nie działają na moje włosy, albo zostawiają jedynie białe ślady na moich włosach nawet po wmasowaniu i rozczesaniu włosów, co wygląda bardzo nieestetycznie. Batiste świetnie działają i są dostępne w wielu pięknych zapachach! Tropikalny to mój ulubiony, polecam każdemu te suche szampony!

Ulubieniec

Suche szampony Batiste są moimi ulubionymi. Używam innych ale żadne nie działają tak super jak te. Brak białych śladów, włosy są odświeżone i wyglądają pięknie no i ten zapach tropikalny! Uwielbiam.