Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Sprawdź ceny produktu

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Batiste

Używam w nagłych przypadkach. Gdy nie mam umytych włosów, ale uzywam go tez do podniesienia objętości gdy sa odsłonięte. W obu przypadlach sprawdza sie cudownie

moj ukochany!

Ten szampon niejednokrotnie uratował mi fryzurę. Jest niezawodny i niezastąpiony! Ma dobry skład w porównaniu do innych suchych szamponów dostępnych na rynku, ponadto jest dostępny również w mniejszych pojemnościach, dzięki czemu idealnie nadaje się do torebki. Produkt rozprowadza się niesamowicie łatwo, nie pozostawia białych plan oraz zwiększa objętość włosów. Do tego ma obłędny zapach, którego nie da się nie lubić. Must have każdej podróżniczki.

DObry produkt

Używam produktu od Batiste od jakiegoś czasu. Mam długie włosy, szybko przetłuszczające się i kiedy chcę dwa dni z rzędu pójść do pracy w rozpuszczonych włosach drugiego dnia muszę użyć suchego szamponu. Dla mnie najlepszy Batiste Pink Blush

totalny faworyt

Najlepszy suchy szampon jaki kiedykolwiek miałam. Zapach śliczny ale także i działanie bardzo dobre. Nie widzę żadnych białych plam. Bardzo polecam osobom, które czasem mają 'lenia' lub mało czasu ten szampon do odświeżenia włosów.

Najszybszy odświeżacz włosów

Suchy szampon Batiste to najlepszy jaki kiedykolwiek używałam. Jak chyba jedyny rzeczywiście odświeża moje włosy, redukuję nieświeży wygląd unosi u nasady nie powodując efektu pusch up a do tego nadaje lekki świeży zapach. Super!!

Sztos ????Najlepszy suchy szampon

Używam od około roku i jestem zadowolona z tego produktu. Mialam okazja wytestowac kilka zapachów. Mój ulubiony to floral &flirty blush. Niejednokrotnie uratował mnie przed wyjściem do pracy. Kilka psikniec i włosy są uniesione i odświeżone. Wiadomo wieczorem należy umyć włosy, ponieważ są suche i takie nieprzyjemne w dotyku przynajmniej ja mam takie odczucia. Należy dobrze rozczesac lub roztrzepać palcami, tak jak lubię najbardziej.

Fajny produkt, robi robotę! :)

Bardzo dobry produkt.
Musi go mieć każda dziewczyna w swoim domu.
Przetestowałam już kilka opakowań, różne zapachy.
Tropical najbardziej mnie urzekł.
Przepiękny zapach, włosy po nim są odświeżone, pachnące, uniesione, mają większą objętość, wyglądają jakby były świeżo po umyciu.
Idealny w awaryjnych sytuacjach. Wystarczy chwila, żeby poprawić swój wygląd. Minusem jest niska wydajność oraz zostawia białe ślady. Trzeba dobrze rozmasować i wyczesać, żeby nie było białych śladów.
Poza tym - ok! :)

HIT!!!

Najlepsze suche szampony jakie miałam przyjemność stosować! Kupując pierwszy z nich myślałam, że to się na pewno nie sprawdzi. A tu miła niespodzianka. One naprawdę działają. W awaryjnych sytuacjach ratują mi" życie". Miałam już różne rodzaje i zapachy i każdy z nich jest mega! Stosowałam też suchy szampon Isana, ale kompletnie mi nie pasuje.

ulubiony zapach

Spełnia swoją rolę. Nie zostawia białego osadu jeśli użyje się go z umiarem. Generalnie nie widzę żadnych minusów. Jeśli chodzi o zapach to chyba jest to mój ulubiony.

Najlepszy do tej pory

Czasami suchy szampon jest jedynym wyjściem kiedy bardzo się śpieszysz i wypróbowywałam już kilka z różnych marek. Ten suchy szampon jest zdecydowanie najlepszy. Doskonale działa, jest rzeczywiście SUCHY, co jest dużym plusem bo spotkałam się już z produktami które pozostawiały nieprzyjemne wilgotne uczucie na włosach. Jest wydajny i fantastycznie pachnie. Zdecydowanie polecam.

Mój faworyt

Jeśli chodzi o rynek suchych szamponów to ten marki Batiste jest nieprzerwanym faworytem. W porównaniu do innych marek ten jest najbardziej wydajny. Nie pozostawia aż tak dotkliwych jasnych placków na głowie i dobrze pachnie.

Ciekawy i urzekający produkt :D

Ten szampon naprawdę działa! Czytając różne opinie o różnych suchych szamponach, finalnie najlepiej zawsze wypadał szampon Batiste. I ja wcale nie dziwię się dlaczego :) Otóż ten produkt nie tylko działa ale urzeka przepięknym zapachem, który przenosi wprost na tropikalne plaże :) Gdy twoja fryzura nie układa się tak jak chcesz, uważasz, że przydałoby jej się odświeżenie, to robisz psik psik tym suchym szamponem, wcierasz w skalp, wyczesujesz i gotowe! Ja na swojej skórze przekonałam się, że naprawdę nadmiar sebum znika, przy okazji robimy masaż głowy więc to dodatkowa pomoc dla naszej skóry głowy i włosów. Gdy wyczeszemy włosy, wyglądają jakby były świeżo po umyciu. Pięknie uniesione i nie ma ani grama tłustości u nasady! Jeśli naprawdę będziemy się trzymały instrukcji, na naszych włosach ani skórze nie będzie niepotrzebnego nadmiaru w postaci białego proszku. Podsumowując, efekt po użyciu tego szamponu jest taki, jakbym wyszła prosto spod prysznica i wysuszyła włosy. Czysto, świeżo i baaardzo przyjemny zapach, który czujemy przez cały dzień!