Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Co za zapach!

Mogłabym go używać codziennie tylko po to aby czuć ten zapach we włosach!
Oprócz pięknego zapachu, robi super robotę we włosach :) Sprawia, że włosy są świeże, pięknie pachnące i puszyste.
Niestety zawsze szybko mi się kończy... :)

Okej

Używałam go zanim Batiste wprowadziło wersję dla ciemnowłosych.
Szampon dobrze odświeżał, czasami ratował w sytuacji awaryjnej. Zostawiał jasne plamy, które wyglądały jak dorodny odrost. Ponadto tępił włosy.

Gdyby nie białe plamy ...

Uwielbiam jego zapach! To po pierwsze :) jest skuteczny ratuje mi życie jak zaśpie a trzeba szybko wyjsć, łatwo się go rozprowadza ALE Jest mało wydajny przez co cena za niego jest dla mnie dość wygórowana i pozostawia białe ślady których cieżko się pozbyć :( nie zmienia to faktu że ratuje „życie” ale chyba następnym razem przetestuje coś innego bo teraz nie jest już jedyny na rynku!:)

średni, uwaga na białe plamy

Suchy szampon, który średnio urzekł mnie efektem. Dotychczas zużyłam już kilka opakowań. Stosowałam już inne, tańsze, o zbliżonym działaniu. Moim zdaniem trochę za bardzo bieli, co sprawia, że trzeba spędzić więcej czasu na rozcieraniu szamponu we włosy. W pracy koleżanki zwróciły mi uwagę na białe plamy na czubku głowy, także polecam dokładnie obejrzeć włosy przed wyjściem z domu, bo można skończyć jak ja z look'iem na papieża. :)

taki szampon to dobra rzecz

Jestem na tak, chociaż nie widzę różnicy z tańszym zamiennikiem np. Isana. Włosy nie są oklapnięte, specyficzny zapach, który może nie przypaść do gustu każdemu, jednak mi osobiście odpowiada. Duża pojemność. W awaryjnych sytuacjach się sprawdza.

Suchy szampon jak każdy inny

Uważam że każda kobieta powinna mieć suchy szampon w swojej łazience. To czy to będzie Batiste, Isana to dla mnie wszystko jedno bo chyba niczym się nie różnią no chyba że ceną. Ale przydaje się na awaryjne odświeżenie fryzury np. gdy w szale sobotniego sprzątania dostajesz telefon że za chwilę przyjdą goście - wystarczy zrzucić dres, machnąć maskara i psik psik na włosy i zaczynasz przypominać istotę ludzką czyli już i tak całkiem przyzwoicie

Niezbędny

Produkt dla mnie genialny przy długich i gęstych włosach z ombre czasem przydaje się odświeżyć je u nasady wtedy kilka psiknięć i sytuacja opanowana - polecam uzależnia

szampon podobny do innych

Szczerzę to nie widzę różnicy pomiędzy Batiste i chociażby szamponem z Rossmanna marki Isana... z tym że, ten drugi w promocji kosztuje 5 zł... To jest opinia po kilku, ja nie kilkunastu zużytych opakowaniach. Wciąż raz na jakiś czas będę kupować ten produkt, choć uważam, że opinie o nim są trochę wygórowane.

Bardzo przydatny!

Bardzo lubię go używać, żeby odświeżyć wygląd moich włosów, bardzo ładnie odbija włosy u nasady, jako, że mam jasne włosy, nie jestem w stanie ocenić, czy nie pozostawia śladów, podoba mi się jego zapach, jednak on utrzymuje się dość krótko, polecam jego zakup!

Batiste, Tropical,

Tropiki na wsi ?
Czemu nie . Wakacje co roku spędzam na wsi nad morzem u dziadków . Kiedyś bardzo nie lubiłam tu jeździć ale z wiekiem zrozumiałam że tutaj naprawdę można wypocząć. Z dala od ,,cywilizacji" ,piękno natury,śpiewy ptaków i koguta o 5 rano .Jednym słowem cisza i spokój .
To tak słowem wstępu apropo tła .

Dzisiaj pod lupę biorę suchy szampon od @batiste_hair
Piękne ,kolorowe opakowanie od razu sprawiło ,że dany produkt wylądował u mnie w koszyku (jakby mogło być inaczej) Później oczywiście był test
Zapach naprawdę jest piękny,owocowy,lekki,nie banalny no i oczywiście tropikalny . Suchych szamponów używam raz na jakiś czas .Stety bądź niestety myję włosy codziennie więc jakoś specjalnie suchych szamponów nie potrzebuję , ale wiadomo zdarza się tak ,że niekiedy trzeba ich użyć więc zawszę mam je w gotowości.

Moimi ulubieńcami są właśnie szampony z @batiste_hair przede wszystkim ze względu na zapach
Działanie także bardzo mi odpowiada i super doprowadzają włosy do stanu który mi odpowiada czyli odświeżenia i nadania lekkości fryzury.Dodatkowo produkty te świetnie dodają obiętości .
Jedynym minusem jest niestety zostawianie białych śladów, moje naturalne włosy są dość ciemne i bardzo ciężko jest odpowiednio wyczesać biały ,,pyłek"
Cena to ok.15-17 zł

Uratował mi życie ❤

W te wakacje mój chłopak postanowił zabrać mnie na namioty. Wiadomo.. las, namiot, brak prysznica. Pomyślałam, że kupię sobie suchy szampon. Musiałam się śpieszyć, bo mieliśmy już wyjeżdżać, wzięłam pierwszy lepszy i do kasy. Już drugiego dnia zaczęłam doceniać jego właściwości. Włosy były jak po myciu, a do tego nie były oklapnięte jak zawsze u mnie. Jestem zadowolona i bardzo polecam!!!!

Nawet dobry suchy szampon

Fajnie się sprawdza, nie bieli włosów jeżeli przed użyciem mocno go wstrząśniemy. Muszę przyznać, ze kupiłam go tylko dlatego, ze jest tak znany i porządany w sieci. Ku mojemu zaskoczeniu jest bardzo fajny. Mam pare suchych szamponów w sprayu i ten klasyfikuje się dosyć wysoko pośród nich