Dry Shampoo Tropical (Suchy szampon do włosów)

Dry Shampoo Tropical (Suchy szampon do włosów)

Cena już od 7,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

Ma swoje wady, ale i tak nie ma lepszego

Nie ukrywam, że wolałabym, gdyby kultowy suchy szampon pachniał trochę mniej intensywnie. Zapachy, jak na suchy szampon są naprawdę niezłe, gorzej, że tak silne i tak długo się utrzymują, że boli mnie od nich głowa. Najczęściej wybieram wersję Tropical, bo chociaż to na potęgę syntetyczna woń, to jest najbardziej ulotna.
Z pewnością wielką zaletą jest to, że absorbujące cząstki są bardzo małe, więc szampon najlepiej z wszystkich mi znanych wchłania sebum. Efekt odświeżenia włosów jest widoczny i na moich, nie mających wielkich problemów z przetłuszczaniem, włosach, faktycznie godny jest nazwy ,suchy szampon”, bo przypomina umycie.
Dość dokładnie da się go wyczesać, chociaż trzeba na to przy ciemnych włosach dłuższej chwili czasu (albo spryskania włosów poprzedniego dnia przed pójściem spać).
Jest wydajny, wystarcza go odrobina.
Podsumowując: spróbować warto, bo to i tak lider kategorii

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365731].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy ze wszystkich Batiste

Szampon pochlania nadmiar sebum, dobrze sie wyczesuje, nie skleja wlosow i ladnie pachnie, kokos jest najbardziej wyczuwalny. Sposod wielu suchych szamponow tej marki ten podpasowal mi najbardziej:) co prawda zbyt wydajne nie sa ale warto je miec kiedy na szybko chcemy odswiezyc fryzure. Mam chyba juz z 10 opakowanie;) polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455892].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdy włosy wymagają odświeżenia

Znacie to uczucie, gdy kładziecie się spać z nieumytymi włosami, które jeszcze świeżo wyglądają a rano budzicie się z olejem kujawskim na głowie? Jeśli tak, to ten szampon jest wybawieniem w tego typu sytuacjach. Szampon występuje w wersji dużej i miniaturowej - osobiście wybrałam miniaturę, więc bez problemu mogę go mieć zawsze po ręką. Zapach szamponu jest intensywny, dla mnie podobny to zapachu drinka pina colada. Niestety jestem brunetką, a szampon lekko zabarwia włosy na biało, więc muszę zawsze poczekać, aż się wchłonie żeby nikt nie pytał dlaczego nagle osiwiałam. ;) Oczywiście szampon nie zastąpi tradycyjnego mycia, ale w sytuacjach awaryjnych dość dobrze się sprawdza - powoduje, że włosy są uniesione u nasady a nadmiar sebum w magiczny sposób znika. Niestety ten efekt trwa maksymalnie 4 godziny. UWAGA szampon uczula i podrażnia skalp, przy dłuższym stosowaniu jest zbyt agresywny dla skóry. Miałam o nim dobrą opinię przez pierwsze 3 tygodnie, ale im dłużej go stosuję tym gorsze są skutki - nie wrócę więcej do niego ani nie sięgnę po inne szampony z tej serii. Mimo wszystko wolę tradycyjny szampon, niż taki który nie wymaga wody, ale podrażnia skórę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438241].usefull || 0 }}% pomocna.

Myślę, że ok

Po porażce jaką był Syoss ten okazał się rewelacją. Przede wszystkim piękny zapach. Mam ciemne włosy, więc musiałam się postarać, aby dobrze go wetrzeć.
Okazał się przydatny w awaryjnych sytuacjach, lub gdy nie chciało mi się po prostu myć głowy. Wiadomo - umycia głowy nie zastąpi, ale dał radę. Niestety minusem jest cena i wydajność (mimo wszystko większa niż we wspomnianym Syossie). Nie wiem czy kupię ponownie, bo chcę spróbować inne wersje zapachowe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436736].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dla mnie bomba! :)

Jestem bardzo zadowolona, że suchy szampon Batiste zamieszkał na mojej półce :)
Należę do osób, które włosy muszą myć praktycznie codziennie. Bywa, że rano wyglądają OK, a już po kilku godzinach przysłowiowy smalec ;(
Dlatego w awaryjnych sytuacjach (np. kiedy nie mogłam umyć głowy po zabiegu medycznym), lub w dniach kiedy czas mnie goni, albo nie chcę katować głowy myciem, bo jeszcze wygląda nieźle - szampon Batiste jest moim wybawieniem :)
Pięknie pachnie i jest mega skuteczny! Podnosi włosy od nasady i sprawia, ze wyglądają świeżo :) Trzeba go oczywiście dobrze wyczesać, bo na brązowych włosach robi siwe pasma ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435261].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo miłe zaskoczenie!

Odkąd na rynku pojawiły się suche szampony, zawsze byłam sceptycznie nastawiona - wiadomo, że nic nie zastąpi mycia głowy, a ja dodatkowo mam skłonność do alergii skórnych. Ostatnio będąc w Rossmannie (skuszona intensywnymi reklamami w telewizji) postanowiłam zaryzykować i kupić Batiste.

Pierwsza użycie bardzo mnie zaskoczyło - włosów nie miałam przesadnie tłustych, wymagały jedynie drobnego odświeżenia. Efekt był zdumiewający - włosy lekko uniesione od nasady, nieobciążone, błyszczące, miłe w dotyku, jak świeżo wysuszone. Do tego piękny, ale wcale nieagresywny, tropikalny zapach. Na początku było widać na nich biały nalot ze skrobi ryżowej, ale po wyczesaniu 'puder' kompletnie zniknął. Gołym okiem widać jak działa mechanizm absorbowania sebum. Dodatkowo nie zauważyłam, by po aplikacji włosy były bardziej przesuszone.

Jestem zadowolona, a zakupu nie żałuję. Na pewno w wyjątkowych sytuacjach warto mieć taki produkt w kosmetyczce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1419366].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Suche szampony Batiste kocham miłością wielką i jestem wdzięczna osobie, która je wymyśliła. Suchy szampon jako produkt-jest mi niezbędny i nie wyobrażam już sobie życia bez niego. Batiste to moja ulubiona marka-używam ich naraz niekiedy po 5 różnych zapachów, uwielbiam je za naprawdę fajnie skomponowane linie zapachowe i za to, że zapach długo utrzymuje się na włosach.
Wersja tropical jest jedną z moich ulubionych, szczególnie na lato.
+odświeża włosy
+odbija od nasady, dodaje objętości
+utrwala
+teksturyzuje
+pomaga w stylizacji
+nie szkodzi włosom ani skórze głowy
+przedłuża świeżość włosów
+zapach tropical bardzo ładny, należy do moich ulubienców

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395791].usefull || 0 }}% pomocna.

Okej, ale..

Używałam wcześniej Batiste Oriental i byłam zachwycona. Więc kiedy mi się skończył, kupiałm Tropical myśląc, że nie różni się niczym prócz zapachem.
Niestety trochę się zawiodłam. Oriental nie zostawiał mi śladów na włosach, szybko się wchłaniał i nie było go czuć na włosach.
Niestety nie mogę tego powiedzieć o Tropical. Zostawia białe ślady. Żeby nie było ich widać muszę dobrze rozczesać włosy. I niestety w ciągu dnia czuć ten szampon - jak "przejadę" ręką po włosach zostaje mi na niej warstwa pyłu.
Nie wiem dlaczego taka różnica między podobnymi produktami..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364506].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieeeee

Zawsze staram sięposiadać butelkę suchego szamponu w domu na awaryjne sytuacje, więc kilkukrotnie żółto-zielone opakowanie zagościło na moich półkach. I za każdym razem, kiedy już nastaje sytuacja awaryjna i muszę go użyć jestem zła sama na siebie, że skazuje się na coś takiego.
Zapach nieco mdły i duszący, szczególnie irytujący po kilkukrotnym uzyciu.
Aplikacja łatwa i przyjemna (oczywiście w granicach rozsądku, jak bardzo przyjemne może być psikanie talku na głowę?).
Koszmar zaczyna się po +/- 3 godzinach. Włosy (u nasady) sztywnieją, robią się suche, oporne i za nic nie chcą się układać. Mimo wtarcia i przeczesania widać na włosach (poza blond) siwawy nalot, który potęguje dyskomfort noszenia. Włosy po nim, moim zdaniem wyglądają na zakurzone.
Skóra głowy błaga o nawilżenie.

Myślę, że to jest zbyt obciążający produkt dla skóry głowy i nasady włosów, a z opresji ratuje na chwilę.
Dodatkowo cena jest wyższa niżwielu innych produktów tego typu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363731].usefull || 0 }}% pomocna.

boa dusiciel

Zwykły suchy szampon za kosmiczną cenę. Rewelacyjnych efektów - brak. Włosy po kilku godzinach od użycia wyglądają nieciekawie. Dość mocno podrażnia skórę głowy, nos, i nerwy... Zapach dość ładny, ale za mocny. Musiałam używać przy otwartych oknach bo szło się udusić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358291].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie :(

Szampon pięknie pachnie to jego duży plus, pokładałam w tym produkcie spore nadzieje, niestety muszę myć włosy co 2 dni a przy moich dość gęstych i długich kłakach jest to trochę uciążliwe, bardzo dłuuuugo schnął. Na początku było okej, ale po pewnym czasie zauważyłam, że zaczyna mnie swędzieć skóra głowa, zapewne była podrażniona i musiałam odstawić ten produkt. Raczej już do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357646].usefull || 0 }}% pomocna.