Dry Shampoo Tropical (Suchy szampon do włosów)

Dry Shampoo Tropical (Suchy szampon do włosów)

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Bardzo dobry

Suche szampony Batiste kocham miłością wielką i jestem wdzięczna osobie, która je wymyśliła. Suchy szampon jako produkt-jest mi niezbędny i nie wyobrażam już sobie życia bez niego. Batiste to moja ulubiona marka-używam ich naraz niekiedy po 5 różnych zapachów, uwielbiam je za naprawdę fajnie skomponowane linie zapachowe i za to, że zapach długo utrzymuje się na włosach.
Wersja tropical jest jedną z moich ulubionych, szczególnie na lato.
+odświeża włosy
+odbija od nasady, dodaje objętości
+utrwala
+teksturyzuje
+pomaga w stylizacji
+nie szkodzi włosom ani skórze głowy
+przedłuża świeżość włosów
+zapach tropical bardzo ładny, należy do moich ulubienców

Zapach ;(

Jak każdy z suchych szamponów Batiste świetnie działa odświeżając przetłuszczone włosy. Jednak nie jestem w stanie go używać ze wzgledu na zapach, wiadomo kwestia gustu, jednak mnie on niestety bardzo przeszkadza.

Super!

Póki co, to mój ulubiony wariant zapachowy szamponów Batiste. Zapach mocno kokosowy, przez który przebijają się egzotyczne owoce, idealny na lato. Co najważniejsze, szampon odświeża włosy na kilka godzin, zwiększa ich objętość, po jego zastosowaniu spokojnie można wyjść z domu bez mycia włosów. Wydajny, używam go od ok. dwóch miesięcy i zostało 1/3 opakowania. Co do minusów, to dość wyraźnie matuje włosy, moje są w kolorze czarnym, może dlatego jest to tak mocno widoczne. Mimo to, na pewno zostanę przy szamponach Batiste, zostało mi wiele zapachów do przetestowania, ale do tropikalnego na pewno wrócę, gdy będę potrzebowała czegoś sprawdzonego.

Ulubieniec

Suche szampony Baptiste na stałe zagościły w mojej kosmetyczce. Wersja tropical jest moją ulubioną, ma cudowny zapach.
Suchy szampon ratuje mnie zawsze w sytuacjach awaryjnych, gdy włosy potrzebują lekkiego odświeżenia. Czasami używam go, gdy chcę nieco zwiększyć objętość, bo do tego też się całkiem nieźle nadaje.
Atomizer dawkuje wystarczającą ilość produktu. Dokładnie wyczesany nie pozostawia białych śladów na moich blond włosach, a używany rozsądnie(raz na jakiś czas w sytuacjach awaryjnych) nie powoduje swędzenia, podrażnień czy łupieżu.

Konferencja babyliss

Świetny produkt

Kokosowa wyspa - tak określiłabym ten cudownie pachnący plażą i latem szampon. To już kolejna wersja kultowego Batiste jaką zakupiłam w ostatnim czasie i na pewno nie ostatnia. Szampony tej marki są świetne!

OPAKOWANIE

Kojarzy mi się z tropikalną wyspą na środku Pacyfiku, gdzie chętnie spędziłabym wakacyjne dni. Jest kolorowe i wesołe. Szata graficzna jest interesująca, kolorystyka żywa i nasycona. Spray wygodnie dozuje produkt do samego końca, nie ma mowy o zacinaniu się.

SZAMPON

Kocham go za cudowny, intensywny i wyrazisty kokosowy zapach - nuta kokosowa jest przeważająca choć z domieszką. Szampon jest łatwy i szybki w użyciu - wystarczy spryskać włosy, wetrzeć szampon przez 30 sekund i gotowe. Włosy są odświeżone, uniesione przy nasadzie i wyglądają jak po myciu. oczywiście szampon bieli, ale da się go wyczesać, choć trzeba to robić starannie. Jest wydajny, często można kupić go w promocji. Ratuje mnie w awaryjnych sytuacjach, zawsze jest u mnie na toaletce.

PLUSY
+ zapach
+ ekspresowe odświeżenie
+ uniesienie włosów u nasady
+ wydajność
+ cena
+ opakowanie

MINUSY
- biały nalot na włosach, który trzeba starannie wyczesać

często stosuję

Suche szampony Batiste to jedyne jakie u mnie się sprawdzają. Inne firmy są słabe.
Ten uwielbiam za zapach, bo działanie odświeżające mają wszystkie których próbowałam.
Pozwala doprowadzić włosy do dobrego wyglądu gdy rano nie chce mi się myć włosów. Na ciemnych włosach trochę widać biały nalot, ale dla blondynek to żaden problem. Uwielbiam to, że zapach pozostaje na włosach cały dzień.
Produkt dobrze się pryska, nic się nie zatyka.

batiste górą

Uwielbiam ten produkt. Kiedy nie mam czasu na umycie włosów, a wymagają one jedynie odświeżenia, używam tego szamponu. Próbowałam też korzystać z suchych szamponów innych firm, jednak wróciłam do Batiste. Są to zdecydowanie najlepsze tego typu produkty. Zapach tropikalny jest w porządku. Dość świeży, natomiast nie jest moim ulubieńcem. Serdecznie polecam

rewelacja

do tej pory używałam suchych szamponów z Oriflame i Syossa. Gdy zobaczyłam osławionego w całej blogosferze "batistę" na rossmannowskiej półce, nie mógł nie wylądować w moim koszyku. Tak biegłam do kasy, że dopiero w domu doczytałam, że ma zapach kokosa! Średnia woń na lato, zbyt słodka i ciężka. Myślałam, że jak "tropical", to będą to jakieś słodkie owoce. Dobrze, że szybko się ulatnia! Strumień bardzo mocny, taki jak w Oriflame, zapach tego z Oriflame jest rześki i świeży, i utrzymuje się na włosach aż do mycia. Batiste swoje zadanie spełnia w 100%, włosy są po nim odświeżone i nawet znośnie wyglądają jeszcze następnego dnia po aplikacji!

Najlepszy !!

Świetny produkt, dzięki niemu "oduczyłam" moje włosy codziennego mycia. Wcześniej musiałam myć włosy codziennie, mam mieszany typ włosów ze skłonnością do przetłuszczania ku nasadzie. Już pod wieczór skóra głowy była lekko przetłuszczona i swędząca, po spaniu włosy nadawały się jedynie do mycia. Miałam już tego dość, z pomocą przyszedł ten szampon. Dzięki niemu pozbywałam się nadmiaru sebum jednocześnie nie przesuszając skóry głowy, co sprawiło że stopniowo mogłam przeciągnąć moment mycia, aż udało mi się zejść do potrzeby mycia włosów raz na dwa dni, to zdecydowanie wystarczy.

Bardzo dobry

Chyba każda z nas woli normalnie umyć włosy niż używać suchych szamponów, ale są różne sytuacje i czasem szampon w spray'u jest niezbędny. Ja na takie wypadki kupuję wyłącznie Batiste, bo inne marki jak do tej pory zawsze mnie rozczarowały.

Batiste dobrze odświeża włosy i dodaje objętości. Dość mocno bieli, ale można to wyczesać szczotką (potem niestety mamy szczotkę do mycia). Zapach tropikalny jest w porządku - może mało odświeżający, bo dość słodki (z wyraźną kokosowa nutą), ale za to pachnie dość dyskretnie. Kwiatowy Batiste pachnie naprawdę bardzo mocno i przez to ten zapach mnie męczy. Więc tropical jest lepszy w mojej ocenie.

Wydajność średnia, ale ze względu na dobre pozostałe właściwości - nie narzekam ;) Oceniam na 4,5, a zaokrąglam do 5, bo jak do tej pory nie znalazłam lepszego suchego szamponu.

w końcu mam i ja

Nie lubię suchych szamponów, bo mimo, że odświeżają, to nie zapewnią mi takiego komfortu jak tradycyjne umycie włosów. Zawsze szkoda mi było na niego pieniędzy, ale stwierdziłam, że w końcu spróbuję, bo zapach suchych szamponów często mnie irytował a tutaj mój ulubiony kokos.
Szampon odświeża dobrze, włosy są przez cały dzień odświeżone, używałam go w skrajnych wpadkach rano i wieczorem normalnie byłam włosy, nie wiem czy zachowa świeżość przez 2 dni. Mimo, że mam ciemne, prawie że czarne włosy, to bez problemu usuwam z nich biały osad za pomocą ręcznika i szczotki. Jest to chyba szampon, który najmniej mi bieli i najłatwiej tą biel usunąć.
Pachnie ładnie, ale nie dusi i jakoś tego zapachu w ciągu dnia nie czuję (może nie zwracam na to uwagi), ale niektóre szampony mnie dusiły przez cały dzień swoim zapachem. Włosy nie mają dodatkowo mega objętości, jak niektórzy się zachwycają. Są takie jak zawsze, czyli dosyć puchate od nasady.
Na razie użyłam 3 razy i nie czuję by wiele go ubyło.
Naprawdę bardzo dobry.

lubię!

Kolejna przyjemna wersja szamponu batiste, tym razem o tropikalnym zapachu :) Była to jedna z pierwszych, której używałam z całej Batiste - rodzinki, próbowałam potem innych, aż ostatecznie zostałam przede wszystkim przy wersji blond.

Działaniem nie różni się zasadniczo od pozostałych - doskonale odświeża włosy, nadaje im piękny zapach, dodaje objętości. Zapewnia większą objętość dzięki uniesieniu włosów u nasady, objętość, która utrzymuje się na długo, nie na pół godziny jak zdarza się przy szamponach innych firm.
Nie zauważyłam negatywnego wpływu na kondycję włosów - wszystkie szampony Batiste, mając porównanie z wieloma innymi markami, określam jako wyjątkowo łagodne. Nie wysuszają, nie niszczą włosów, nie plączą (a mam raczej suche włosy - ten kosmetyk w żaden sposób im nie szkodzi). Włosy zyskują pewną matowość, pudrowość - jak zawsze przy suchym szamponie, którą jednak można zniwelować nieco wyczesując lub odciskając w suchy ręcznik. Po umyciu włosy są w takiej samej kondycji jak zawsze.
Trzeba pamiętać oczywiście o nakładaniu go tylko u nasady, a nie na całą długość włosów.
Nie ocenię ewentualnego pozostawiania jasnego nalotu, ponieważ u mnie na jasnych włosach nie jest on w ogóle widoczny.
Zapach fajny, kokosowy, choć na dłuższą metę może być nużący, dlatego po skończeniu opakowania zwykle zmieniam na inną wersję.
W drogeriach czasem można go dorwać na różnych promocjach w wersji mini (Hebe, Drogeria Natura) - te opakowania zachowuję sobie na podróż, jest to też taki mój niezbędnik torebkowo - imprezowy :)

Polecam - Batiste to zawsze świetny wybór, dla mnie to absolutnie bezkonkurencyjne suche szampony spośród powszechnie dostępnych.

(moje włosy - cienkie, delikatne, farbowane, raczej suche).

Na pewno nie dla mnie

Czaiłam się, bo przy takim wysypie pozytywnych opinii coś musi być na rzeczy. wcześnie próbowałam Syoss, który okazał się niewypałem.
Zacznę od tego, że myję włosy codziennie, a ponieważ są z natury cienkie i jest ich mało - muszę się posiłkować jakimiś kosmetykami zwiększającymi objętość, więc po myciu dochodzi jakiś spray z gatunku volume termoochronny, lekkie podsuszanie i na to obecnie żel w sprayu - byle naprawdę delikatnie utrzymać formę. Włosy mam krótkie, cieniowane, najdłuższe sięgają ucha.
No i jako odświeżający szampon Batiste nie daje absolutnie rady. Może to kwestia obciążenia bądź co bądź innymi specyfikami, niemniej - po prostu zlepia włosy w strąki i nadaje im dużo gorszy wygląd niż przed użyciem tego szamponu. Fakt - unosi u nasady, można im nawet nadać jakiś >szturany wiatrem< kształt, ale absolutnie nie odświeża. Do tego skóra głowy zaczyna mnie swędzieć i czuję, że muszę włosy jednak umyć. Próbowałam kilkukrotnie - mnie produktu, więcej, ciut bliższa odległość, ciut dalsza, głowa do góry i w dól plus różne kombinacje wymienionych - nic lepiej, raczej gorzej. Żeby nie było - używałam pudrów do włosów, które są o niebo lepsze niż to coś, i to nawet te z najniższej półki.
Co do zapachu - kwestia gustu, ja mam już dość syntetycznych słodkich kokosów, chociaż na szczęście nie utrzymuje się to to zbyt długo. Ale wiem też, że suche szampony czasem bardzo chemicznie i nieprzyjemnie pachną.
Do cienkich krótkich włosów - zdecydowanie nie polecam.
Jedyny plus - opakowanie, małe i poręczne.