Dry Shampoo Tropical (Suchy szampon do włosów)

Dry Shampoo Tropical (Suchy szampon do włosów)

Cena już od 7,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
w butelce
100 – 250ml

Bardzo dobry

Suche szampony Batiste kocham miłością wielką i jestem wdzięczna osobie, która je wymyśliła. Suchy szampon jako produkt-jest mi niezbędny i nie wyobrażam już sobie życia bez niego. Batiste to moja ulubiona marka-używam ich naraz niekiedy po 5 różnych zapachów, uwielbiam je za naprawdę fajnie skomponowane linie zapachowe i za to, że zapach długo utrzymuje się na włosach.
Wersja tropical jest jedną z moich ulubionych, szczególnie na lato.
+odświeża włosy
+odbija od nasady, dodaje objętości
+utrwala
+teksturyzuje
+pomaga w stylizacji
+nie szkodzi włosom ani skórze głowy
+przedłuża świeżość włosów
+zapach tropical bardzo ładny, należy do moich ulubienców

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395791].usefull || 0 }}% pomocna.

Ma swoje wady, ale i tak nie ma lepszego

Nie ukrywam, że wolałabym, gdyby kultowy suchy szampon pachniał trochę mniej intensywnie. Zapachy, jak na suchy szampon są naprawdę niezłe, gorzej, że tak silne i tak długo się utrzymują, że boli mnie od nich głowa. Najczęściej wybieram wersję Tropical, bo chociaż to na potęgę syntetyczna woń, to jest najbardziej ulotna.
Z pewnością wielką zaletą jest to, że absorbujące cząstki są bardzo małe, więc szampon najlepiej z wszystkich mi znanych wchłania sebum. Efekt odświeżenia włosów jest widoczny i na moich, nie mających wielkich problemów z przetłuszczaniem, włosach, faktycznie godny jest nazwy ,suchy szampon”, bo przypomina umycie.
Dość dokładnie da się go wyczesać, chociaż trzeba na to przy ciemnych włosach dłuższej chwili czasu (albo spryskania włosów poprzedniego dnia przed pójściem spać).
Jest wydajny, wystarcza go odrobina.
Podsumowując: spróbować warto, bo to i tak lider kategorii

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365731].usefull || 0 }}% pomocna.

Okej, ale..

Używałam wcześniej Batiste Oriental i byłam zachwycona. Więc kiedy mi się skończył, kupiałm Tropical myśląc, że nie różni się niczym prócz zapachem.
Niestety trochę się zawiodłam. Oriental nie zostawiał mi śladów na włosach, szybko się wchłaniał i nie było go czuć na włosach.
Niestety nie mogę tego powiedzieć o Tropical. Zostawia białe ślady. Żeby nie było ich widać muszę dobrze rozczesać włosy. I niestety w ciągu dnia czuć ten szampon - jak "przejadę" ręką po włosach zostaje mi na niej warstwa pyłu.
Nie wiem dlaczego taka różnica między podobnymi produktami..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1364506].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieeeee

Zawsze staram sięposiadać butelkę suchego szamponu w domu na awaryjne sytuacje, więc kilkukrotnie żółto-zielone opakowanie zagościło na moich półkach. I za każdym razem, kiedy już nastaje sytuacja awaryjna i muszę go użyć jestem zła sama na siebie, że skazuje się na coś takiego.
Zapach nieco mdły i duszący, szczególnie irytujący po kilkukrotnym uzyciu.
Aplikacja łatwa i przyjemna (oczywiście w granicach rozsądku, jak bardzo przyjemne może być psikanie talku na głowę?).
Koszmar zaczyna się po +/- 3 godzinach. Włosy (u nasady) sztywnieją, robią się suche, oporne i za nic nie chcą się układać. Mimo wtarcia i przeczesania widać na włosach (poza blond) siwawy nalot, który potęguje dyskomfort noszenia. Włosy po nim, moim zdaniem wyglądają na zakurzone.
Skóra głowy błaga o nawilżenie.

Myślę, że to jest zbyt obciążający produkt dla skóry głowy i nasady włosów, a z opresji ratuje na chwilę.
Dodatkowo cena jest wyższa niżwielu innych produktów tego typu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1363731].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

boa dusiciel

Zwykły suchy szampon za kosmiczną cenę. Rewelacyjnych efektów - brak. Włosy po kilku godzinach od użycia wyglądają nieciekawie. Dość mocno podrażnia skórę głowy, nos, i nerwy... Zapach dość ładny, ale za mocny. Musiałam używać przy otwartych oknach bo szło się udusić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358291].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie :(

Szampon pięknie pachnie to jego duży plus, pokładałam w tym produkcie spore nadzieje, niestety muszę myć włosy co 2 dni a przy moich dość gęstych i długich kłakach jest to trochę uciążliwe, bardzo dłuuuugo schnął. Na początku było okej, ale po pewnym czasie zauważyłam, że zaczyna mnie swędzieć skóra głowa, zapewne była podrażniona i musiałam odstawić ten produkt. Raczej już do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357646].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny zapach

Zalety:
- bardzo szybko się rozpyla i zapewnia szybki efekt
- unosi włosy u nasady
- pochłania sebum
- ma bardzo ladny zapach
- dobra cena
- dobra dostępność
- nie usztywnia włosów, nadaje im miękkość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356671].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony w kryzysowych sytuacjach...

... kiedy na głowie tragedia, a trzeba się pokazać ludziom :) Oczywiście nie zastępuje mycia włosów wodą i szamponem, jednak jest dobrą alternatywą. Używam, go sporadycznie. Kiedy miałam włosy do pasa używałam jedynie w celu odświeżenia fryzury, jednak gdy niedawno ścięłam je do ramion jest pomocny również przy układaniu fryzury. Ładnie odbije włosy od skóry, więc nie mam przyklapu. Jestem blondynką, więc biały pył nie jest u mnie widoczny. Zapach produktu również bardzo ładny, jednak mnie się już trochę znudził, więc przerzuciłam sie na inną wersję zapachową.
Produkt niestety nie jest wydajny, staram się go kupować na promocjach gdy kosztuje ok 12 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354486].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry co jakiś czas

Warto go używać z czymś innym na zmianę, ponieważ traci swoją moc wraz z długością użytkowania. Po 1 opakowaniu, przestał dawać tak dobry efekt jak na początku. Może moje włosy się do niego przyzwyczajają? Nie wiem, ale w sumie spośród suchych szamponów jest dość drogi i nie wybitnie wydajny, więc trochę mi szkoda znowu do niego wracać... Muszę jednak przyznać, że początkowo efekt był oszałamiający!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352246].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Zakupiłam go z ciekawości i nie żałuję tego
Szybko odświeża moje włosy i pozostawia na nich piękny waniliowy zapach
Włosy dobrze się układają i pozostają przez dłuższy czas jak świeżo umyte
Jestem z niego zadowolona gdyż mało kiedy mam czas na codzienne mycie włosów a ten suchy szampon zawsze mnie ratuje z opresji

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349401].usefull || 0 }}% pomocna.

Dezodorant z talkiem.

Generalnie rzecz ujmując, szampony Batiste są do siebie bardzo zbliżone.
Różnią się jedynie szatą graficzną, zapachami i kolorem pudru.

Cechy:
- wakacyjny, intensywny zapach tropików, gdzie najbardziej wyczuwalny jest kokos
- w prespektywie czasu trochę męczący
- biały kolor talku
- łatwo się wyczesuje
- unosi włosy od nasady, nadaje im tekstury
- talk ma właściwości pochłaniające tłuszcz, dodatkowo usztywnia włosy przez co są one uniesione i lekko sztywne
- wydajność taka jak dezodorantów
- niestety dłuższe używanie kończy się w moim przypadku łupieżem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340311].usefull || 0 }}% pomocna.