Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Cudowny zapach kokosa

...przełamany kwaskowatymi owocami - bajka! Super odświeża włosy, gdy mi się po prostu nie chce ich umyć, a gdzieś wychodzę. Stosuję sporadycznie, czasem 2 razy w tygodniu, czasem 2 razy w miesiącu i nie zauważyłam żadnych skutków negatywnych (ważne, by skórę głowy dobrze oczyścić i zrobić raz na jakiś czas peeling).
Szampon radzi sobie z lekkim przetłuszczeniem się włosów, maskuje, odświeża, unosi włosy u nasady, nie bieli (przy nasadzie mam dosyć ciemne włosy). W promocji znajdziemy już za 12- 13 zł. Póki co ta wygrywa z wersją Original, ale tylko zapachem - działanie mają takie samo. Chętnie wypróbuję inne wersje, ale produkt ten również zakupiłabym ponownie!

Bardzo lubię

Suchy szampon to idealna opcja dla leniwych. Używam kiedy padam z nóg i nie mam siły myć tradycyjne włosów. Lubię tę wersję za piękny zapach. Działa tak jak inne suche szampony Batiste. W ciągu pięciu minut wyczarujemy efekt świeżych i czystych włosów.

Kokosek :)

Jest to mój drugi suchy szampon i nie wiem, czy nie ostatni ;p Najpierw miałam jakiś rossmannowski, ale kompletnie mi nie podszedł, a później skusiłam się na tropikalnego Batista i przy nim już zostałam :) Wszystko mi w nim pasuje, bo ma suuuuper zapach, nie bieli aż tak włosów i na długi czas odświeża włosy. Jedynym minusem jest to, że przesusza włosy, ale z drugiej strony, to jakoś musi przykryć łój na włosach, więc coś za coś. Nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem, ponieważ nie używam suchych szamponów namiętnie. Suchy szampon jest super opcją, kiedy nagle musimy gdzieś wyjść, a nie mamy czasu na włosową rutynę :)

Casting Crème Gloss

Miłość od pierwszego użycia

Suche szampony nie były mi do końca obce - znałam je z youtuba.
Zawsze myślałam, że są one odpowiednie dla blondynek a dla mnie (szatynka) będą nie odpowiednie, zostawią ślad, biały proszek.

Po latach dzisiaj postanowiłam kupić jedną sztukę.
I tak oto przed chwilą użyłam po raz pierwszy suchego szamponu.... wrażenia? wow, szok i niedowierzanie !
Moje włosy dzisiaj były mało świeże, na upartego mogłam jeszcze w nich chodzić ale widać było ewidentnie, że zaczynają prosić się o mycie. Pewnie jutro rano musiałabym je umyc ale teraz to sama nie wiem :D
Użyłam suchego i moje włosy wyglądają lepiej niż po zwykłym myciu, są odbite, ułożone jak na szczotce.
Jestem w szoku
Miłość od pierwszego użycia

Najlepszy

Pół roku temu odkryłam suche szampony i od tego czasu już sporo ich wypróbowałam.Cieszę się, że powstało coś takiego bo codzienne mycie włosów przed pójściem do pracy,dodatkowo przy 3latce było dość męczące. Odkąd odkryłam suche szampony myję włosy co ok. 3 dzień. Świetna sprawa! Batiste to według mnie najlepszy produkt. Nie tylko je odświeża ale również dodaje objętości, że czasem prezentują się nawet lepiej niż po umyciu :) Plus za dość przyjemny zapach. Na pewno zostanie ze mną na bardzo długo-szkoda, tylko, że nie jest zbyt wydajny.

Świetny, ale nie powinno się go używać zbyt często

jest mój pierwszy suchy szampon i ostatni. Nie zamierzam próbować innych - tylko Batiste różne wersje, bo jest super.
Generalnie, jestem przeciwniczką suchych szamponów. Pewnie wynika to z moich problemów z włosami. Na dzień dzisiejszy moje włosy są przerzedzone, od jakiegoś czasu mam duży problem ze skórą głowy, która straszliwie mi się przetłuszcza, swędzi, itd. Bez obaw, stosuję różne apteczne preparaty, tabletki, byłam u dermatologa, ale to jest długa historia. Nie ma co się oszukiwać, suchy szampon nie ma dobrego, łagodnego składu i na pewno nie jest dobry dla naszej skóry głowy. W końcu, gdy nam sie przetłuszcza skalp, mamy na nim sebum, to ten suchy szampon swoimi składnikami to zabija. Gdy użyłam tego produktu na drugi dzień po myciu włosów (na drugi dzień mam już bardzo mocno przetłuszczone włosy, które nie nadają się do wyjścia do ludzi) to miałam super włosy - żadnego przyklapu, zero sebum przy skórze, te tłuste włosy przy skórze nagle zrobiły się ładne i świeże. Więc skoro taki produkt nam niweluje tłuszcz i sebum to musi mieć silne składniki. I za to go uwielbiam, bo Batiste staje się wybawieniem, gdy musimy nagle wyjśc z domu i wyglądac jak człowiek, albo najzwyczajniej w świecie chcemy od czasu do czasu uniknąć ciągłego mycia włosów. Gdy jestem w domu i wiem, ze nie będę wychodzić to staram się dawać odpocząc moim włosom w sposób naturalny, "przetrzymuję je" do dwóch dni, zeby nie przetłuszczały mi się tak szybko, ale Batiste na pewno będzie w moim domu w pogotowiu.
Zaznaczam też, że po użyciu szamponu nie odczuwam żadnych negatywnych efektów, zero swędzenia, pieczenia, dyskomfortu - wszystko jest ok aż do wieczora a następnego dnia już normalnie myję włosy.
Nie radziłabym go używać zbyt czesto, bo jednak takie składniki mogą negatywnie wpłynąć na skórę głowy. Jedynie od czasu do czasu w awaryjnych sytuacjach. Gorąco polecam i na pewno spróbuję inne wersje zapachowe.

Zapach ;(

Jak każdy z suchych szamponów Batiste świetnie działa odświeżając przetłuszczone włosy. Jednak nie jestem w stanie go używać ze wzgledu na zapach, wiadomo kwestia gustu, jednak mnie on niestety bardzo przeszkadza.

Super!

Póki co, to mój ulubiony wariant zapachowy szamponów Batiste. Zapach mocno kokosowy, przez który przebijają się egzotyczne owoce, idealny na lato. Co najważniejsze, szampon odświeża włosy na kilka godzin, zwiększa ich objętość, po jego zastosowaniu spokojnie można wyjść z domu bez mycia włosów. Wydajny, używam go od ok. dwóch miesięcy i zostało 1/3 opakowania. Co do minusów, to dość wyraźnie matuje włosy, moje są w kolorze czarnym, może dlatego jest to tak mocno widoczne. Mimo to, na pewno zostanę przy szamponach Batiste, zostało mi wiele zapachów do przetestowania, ale do tropikalnego na pewno wrócę, gdy będę potrzebowała czegoś sprawdzonego.

Ulubieniec

Suche szampony Baptiste na stałe zagościły w mojej kosmetyczce. Wersja tropical jest moją ulubioną, ma cudowny zapach.
Suchy szampon ratuje mnie zawsze w sytuacjach awaryjnych, gdy włosy potrzebują lekkiego odświeżenia. Czasami używam go, gdy chcę nieco zwiększyć objętość, bo do tego też się całkiem nieźle nadaje.
Atomizer dawkuje wystarczającą ilość produktu. Dokładnie wyczesany nie pozostawia białych śladów na moich blond włosach, a używany rozsądnie(raz na jakiś czas w sytuacjach awaryjnych) nie powoduje swędzenia, podrażnień czy łupieżu.

Świetny produkt

Kokosowa wyspa - tak określiłabym ten cudownie pachnący plażą i latem szampon. To już kolejna wersja kultowego Batiste jaką zakupiłam w ostatnim czasie i na pewno nie ostatnia. Szampony tej marki są świetne!

OPAKOWANIE

Kojarzy mi się z tropikalną wyspą na środku Pacyfiku, gdzie chętnie spędziłabym wakacyjne dni. Jest kolorowe i wesołe. Szata graficzna jest interesująca, kolorystyka żywa i nasycona. Spray wygodnie dozuje produkt do samego końca, nie ma mowy o zacinaniu się.

SZAMPON

Kocham go za cudowny, intensywny i wyrazisty kokosowy zapach - nuta kokosowa jest przeważająca choć z domieszką. Szampon jest łatwy i szybki w użyciu - wystarczy spryskać włosy, wetrzeć szampon przez 30 sekund i gotowe. Włosy są odświeżone, uniesione przy nasadzie i wyglądają jak po myciu. oczywiście szampon bieli, ale da się go wyczesać, choć trzeba to robić starannie. Jest wydajny, często można kupić go w promocji. Ratuje mnie w awaryjnych sytuacjach, zawsze jest u mnie na toaletce.

PLUSY
+ zapach
+ ekspresowe odświeżenie
+ uniesienie włosów u nasady
+ wydajność
+ cena
+ opakowanie

MINUSY
- biały nalot na włosach, który trzeba starannie wyczesać

często stosuję

Suche szampony Batiste to jedyne jakie u mnie się sprawdzają. Inne firmy są słabe.
Ten uwielbiam za zapach, bo działanie odświeżające mają wszystkie których próbowałam.
Pozwala doprowadzić włosy do dobrego wyglądu gdy rano nie chce mi się myć włosów. Na ciemnych włosach trochę widać biały nalot, ale dla blondynek to żaden problem. Uwielbiam to, że zapach pozostaje na włosach cały dzień.
Produkt dobrze się pryska, nic się nie zatyka.

batiste górą

Uwielbiam ten produkt. Kiedy nie mam czasu na umycie włosów, a wymagają one jedynie odświeżenia, używam tego szamponu. Próbowałam też korzystać z suchych szamponów innych firm, jednak wróciłam do Batiste. Są to zdecydowanie najlepsze tego typu produkty. Zapach tropikalny jest w porządku. Dość świeży, natomiast nie jest moim ulubieńcem. Serdecznie polecam