Dove, Dove Deo (dezodorant w kulce)

Dove, Dove Deo (dezodorant w kulce)

Dezodoranty Dove zostały stworzone z myślą o kobietach, które prowadzą aktywny tryb życia. Gwarantują zarówno ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, jak i, dzięki zawartości 1/4 kremu nawilżającego, delikatnie pielęgnują skórę.

Ponadto, dodatkowe składniki odżywcze (New Essential Nutrients) zawarte w tych dezodorantach pomagają złagodzić podrażnienia skóry powstające na skutek golenia, dzięki czemu, że szybciej niż inne antyperspiranty wzmacniają barierę lipidową skóry.

Dostępne w wersjach zapachowych Original i Fresh.

zł / 50 ml

Zdecydowane nie.

Od dłuższego czasu używałam dove w sprayu a po jego wykończeniu postanowiłam kupić wersję w kulce. Jest to zupełny niewypał - zapach jest trochę inny, mocniej wyczuwalny a właściwości dezodorujących nie zauważyłam. Efekt żaden. Nie mam problemów z poceniem a większość dezodorantów których używam z powodzeniem wytrzymuje cały dzień. W przypadku dove były to ok 4 godziny.

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 kulka

OK

Mam wersję standardową z niebieską zakrętką. Dezodorant spełnia swoje zadanie-chroni przed potem i za to go lubię. Poza tym jest wydajny i nie podrażnia skóry. Minusem jest zapach, który delikatnie mówiąc nie powala, ale mimo to dezodrant jest jednym z moich faworytów. Cena odpowiednia do jakości.

TAAAK :)

kupuje go od wielu lat i nigdy go nie zdradzę :) jest naprawdę skuteczny, trochę wolno się wchłania ale nie przeszkadza mi to, używam zapachu original tego ciemnoniebieskiego i zapach ma całkiem przyjemny ( choć w wersji w sprayu jest dość duszący). Daje mu mocną 5 i przyznaje tytuł mojego KWC :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Max Factor 3

Co za smierdzidlo...

Nie czesto zdarza sie,zeby az tak bardzo nie polubila jakiegos kosmetyku,a tak wlasnie bylo w tym przypadku.Szukalam jakiegos delikatnego produtku,ktory moglabym stosowac kiedy spedzam czas w domu i nie musze aplikowac solidnego antyperspirantu.Wachalam sie miedzy Nivea i Dove.Wybralam jednak to drugie...niestety.Przede wszystkim zapach i tutaj zgodze sie z moja poprzedniczka-ta kulka po prostu smierdzi!Gdzie kremowy zapach Dove charakterystyczny dla tej linii kosmetykow????!!!Zapach tego dezodorantu jest tak okropny i o dziwo trway,ze nie dalam rady go stosowac,nawet siedziac w domu.Co nie porusze reka to czuje won...nawet nie potrafie okreslic tego smrodku przypominajcego won czegos starego....starej szafy,albo stechlych ubran.Tragedia jednym slowem!Nigdy nie sadzilam,ze Dove moze wypuscic na rynek taki niewypal.Hellloooo Dove co jest grane???!Tak wiec odradzam,bo nie dosc,ze zapach nie z tej ziemi to jeszcze nic a nic nie chroni przed potem,klei sie i dluuuugo schnie.Badziew...

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: nie zmeczylam nawet jednego

Nie, nie, nie

Mam wersję oryginalną w nowym opakowaniu
na głowie. Zapach paskudny, w ogóle nie przypomina woni dezodorantu Dove w spreju. Nie wiem, może trafiłam na jakąś feralną wersję, ale ten dezodorant zwyczajnie śmierdzi. Klei się, niedostatecznie chroni, nawet po całodziennym siedzeniu w domu, wieczorem da się wyczuwać delikatną woń potu, a zaznaczam, że inne drogeryjne dezodoranty dają u mnie radę. Jednym słowem, korzystanie z tego preparatu było dla mnie niemal męką, nie mogłam doczekać się, aż się skończy, a czekanie wydawało się nie mieć końca. :)Używam tego produktu od://///

OK

Bardzo porządny antyperspirant. Ma bardzo mocny, ale ładny zapach. Świetnie chroni przed przykrym zapachem :)nie podrażnia skóry i jest wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc

BYL the best

Chyba najlepszy dezodorant jaki mialam, mam problemy z poceniem sie i mimo uzywania antidralu raz na jakis czas poce sie w normalnych granicach ale niestety moj pot ma przykry zapach. Dove sprawil ze paszki mialam praktycznie suche i slicznie pachnace. Wyprobowalam juz 3 wersje tego dezodorantu jednak oryginal najbardziej przypadl mi do gustu. Napisalam ze byl the best poniewaz niestety moje paszki przyzwyczaily sie do niego i problem znowu zaczal sie pojawiac. na razie zmienilam dezodorant na inny, ale za jakis czas wroce do Dove

Używam tego produktu od:hmmm

Tylko ten lub AA.

Na codzień używam perfum, dlatego z reguły stosuję dezodoranty, które wyróżniają się na półce białym opakowaniem i prawie nie pachną, a mają jedynie lekką świeżą nutę. Taki właśnie jest dove fresh z błękitną zakrętką, który jest idealny na wakacje. Tego granatowego nie stosowałam, bo jego zapach mi się nie podoba. Kiedy wychodze spod prysznica wiem, że po jego użyciu bedę pachnieć i czuć się komfortowo cały dzień. Nie zostawia plam jak spraye. Wygodny w użyciu. Sprawdza się nawet po aerobicu, z zastreżeniem, że użyje go bezpośrednio przed ćwiczeniami ;) A teraz dodatkowo urzeka ekonomicznym opakowaniem, które pozwala wykorzystać go do końca !

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:już nie liczę

podstawowy kosmetyk

Używam odkąd pojawił się na rynku.Od dwóch lat w wersji Invisible Dry z uwagi na bardzo subtelny aromat który nie koliduje z perfumami.Nawilża.Chroni przed potem przyzwoicie.Nie kleksuje ubrań bardziej niż inne tego typu kosmetyki.Poręczny.Torebkowy.Mój debeściak w tej kategorii

Używam tego produktu od:wielu wielu lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

super

Używam cale życie dwóch dezodorantów w kulce.
Jednym z nich jest właśnie Dove (wersja oryginalna).
Piękny zapach utrzymuje się cały dzień!
Jeden z nielicznych, który mnie nie uczula.
Jestem BARDZO zadowolona!

To prawda, że brudzi, dlatego trzeba uważać. Najlepiej zastosować 10 minut przed założeniem bluzki.
Inne wersje np. aloesowa , mi nie odpowiadają. Czułam się nieświeżo już w połowie dnia.

Uważam,pomimo jego kilku małych wad, że jest jednym z najlepszych dezodorantów dostępnych na rynku!

Używam tego produktu od:2000 (może wcześnie, nie pamiętam dokładnie)
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Zdziwienie...

Uzywam wersjii z aloesem. Zapach okej, chociaz nie powala na kolana. Cala reszta kompletnie bez sensu - brudzi, nie chroni i jakos tak dziwnie... lepi sie? Nigdy nie mialam problemow z poceniem sie, dopoki lata temu nie zakupilam dezodorantu Fa w kiosku i teraz, z Dove - efekt jest identyczny - jakby zamiast chronic przed potliwoscia, dodatkowo ja indukowal!

Przestrzegam przed zakupem - ten produkt nie dziala!

Używam tego produktu od: roku, okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: ciagle męczę 1sze

Nie chroni, więc zły

Na samym początku zaznaczam, że mam obie wersje tego dezodorantu, ponieważ zostałam hojnie obdarowana przez siostrę :)
Jeśli chodzi o linię Dove zajmującą się dezodorantami, uważam, ze jest raczej mierna. Kiedyś używałam sztyftu z tej linii i wydaje mi się, że był skuteczniejszy niż kulka, ale nie mogę mieć pewności. W kazdym bądź razie zapach Original jest faktycznie dosyć mocny, do tego charakterystycznie mydlane nuty zapachowe, to go zdyskwalifikowało w moim przypadku. Zaczęłam używać drugiego - Fresh - i pachnie, owszem, ładnie, ale na tym się kończy. Jeśli na opakowaniu pisze, że to antyperspirant, to POWINIEN a raczej MUSI chronić przed potem. Niestety, nie byłzbyt skuteczny mimo, że nie prowadzę szczególnie aktywnego trybu życia.