Boreade Noviderm, Gommage Visage

Boreade Noviderm, Gommage Visage

Linia Noviderm Boreade to specjalna linia kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji cery trądzikowej. Stanowi doskonałe uzupełnienie leczenia farmakologicznego. Ten peeling do twarzy ma postać kremu delikatnie złuszczającego, dla cery tłustej ze skłonnością do powstawania trądziku (stosowany w trądziku młodzieńczym, późnym i przewlekłym oraz zmianach łuszczących).

Właściwości: preparat umożliwiający głęboki złuszczanie, usuwa martwy naskórek. Odblokowuje czopy łojowe. Po jego zastosowaniu pory stają się mniej widoczne. Wygładza skórę i poprawia jej koloryt. Ponadto zapobiega wrastaniu włosów pod skórę. Unikalny skład sprawia, iż peeling równomiernie się rozprowadza, jest bardzo efektywny i skuteczny. Zawiera dwa rodzaje mikrogranulek pochodzenia roślinnego o działaniu złuszczającym (mikrogranulki jojoba - 2%, czyli mikrogranulki polietylenu oraz puder krzemowy - 2% czyli skamieliny alg), czynnik przeciwbakteryjny o działaniu miejscowym (oczyszcza skórę zapobiegając powstawaniu środowiska bakteryjnego), 1% DOD (DOD to unikalny aktywny czynnik - połączenie kwasu salicylowego i silanolu, powstrzymuje pierwsze reakcje zapalne, zapobiega swędzeniu skóry, ma działanie łagodzące).

Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera mydła, przebadany dermatologicznie.

Sklad: aqua, diatomaceous earth, disodium lauryl sulphosuccinate, sodium cocoyl isethionate, zea mays starch, cetearyl alcohol, jojoba esters, sclerotium gum, silanediol salicylate, hydrogenated castor oil, glycerin, phenoxyethanol, capryloyl glycine, parfum, sodium methyl paraben, tetrasodium edta, methylparaben, sodium hydroxide, butylparaben, ethylparaben, titanium dioxide, propylparaben, citric acid.

Cena: ok. 40 zł / 50 ml

Dobry, ale nie za taką cenę...

Dobry peeling, oczyszcza, wygładza, usuwa martwy naskórek. Jest bardzo delikatny, ma malutkie drobinki, odpowiedni dla wrażliwej skóry, ale znam tak samo dobre peelingi (np. Nivea visage young) za o wiele niższą cene, wiec po co przepłacać? (oczywiście nie ma żadnych własności leczących wypryski czy zapobiegających im, ale gdzieżby miał, wszak to tylko peeling).

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

najlepszy drobinkowy peeling

Peeling jest genialny !!!

najlepszy drobinowy peeling, który jednocześnie nie maltretuje mojej delikatnej naczyniowej miejscami skóry, na dodatek nie wysusza jak inne, więc moja twarz świetnie go toleruje.

Peeling pozwala na długotrwały masaż, co bardzo lubię, posiada sporo drobinek, które choć stosunkowo delikatne, świetnie radzą sobie z oczyszczaniem i wygładzaniem skóry.

Na dodatek jest bardzo wydajny, jakby sie nie miał wcale skończyć. Naprawdę wart wypróbowania, do kupienia w aptekach i sklepach internetowych, mało popularny, ale szczerze polecam, bo nadaje sie nie tylko do tłustej skóry !Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Rewelacyjny!

To chyba będzie na czas jakiś mój podstawowy peeling. Bardzo skuteczny, delikatny, spełnia swoje zadanie w stu procentach. Jedyny minus za ten obrzydliwy zapach a la Brutal, nie wiem czy podyktowany przez skład tego kosmetyku, czy przez wątpliwy gust wytwórców. Raczej to pierwsze, tak jak inne antytrądzikowce,( np. lysanel), sprawiają, że mamy uczucie jakbyśmy się właśnie ogoliły, fuj! Ponieważ jednak zapach jest w tym przypadku sprawą drugorzędną polecam wszystkim posiadaczkom cer trudnych, wrażliwych i wymagających.

Po prawie 3 miesiącach stosowania podnoszę ocenę do KWC. Ten peeling prócz swych świetnych właściwości oczyszczających ma wspaniały, unikalny poślizg. Umożliwia on dokładny i długotrwały masaż twarzy i gruntowne oczyszczenie.
Jest przy tym ogromnie wydajny. Stosuję go raz w tygodniu i nie zużyłam jeszcze nawet połowy opakowania.

Makijaż MaxFactor

Naprawdę polecam

Moim zdaniem - bardzo dobry peeling. Cała seria wzbudziła moje duże zainteresowanie, bo jest polecana przez lekarzy osobom po 20 roku życia które borykają się z problemami trądzikowymi. Z racji naczynkowej cery, raczej używam enzymatycznych peelingów, ale nie potrafię się tak do końca wyrzec tych ściernych - dlatego szukam czegoś łagodnego, a jednocześnie skutecznie oczyszczającego. Ten peeling jest świetny. Ma bardzo płynną konsystencję, w której zatopiono maleńkie niebieskie kuleczki. Pachnie śmiesznie - jak jakaś męska woda po goleniu :) co mi akurat nie przeszkadza. Bardzo dobrze wywiązuje się ze swej funkcji - dobrze oczyszcza, skóra jest wyraźnie odświeżona, a jednocześnie drobinki są maleńkie i nie robią krzywdy wrażliwej cerze. Jest bardzo delikatny. Osobom które lubią grube ścierające peelingi typu St Yves - pewnie by się nie spodobał. Ja jednak takich nie uznaję i szukam czegoś drobniutkiego. Granulek w peelingu nie ma jakoś bardzo dużo - ale to w końcu połączenie peelingu mechanicznego i chemicznego. Ma kwasy, a zatem po delikatnym masażu zostawiam go jeszcze przez parę chwil na skórze. Sprawdził mi się, poza tym wierzę w jego antybakteryjne działanie, bo widzę efekty. Polecam wrażliwym cerom, warto, zwłaszcza za cenę 39 zł (ja go kupiłam za cenę znacznie zawyżoną bo Esentia bardzo na początku zawyżyła cenę tej linii, ale i tak nie żałuję).