AA, AA Face Cera wrażliwa, Krem pod oczy z witaminą A i d-panthenolem

AA, AA Face Cera wrażliwa, Krem pod oczy z witaminą A i d-panthenolem

Bezzapachowy krem pod oczy o lekkiej konsystencji. Uelastycznia skórę wokół oczu, wygładza zmarszczki, likwiduje cienie pod oczami, łagodzi podrażnienia i działa kojąco. Polecany do codziennej pielęgnacji.
Aktywne składniki: witaminy A i E, d-panthenol

Dla mnie beznadzieja

Nikomu nie poleciłabym tego produktu.
Mimo, że nie jestem alergiczką krem mnie uczula (mam po nim zaczerwienioną, podrażnioną i piekącą skórę pod oczami). Nie zauważyłam, żeby zlikwidował mi cienie (za to skutecznie je zatuszował - z sinych na czerwone). Zamiast łagodzić podrażnienia je wywołuje. Nie działa kojąco.
Jedynym jego plusem może być konsystencja - faktycznie jest lekka (jednak przy innych wadach to chyba nie ma znaczenia).

Używam tego produktu od: 1 rok (ale z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 1 (kupione i stoi)

delikatny

Delikatna konsystencja, przyjemny zapach i dokładne nawilżanie, to tak w skrócie. Łagodzi i uelastycznia skórę wokół oczu. Jest dobry, ale poza nawilżaniem nie ma szału. Przeznaczony raczej dla młodych osób.

dla młodych

Plusy:
+ bardzo wydajny
+ niedrogi
+ nie podrażnia mojej dość wrażliwej skóry
+ koi przesuszenia (np. po pechowych cieniach do powiek)
Minusy:
- nic nie zrobił z cieniami pod oczami - ani nie zlikwidował (jak obiecuje producent), ani nie zmniejszył

Podsumowując: wiem, że ten krem krzywdy mi nie zrobi, ale wiem też, że gdy za kilka lat zrobią mi się poważniejsze zmarszczki przy oczach, to ten specyfik mi na nie nie pomoże

Max Factor 3

łagodny

Krem jest świetny pod względem łagodności nawet jak sobie trochę niechcący wpakuje do oka nic się nie dzieje:) konsystencja nie żelowa ale dla mnie to lepiej taka kremowa ale nie tłusta , na opakowaniu ma duża rozpiętość wiekową (napisaną) mianowicie 15-60 lat... jak dla mnie bardziej 15- 22, ja mam 24 lata i potrzebuje już czegoś co zadziała niestety nie widzę znaczących zmian po jego użyciu a szkoda bo jest łagodny,pojemny i tani...

Używam tego produktu od:jakiegos pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Nie dla mnie

Krem ma dość ciężką konsystencję jak na krem pod oczy. Na pewno nie jest to krem przeznaczony dla alergików, ponieważ mnie często szczypią po nim oczy. Jest bardzo wydajny i niedrogi - to jego jedyne plusy. Na pewno go już nie kupię. Nie zauważyłam żadnej poprawy. Przeznaczony tylko dla młodych dziewczyn, które nie mają żadnych problemów.

Oj nie...!

Jedynie dobrze można powiedzieć o konsystencji tego kremu-faktycznie jest lekka i dość szybko się wchłania.Aa i jest wydajny.Nie wygładza nawet drobniutkich zmarszczek:/ Cienie pod oczami jak były tak są.I co najgorsze łzawią i pieką po jego użyciu oczy.Tak więc z tym kremem pożegnam się na dobre!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

nie polecam

dlugo sie z nim meczyłam i miałam jakieś 7 lat mniej gdy go kupilam. Pamietam, ze podraznial moje oczy. Zapewnial tylko podstawowa pielegnacje i ochrone a juz w przypadku gdybsmy chcieli sobie udoskonalić skórę to obsolutnie nie polecam, bo ten kremik ma znikome dzialanie i male mozliwosci. Zdecydowanie dla nastoletnich. Dosc dlugo sie wchlania. Nie polecam gdy ktos nosi soczewki...

Używam tego produktu od:dawno temu

Ukojenie

Czwarta gwiazdke dodalam za bardzo przystepna cene. Jest to krem, do ktorego zawsze wracam po przykrych eksperymentach z roznej masci Cliniquami, Estee Lauderami czy massmarketowym LOrealem. Mam cere normalna. Jako nastolatka mialam cere mieszana z wyrazna (tlusta) strefa T. Nie posiadam zadnych widocznych zmarszczek poza lekkimi mimicznymi w kacikach oczu, ktore maja lekkie cienie.
Krem lagodzi praktycznie wszelkie podraznienia. Ma smietankowa konsystencje. Nie wymaga zadnego wklepywania, rozsmarowywania itp. Producent wrecz zaleca "pozostawic do wchloniecia". Nie zauwazylam jakiegos spektakularnego dzialania przeciwzmarszczkowego czy rozjasniajacego cienie. Szkoda. Polecam go jako swoisty kompres, np. przy jednoczesnym stosowaniu maseczki na reszcie twarzy, w czasie relaksujacej kapieli czy na noc. Moja subiektywna opinia to dosyc dobre -jak na kosmetyk z tej polki cenowej- nawilzenie, choc moze to byc zludzenie ze wzgledu na konsystencje samego kremu. Na pewno wygladza powierzchnie skory i koi ja. Bardzo wydajne opakowanie.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

poki co - najlepszy

jak dla mnie to najlepszy krem pod oczy jakiego do tej pory uzywalam i wciaz do niego wracam.
jest niedrogi i jest go az 30ml, wiec starcza na dlugo. do tego jest wydajny.
mily w uzywaniu, dobrze nawilza i tak dalej. wygladzanie zmarszczek i likwidacja cieni pod oczami to raczej bujda [moich cieni nic nie ruszy;)]
a dlaczego mimo to wciaz wracam? bo to jedyny krem ktory moich oczu nie podraznia, zadnego lzawienia pieczenia szczypania.
ogolem bardzo dobry, ale licze na znalezienie czegos lepszego:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, kilka na pewno, moze 10

Bez rewelacji, zwykły kremik

Kupiłam bo mam skłonności do podrażnień i wydawało mi się że firma produkująca dla alergików zna sposoby łagodzące takie sytuacje. Czasami jednak mam wrażenie jakby był za ciężki dla mojej skóry. Nie zauważyłam też żeby korygował lub wygładzał skórę wokół oczu. Troche kiepsko jak dla mnie się wchłania. Nie jest zły, ale nie wiem czy kupię ponownie. Do tej pory kupiłam go dwukrotnie licząc, że może cudowne działanie kremu ujawni sie po dłuższym stosowaniu. Plusem jest jego wydajność i przystępna cena.

Używam tego produktu od:6 m-cy

Oki:)

Krem kjest wydajny nie podraznia, przeznaczony raczej do mlodszej czesci wizazystek, bo ze zmarszczkami to sobie nie radzi. Bardzo go lubie:) I jesczez jedno niedrogi w stosunku do dosc wyskiej jakosci.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:

dość dobry

Przede wszytskim to bardzo wydajny kosmetyk, delikatny, dobrze nawilża, rzeczywiście stara się redukować cienie pod oczami, ale nie zawsze mu to wychodzi:), po dłuzszym i systematycznym stosowaniu skóra wokół oczu jest odpowiednio nawilżona , napięta i jasniejsza.

Używam tego produktu od:pół roku albo ciut dłużej