Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Alterra, Reinigungs - Emulsion Bio - Granatapfel (Emulsja oczyszczająca z granatem)

Alterra emulsja oczyszczająca do skóry bardzo suchej. Zawiera masło shea BIO i aloes BIO. Łagodne substancje pochodzenia roślinnego szczególnie delikatnie oczyszczają skórę. Kombinacja składników takich jak cenny olej z nasion granatu BIO i żel z aloesu BIO nawilża skórę już podczas oczyszczania. Testy dermatologiczne potwierdzają bardzo dobrą tolerancję emulsji oczyszczającej do twarzy Alterra przez skórę.

Świetna, ale zależy do czego

+ Dla mnie jest to idealna emulsja do czyszczenia twarzy szczoteczką lub przemycia buzi rano.
+ Nie wysusza twarzy, wręcz powiedziałabym, że delikatnie ją nawilża.
+ Nie podrażnia skóry ani oczu.
+ Ładnie pachnie, tak słodko i owocowo, choć granat to nie jest ;)

+/- Nie jest to produkt porządnie oczyszczający, jeśli mamy na myśli zmywanie makijażu. Natomiast dobrze sobie radzi ze zmyciem zanieczyszczeń lu resztek olejku.tłustego kremu na noc. Dlatego też ja używam jej do drugiego mycia twarzy wieczorem i tego porannego. Wtedy sprawdza się u mnie znakomicie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428041].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialne!

Bardzo dobry produkt do oczyszczania skóry suchej, wrażliwej.
+dobrze oczyszcza i myje twarz
+ma postać gęstej emulsji-super komfortowa w używaniu
+nie wysusza i nie podrażnia, będzie odpowiednia nawet dla bardzo suchej skóry
+nawilża, wygładza i odżywia skórę
+opakowanie pozornie jest małe, ale emulsja bardzo wydajna, wystarczy na długo
+tani i łatwo dostępny
+ratuje mocno przesuszoną twarz i pozwala nam ją komfortowo oczyścić

Genialny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1419571].usefull || 0 }}% pomocna.

To jest to!

Świetne oczyszczenie w dobrej cenie!
Moja skóra jest wdzięczna za ten kosmetyk :)
Dobrze oczyszcza, cudownie pachnie, moja skóra jest mniej tłusta.
Bardzo wydajna i opakowanie jest dość duże.
Plusem też jest dostępność w każdej drogerii Rossmann oraz to, że jest zrobiona z produktów BIO.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376516].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Zaskakująco dobra

Polubiłam się z tą emulsją, stosuję ja do oczyszczenia buzi rano z zanieczyszczeń i kosmetyków nałożonych na noc.
Mam skórę mieszaną, trądzikową, skłonną do zapychania.

+ odświeża i oczyszcza skórę
+ nie wywołuje podrażnień, jest delikatna mimo alkoholu w składzie
+ nie zapycha
+ konsystencja
+ zapach
+ cena
+ dostępność
+ bardzo wydajna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326771].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna dla wrażliwej cery

Bardzo lubię ten produkt . Ma konsystencje lekkiego mleczka które bardzo fajnie oczyszcza i koi naszą twarz.
Produkt nie wysusza cery wręcz ją nawilża jest bardzo delikatny. Ja myję twarz tą emulsją 2 razy aby mieć pewność że cały makijaż został dokładnie zmyty.
Zapach jest bardzo naturalny dla mnie neutralny i nie męczy mnie.
Opakowanie w bardzo wesołej stylistyce i miłej dla oka produkt wyciskamy bez problemu:)
Zauważyłam że po jej stosowaniu moja cera uległa poprawie więc to jest dla mnie ogromny atut .
Napewno do niej jeszcze nie raz powrócę i polecam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277526].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam <3

EDIT: Niestety produkt po czasie bardzo zapchał mi pory, zaskórniki wyskoczyły na policzkach... razem z kremem z tej serii to zabójstwo dla mojej cery./Najlepsza emulsja ever, delikatnie oczyszcza, nawilża i wygładza mi skórę. Na stale zagości w mojej pielęgnacji :)
Plusy:
-Skład
-Działanie
-Cena
-Wydajność
-Zapach
Minusy:
-Dostępność, niestety tylko rossmann

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240823].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, delikatny kosmetyk

Lubię ten produkt i często do niego wracam kiedy czuję, że moja skóra wymaga wyjątkowo delikatnego traktowania, np. podczas kuracji złuszczających. Ostatnio odkryłam że świetnie sprawdza się z soniczną szczoteczką foreo Luna, którą od paru tygodni stosuję.

Wg mnie do plusów należy zaliczyć:
+delikatne, wręcz nawilżające działanie
+ naturalny skład
+niską cenę i łatwą dostępność

Wg mnie minusy to:
- niemiły zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235893].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny kosmetyk!

Moja skóra jest mieszana i trądzikowa, używam od 2 tyogdni i co zaobserwowałam:

PLUSY+
1. Nie zapycha porów, co u mnie jest dużym problemem, a bałam się, bo jest troszkę oleista, nie pieni się
2. Jest bardzo delikatna, nie powoduje szczypania, pieczenie, swędzenia, ani nie podrażnia ropnych pryszczy
3. Bardzo podoba mi się zapach, po prostu go uwielbiam!
4. Po umyciu, czuję na skórze taką delikatną otoczkę, która sprawia, że ta skóra jest taka delikatna i miękka w dotyku
5. Cena:) jest super, ok. 9 zł w rossmanie, ale można upolować też na przecenie za ok.6

MINUSY-
1. Lubię produkty, które się pienią, emulsja z ALterry, w ogóle się nie pieni, z tego względu wydaje mi się, że zużywam jej więcej niż innego produktu, który się pieni

Ogólnie stosuję ją wieczorem, nakładam na twarz w celu oczyszczenia skóry z makijażu. Sama emulsja sobie średnio radzi z makijażem, ale ja używam do tego szczoteczki elektrycznej i w połączeniu właśnie z emulsją jest super:) Rano stosuję inny preparat, ale wiem, że ta emulsja świetnie się nadaje też na rano, do delikatnego oczyszczenia i zmycia kosmetyków nałożonych wieczorem. Zważywszy na to, że jest to kosmetyk nietestowany na zwierzętach, wegański, w fajnej cenie i dobrze się u mnie sprawdza, to już kupiłam sobie kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200768].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny kosmetyk!

Moja skóra jest mieszana i trądzikowa, używam od 2 tyogdni i co zaobserwowałam:

PLUSY+
3. Bardzo podoba mi się zapach, po prostu go uwielbiam!

MINUSY-

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200763].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt!

+dobrze oczyszcza
+nie podrażnia, a nawet lekko nawilża
+daje uczucie ukojenia, brak efektu spiętej skóry
+konsystencja mleczka do demakijażu
+bardzo wydajny produkt
+zapach całkiem w porządku
+cena
Jestem w trakcie 3 opakowania i na pewno kupię jeszcze niejedno. Polecam tę emulsję dla każdego, kto lubi zmywać makijaż mleczkiem. To bardzo dobra alternatywa za bardzo niską cenę. Warto spróbować:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187618].usefull || 0 }}% pomocna.