Architect Wax

Architect Wax

Efekt strukturyzujący. Jedwabisty blask.

Wosk rozprowadza się perfekcyjnie na włosach nadając im kształt, i dając przy tym kontrastowy blask. Utrwala fryzurę na cały dzień. Ma wodną strukturę którą łatwo zmyć z włosów. Mimo że to wosk, ma konsystencję żelu, pięknie pachnie, ma kolor niebieskawy mieniący się różnymi odcieniami, ale tylko w pudełku!

Włosy po nim wyglądają na zdrowe i lśniące.

Skład: Aqua/Water, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-5-Ceteth-20, Steareth-20, Propylene Glycol, Glycerin, Oleth-10 Phosphate, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecyl Neopentanoate, Phenoxyethanol, Potassium Hydroxide, Methylparaben, Disodium EDTA, Ethylparaben, Hexyl Cinnamal, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Citronellol, Citral, CI 60730/Ext. Violet 2, CI 42090/Blue 1, Parfum/Fragrance

Cena: ok. 22 zł / 75 ml

najlepszy!

Naj naj naj wosk do moich niesfornych i jednocześnie szybko przetłuszczających się włosów!

Ja mam gęste i trudne do ułożenia włosy i radę daje jedynie ten wosk.
Nie skleja ich tak jak inne preparaty,a utrzymuje na miejscu.
Ma fajną, gęstą konsystencję i śliczny zapach. Włosy pachną po użyciu przecudownie.

Raczej go nie zdradzę, bo jest najlepszy. Niestety w Polsce widuję go rzadko i tylko w małych drogeriach.
Dostępny głównie za granicą. Cena jest przystępna jak na tak wydajny produkt (ok 20zł).

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w połowie 2

owszem

Wosk jest wart wypróbowania. Stosuję na kręconych włosach.
PLUSY+
+ładny błyszczący, odpowiedniej konsystencji
+rozpuszczalny lekko w wodzie, dlatego można zwilżonymi rękami wetrzeć we włosy i rozprowadzić bez większego problemu
+ daje radę utrzymać moje "wełnowce" w estetycznej błyszczącej formie przez okres między myciami włosów (2 dni)
+ wydajny
MINUSY-
Nie do końca udaje się go dokładnie rozprowadzić, dlatego efekt nie jest taki idealny jakby mógł, ale cudów nie ma:D
-czasem nabłyszcza, czasem nie, ogólnie myślę że moje włosy same błyszczą a nie wosk:D

Dla porównania mogę powiedzieć, że bez używania wosku moje włosy to siano, które coraz bardziej leży i się puszy, dlatego mimo wszystko polecam ten produkt osobom z kręconymi włosami.

fajny, ale uczula

bardzo fajnie można było się nim bawić w układanie włosów na różne sposoby. włosy nie miały z nim żadnego problemu. takie sprężyste i naturalne, ale jednak utrzymywały nadaną im formę.

stosowałam z przyjemnością... potem dostałam wysypki za uszami i na policzkach. za cholerę nie mogłam wpaść na to, co mnie tak uczuliło. podejrzewałam wszystko - pyłki, jedzenie... ale za uszami dostaję wysypek tylko od jakichś kremów tonujących, maseczek na włosy... i wpadłam potem na wosk - policzki swędziały mnie w tych miejscach, gdzie włosy "smyrały" mnie w ciągu dnia :-) zniknęło wszystko w ciągu paru dni po zaprzestaniu stosowania.

naprawdę szkoda, bo fajne efekty można z nim było tworzyć! dla dziewczyn bez problemów alergicznych polecam. i gdyby nie to uczulenie (sama nie wiem na co) - byłoby może nawet pięć gwiazd...

Używam tego produktu od: rok temu około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kawałek jednego

Manicure - geometryczny french

Jest super :)

Najlepszy wosk świata :)
Na moich włosach spisywał się idealnie, pieknie nabłyszczał, cudownie pachniał. Miodzio. Starczał mi na długo, troszkę drogi, ale to w koncu loreal i naprawdę wywiązał się z zadania. Polecam.

Używam tego produktu od:już nie używam

Mieszane uczucia...

Pierwszy raz zakupiłam ten wosk w identycznym opakowaniu jak na zdjęciu w zgłoszeniu...miałam wtedy dość krótką postrzępioną fryzurkę i na takowej wosk ten spisywał się całkiem nieźle. Przede wszystkim bardzo ładnie nabłyszcza. Poza tym nie utrwala zbyt mocno i niestety ma tendencję do sklejania włosów, zwłaszcza jak się go użyje w zbyt dużej ilości.
Drugi raz kupiłam go już w innym opakowaniu, też okrągłym, ale dużo niższym. No i fryzura też mi się zmieniła, bo stała się dłuższa, tak poniżej linii żuchwy, coś ala bob. Tak czy owak na takich włosach już nie jestem w stanie używać tego wosku, bo skleja je niesamowicie i bardzo obciąża. Już po pół godzinie wyglądają jakbym nie myła ich od tygodnia. Nie ma mowy o poprawianiu fryzury w ciągu dnia.
Plus należy się na pewno za wydajność, piękny niebieski kolor, przyjemny zapach i ciekawą konsystencję.
Zapewne wrócę do niego jak jeszcze kiedyś zetnę włosy na krótko.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/3 z drugiego opakowania

Fajniutki :)

Gdy zobaczyłam jak ten wosk wygląda w opakowaniu- czyli taka zwarta, przezroczysta, dosyć nieprzyjemna masa- podeszłam do niego nadzwyczaj sceptycznie. Ale już po 2 zastosowaniach doceniłam jego działanie. Jest naprawde rewelacyjny! Ja stosuje go do moich kręconych włosów do utrwalania loczków- wosk nadaje im fajną, zwartą strukturę, mocno je trzyma, nie skleja przy tym (no chyba że przesadzi się z ilością ;) ). Nadaje im po prostu fakture. Sprawdzałam go też na prostowanych włosach- również radzi sobie super. Ładnie nabłyszcza. Dosyć fajnie pachnie. Mam tylko malutkie zastrzeżenie- mnie akurat wosk usztywnia jeszcze bardziej włosy i w przeciwieństwie do innych recenzentów- ja nie mam po nim miękkich włosów. Ale to chyba normalne przy takich preparatach. Generalnie polecam, bo bardzo fajny produkcik.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodnii

Dotrzymuje obietnic

Wosk nabłyszcza i wygładza włosy, dzieki nie mu sa miękkie w dotyku. Jesli nie przesadzi sie z ilością ( ja miałam kilka podejść ;] , by zauwazyc ile włosom potyrzeba), ale i nie da za mało, efekt jest dobry.
Wosk ujarzmia włosy, pusza sie mniej, ale jest to w miom wypadku, włosów kręconych, efekt na jeden dzień tak samo jak z utrwaleniem (co było równiez sprawdzane na włosach prostych).
Wosk nałożony na suche i lekko wilgotne (na mokrych nie sprawdzałam ) włosy wyglada podobnie.
Ogólnie polecam posiadaczkom prostych włosów na końcówki i podkreslenie pasm, a kreconych tak od połowy długosci.

dobry.

Jest to dobry żel/wosk.
Nakładam go od połowy włosów a potem je rozczesuje grzebieniem, żeby nie były sklejone w grube pasma.
Końcówki wygladają faktycznie zdrowiej.
Dobrze znosi wiatr- włosy się nie skręcają aczkolwiek trochę pusza, ale też niebardzo.

Niby nic do niego nie mam, ale chyba wolałabym, zeby był zwykłym żelem o bardzij wodnistej konsystencji.

Bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: łooo! końca nie widze pierwszego opakowania!

:):):)

Uzywam go tylko na koncowki i czasem odrobine do wyglaadzenia, od polowy dlugosci wlosow(poniewaz mam cienkie wlosy wiec woski zabardzo sie dla mnie nienadaja) i musze przyznac ze jest naprawde dobry:) Swietnie ujarzmia szope:D (zwlaszcza moje przesuszone koncowk), włosy sa potem lsniace i wygladzone. Ślicznie pachnie, jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina.Nie uzywam go do modelowania czy tez stylizacji wiec zabardzo nie moge powiedziec czy dobrze utrwala. Jednak troche zabardzo obciaza i trzeba uzwazac z aplikacja poniewaz moze przetluszczac, ale to jak kazdy wosk na cienkich i przetluszczajacych sie wlosach.Generalnie polecam zwlaszcza jesli ktos ma grubsze wlosy.:) Cena dla mnie nie jest minusem poniewaz tak jak pisalam jest naprawde wydajny i mozna kupic nawet za 18zł a nie 22zł. Sama go napewno nie kupie poniewaz jest jednak dla mnie za "ciezki" wiec zabardzo mi sie nie oplaca, kupowac tylko na koncowki ale jesli pojawi sie w domu chetnie skorzystam:)
Używam tego produktu od: 2,5 roku, nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: drugie napoczęte, ale nieuzywam go sama

ten zapach mmmm...

Po pierwsze zapach-jak uzywam to mam ochote zatopic łyche w pudełeczku i poprostu zjeść:D Dla mnie zalatuje słodkim cytrusem...Kupiłam bo mnie skusił "strukturyzujacy efekt",a mam włosy bardzo scieniowane i chciałam cos na koncówki.Sprawdził sie-chociaz w porównaniu z woskiem Joanny działa zupełnie inaczej.Nie przetłuszcza włosków,ale po zastosowaniu czasem mam probelmy z roczesaniem-lepiej odrazu zmyc:)Pudełeczko jest ładne i wszczedzie sie miesci.Polecam:)Tylko jak na 75ml to dla mnie troszke za drogie eh

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nadal pierwsze

Ok

Używam go raczej codziennie, mam z jednej strony krótsze, z drugiej dłuższe włosy i obie układa dobrze. Jednego dnia włosy sterczą mi calutki dzień tak jak je ustawię rano, drugiego jakoś szybciej oklapują. Nie wiem czym jest to spowodowane, może wilgotniejszą pogodą, albo trzęsieniem autobusu...
Choć moje włosy szybko się przetłuszczają, to nie przyspiesza on dodatkowo tego procesu. Nie są sztywne, ale miękkie i aby trochę zmienić ułożenie nie trzeba ponownie nakładać. Prostuję włosy, po użyciu tego wosku pozostają one proste.
Włosy wyglądają naturalnie, nie są jakoś specjalnie błyszczące ani matowe, a co najważniejsze nie wyglądają jak tłuste.
Nie wiem czy kupię jeszcze raz, bo może następnym razem przetestuję jakiś inny. Jednakże jest dość wydajny, bo mam go dość długo, a jest jeszcze pół opakowania.

Używam tego produktu od:

Lubie go ;)

Ma włosy średniej długości, uzywam go do układania grzywki i czasem końcówek. Dobrze utrwala, nie przetłuszcza włosków. Nabłyszcza. Używam go rzadko, ale jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie