DelaWell, Vitamin Peeling (Peeling witaminowy)

DelaWell, Vitamin Peeling (Peeling witaminowy)

Delikatny peeling witaminowy w żelu do rąk, stóp i ciała z zawieszonymi kapsułkami witaminy E. Usuwa martwą warstwę naskórka i nawilża skórę. Wygładza ją i uelastycznia. Ze względu na zawartość eksfoliatora z łodygi bambusa, preparat może być użyty w przypadku cienkiej, wrażliwej i uszkodzonej skóry. Żelowa formuła peelingu pozwala na zastosowanie go u osób cierpiących na obrzęki stóp i dłoni. Ponad to podczas ścierania martwych, zrogowaciałych komórek, zawarty w peelingu wyciąg z oliwki europejskiej stymuluje krążenie i tym samym zmniejsza obrzęk. Po zaaplikowaniu preparatu na skórę zaleca się wykonanie delikatnego masażu, podczas którego zawarte w peelingu zawieszone kapsułki z witaminą E pękają i zaczynają działać na skórę.

Delikatny Peeling Witaminowy

Praktyczny, plastikowy, odkręcany słoiczek. Peeling posiada również folię zabezpieczającą, dzięki której mamy pewność, że produkt jest świeży i nie był otwierany. Na opakowaniu znajdziemy wszystkie niezbędne informacje.

Konsystencja, zapach:
Kosmetyk ma żelową konsystencję. Peeling jest półprzezroczysty o zielonym zabarwieniu z zawieszonymi w nim malutkimi kapsułkami witaminy E, które podczas używania peelingu pękają i zaczynają działać na skórę. Zapach jest przyjemny i odświeżający.

Działanie:
Producent określa peeling jako delikatny i w 100% zgadzam się z tym stwierdzeniem. Delikatnie złuszcza martwy naskórek, oczyszcza pory i pozostawia skórę promienną, nawilżoną i miłą w dotyku.

Jest tak delikatny, że z powodzeniem stosowałam go również do twarzy i powiem szczerze, że lepszego gotowego peelingu do twarzy jeszcze nie miałam. Kosmetyk w żadnym stopniu nie podrażnił mi skóry.

Dodatkowym atutem peelingu jest jego uniwersalność. Ze względu na swoją delikatność, nadaje się również dla osób ze skórą wrażliwą, suchą a nawet uszkodzoną. Polecam serdecznie.

Zalety:
+przyjazne opakowanie
+zapach przyjemny i odświeżający
+delikatnie złuszcza martwy naskórek oczyszcza pory
+pozostawia skórę promienną
+dobre nawilżenie

Wady:
-brak

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 260 ml

nie podoba mi się

Peeling to poprostu zielony glut z zatopionymi kuleczkami. Pachnie jakby roślinnie, ale nie narzucająco się. Niestety dla mnie jego działanie było za słabe. Peeling bardzo słabo złuszczał, bardziej ´´miział ´´ aniżeli ścierał, skóra nie była po nim gładka jak po mocnych peelingach,a takie preferuję. Druga sprawa,że wolę peelingi naturalne cukrowe bądź solne po których nie trzeba już się smarować, bo zostawiają natłuszczający film,a ten peeling tego nie daje i moja skóra była po nim ściągnięta. Dla wrażliwców i dla tych, którzy wolę delikatne peelingi do używania codziennego TAK, dla innych NIE.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie