Isana, Cremedusche Maracuja & Kokos (Żel pod prysznic `Marakuja i kokos`)

Isana, Cremedusche Maracuja & Kokos (Żel pod prysznic `Marakuja i kokos`)

Isana Cremedusche relaksuje ciało już pod prysznicem. Miękka pianka, wzbogacona o cenny ekstrakt z marakui i przyjemnie egzotyczny, owocowy zapach sprawiają, że codzienny prysznic to specjalne doznanie. Soft Care Complex pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry i chroni ją przed wysychaniem. Skóra jest miękka i elastyczna.

nawilżające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Obłędny zapach!

Co to za cudowny zapach jest to ja nie mam pytań! Uwielbiam wszystko co związane z kokosem, a w połączeniu z marakują, no po prostu bomba. Produkt w niskiej cenie o dobrej jakości. Nie wysusza mi skóry po myciu, pięknie pachnie, dobrze się pieni, a do tego niska cena. Uwielbiam marki na wyłączność w Rossmannie i jeszcze ani razu mnie nie zawiodły. Cena przystępna która idzie w parze z jakością.

dobry

Używam produktów pod prysznic ISANA od dobrych kilku lat. Żel Marakuja i kokos pachnie słodko i przyjemnie. Dobrze się pieni i jest wydajny. Bardzo łatwo spłukuje się ze skóry, na chwile pozostawia po sobie zapach potem niestety ulatnia się ale mimo tego warto go kupić.

Piękny letni zapach

Nie każdy z nas lubi zapach kokosu, lecz mi bardzo przypadł do gustu.
Żel ma fajną konsystencję ,lecz wytwarza mało piany i zapach szybko się ulatnia.

Kokos!

Isana jak zawsze zachwyca zapachem. Zapach ładny, delikatny. Produkt dobrze myje, dobrze się pieni, pozostawia jeszcze na moment ten cudny zapach na skórze. Będę do niego wracać, bo jest bajecznie tani ;) A kokosy to ja uwielbiam!

Zapachy tego lata

Jestem zakochana w każdym zapachu żelu pod prysznic z firmy Isana :).
Dla mnie mają niepowtarzalny zapach, o który ciężko na rynku. Nawet mojemu facetowi spodobały się niektóre ich zapachy :)).
Polecam pod prysznic jak i do dłuższych, relaksujących kąpieli.

isana

Cóż Isanę uwielbiam! za te niesamowite zapachy. Konsystencja żelu jest miła, lekka, łatwo rozprowadzana i łatwo zmywalna. Ciało zostaje wprowadzone w egzotyczną przygodę . Te połączenie jest mega. ! I cena niziutka :)

polecam

Kocham owocowe zapachy ! W tym żelu zapach jest tak intensywny jak świeże owoce. Po otwarciu opakowania od razu czuć koksa. Pokochałam ten zapach od pierwszego użycia.

Słodkie egzotyczne wakacje :)

Chyba nie muszę pisać o tym, że ISANA oferuje jedne z najlepiej pachnących produktów do kąpieli ??? Chociaż warto na wstępie zaznaczyć, że są to produkty dla osób z niewymagającą skórą ;)

Każde moje zakupy w Rossmannie kończą się zrobieniem małego zapasu żeli pod prysznic od Isany - tym razem w moim koszyku wylądowała egzotyczny duet czyli kokos i marakuja. Zapach przesłodki, długo utrzymuje się na skórze a żel jak to żel - ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni, fajnie oczyszcza skórę.
Tak jak wspomniałam wcześniej są to produkty idealne do codziennej pielęgnacji dla osób z "normalnym" typem skóry, jeżeli Twoja skóra potrzebuje dogłębnego nawilżenia i odżywienia to polecałabym zainwestować w produkt o bogatszej konsystencji - np. żele pod prysznic od Dove, te w tej kwestii nie mają sobie równych.
Dużą zaletą produktów marki ISANA jest także mega wydajność, dostępność oraz niska cena na każdą kieszeń :)

Polecam :)

Dla zapachu tak - dla pielęgnacji nie

Wiele produktów firmy Isana jest naprawdę dobrych, są sód nich też przeciętne a nawet słabe. Ten żel niczym specjalnym się nie wyróżnia - jedynie jedną cechą a mianowicie cudownym słodkim i egzotycznym zapachem.
Produkt ma ładne opakowanie o pojemności 300 ml czyli nieco większej niż zazwyczaj. Marka Isana co jakiś czas wypuszcza kolejne żele o nowych wariantach zapachowych. Tutaj połączono soczystą marakuję z rajskim słodkim kokosem i przyznam, że jest to wyjątkowo udane połączenie.
Jednak żel pod prysznic kupujemy przede wszystkim dla celów oczyszczania skóry nie tylko dla celów zapachowych - to jest jedynie dodatek, który ma uprzyjemnić nam używanie produktu. W tym konkretnym wypadku zapach rzeczywiście jest obłędny - słodki ale niezwykle lekki.
Natomiast właściwości myjące, oczyszczające i nawilżające skórę są dalekie od ideału - żeby nie powiedzieć bardzo kiepskie. Ogólnie jest to produkt złej jakości - gdyby nie ten zapach byłby nawet beznadziejnym produktem.
Coś tam się pieni, coś tam ślizga po skórze i to w zasadzie tyle.
Skóra wogóle nie odczuwa jakiegokolwiek pozytywnego działania tego żelu.
Bywa nawet, że po myciu tym produktem jest przesuszona i czuje dyskomfort.
Dzięki zapachowi produktu można się przenieść chwilowo na rajską wyspę ale niestety później szybko wraca się do rzeczywistości.

Rajski zapach :)

Te nie za duże żele są w sam raz do kosmetyczki. Bardzo przydatne podczas wyjazdów itp. Ten żel ma naprawdę rajski zapach, świeży delikatnie słodki i świeży. I taki też jest prysznic czy kąpiel z ich udziałem. Fajnie się pienią, oczyszczają. Nie przesusza zbytnio skóry ale tez jej nie nawilża. Zazwyczaj i tak stosuję balsam po każdej kąpieli. Cena mega niska !

Poprawny

Zapach przepiękny! Słodki, ale lekki. Bardzo lubię takie zapachy, więc dla mnie strzał w dziesiątkę. Myje poprawnie, skutecznie oczyszcza, pieni się dobrze, ale potrzebna jest jego spora ilość. Opakowanie solidne, poręczne. Zdecydowanie nadaje się do zabrania na wyjazdy- idealny do spakowania do walizki. Jednak ma też kilka minusów. Po pierwsze w żaden sposób nie nawilża, nie wygładza. Pp prostu myje. No i zapach... przepiękny, ale totalnie się nie utrzymuje na skórze. Ale jeśli nikt nie oczekuje od niego funkcji nawilżania i uzyskania pachnącej skóry a lubi takie zapachy- będzie idealny. Dodatkowo: na plus na pewno niska cena.

Najlepszy

Lubię żele z Isany gdyż dobrze się sprawdzają i są śmiesznie tanie. Ten o zapachu Maracuja i Kokos pachnie wręcz obłędnie! Dodatkowo ma śliczna kolorowa szatę graficzna która usilnie przypomina ze niebawem lato! Żel jest dość rzadki, ale dobrze się go używa. Często dodaje go także do wody jako płyn do kąpieli dla odrobiny bąbelków i dodatkowego zapachu.