Isana, Cremedusche Maracuja & Kokos (Żel pod prysznic `Marakuja i kokos`)

Isana, Cremedusche Maracuja & Kokos (Żel pod prysznic `Marakuja i kokos`)

Isana Cremedusche relaksuje ciało już pod prysznicem. Miękka pianka, wzbogacona o cenny ekstrakt z marakui i przyjemnie egzotyczny, owocowy zapach sprawiają, że codzienny prysznic to specjalne doznanie. Soft Care Complex pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry i chroni ją przed wysychaniem. Skóra jest miękka i elastyczna.

nawilżające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Wakacyjny zapach

Isana jest chyba przeze mnie, zaraz za Baleą, najczęściej kupowaną firmą jeżeli chodzi o żele pod prysznic. Ten oto kupiłam kiedyś z myślą o wyjazdach wakacyjnych i starczył mi na bardzo długo. Zapach jest jak stworzony z myślą o ciepłych dniach: owocowo-orzeźwiający. Żel dobrze myje, ładnie się pieni, nie przesusza. Może nie pozostawia na skórze długotrwałego zapachu, ale nie przeszkadza mi to. Szata graficzna bardzo przyciąga, a za cenę kilku złotych, aż żal do nie wrzucić do koszyka.

Letni żel

Lubie żele Isany za taniość i wydajność no i limitki. Letni zapach marakuja i kokos towarzyszył mi w lato i był bardzo przyjemny. Mało wyczuwalny kokos mi nie przeszkadzał, żel dobrze oczyszczał, ładnie się pienił i był wydajny. Żel może odrobinkę przesuszać ale nie spektakularnie więc mi nie przeszkadza.

Pieknie pachnący

Do zakupu skusił mnie zapach. Niesamowicie owocowy , kojarzący się z latem , wakacjami. Żel sam w sobie jest naprawdę dobry. Delikatna konsystencja , wydajny, dobrze się pieni , oczyszcza.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Idealny na wakacje

Moim zdaniem najpiękniej pachnący żel pod prysznic wersji letniej,
Przecudnie orzeźwia , pozostawia pieękny zapach na dłuuugo . Przez to , że jest wydajny starcza mi na długi czas. Nawilża skórę w letnie dni , zwłaszcza po opalaniu

Lubię i kupuję!

Bardzo lubię żele pod prysznic tej marki, ponieważ są łatwo dostępne, tanie i wydajne oraz występują w wielu różnych wersjach zapachowych.
Marakuja i kokos to słodkie, wyczuwalne nuty, które przez długi czas czuć nie tylko na ciele, ale również w łazience.
Nie zdarzyło mi się, by jakikolwiek żel Isany mnie uczulił lub wyrządził krzywdę, dlatego mam do nich pełne zaufanie i chętnie po te produkty sięgam.
Produkt dokładnie myje, wystarczająco dobrze się pieni - spokojnie sprawdzi się zamiast kuli podczas kąpieli, jak i pod szybkim prysznicem.

Słodka piana :)

Isana to produkty dostępne w każdym Rossmannie, za niską cenę 4 złote. Zdecydowanie są to produkty dla niewymagających, gdyż nie mają szczególnych właściwości pielęgnacyjnych.
Żel zapakowany jest w kolorową, ładną butelke. Jest wygodny w stosowaniu, łatwo aplikuje się pożądaną ilość.
Zapach tej wersji jest słodki, egzotyczny. Faktyczna jest nuta kokosu isię marakuji. Przyjemnie odpręża podczas prysznica. Zapach po spłukaniu ulatnia się, nie utrzymuje na skórze.
Konsystencja jest gęsta i wydajna. Produkt dobrze się pieni i oczyszcza skórę.
Jeśli chodzi o działanie, to tak jak wspomniałam produkt nie posiada szczególnych walorów pielęgnacyjnych. Spełnia on swoją rolę, jaką jest porządne umycie skóry i odświeżenie jej. Jest to dostateczny produkt, z pewnością pielegnacje należy uzupełnić o balsam do ciała :)

egzotyczny

Kupiłam sobie kilka próbek tego żelu na wyjazd i jestem całkiem zadowolona, z marką Isana miałam różne przygody niestety. Potem chętnie sięgałam po wersje pełnowymiarowe.
Te żele są naprawdę dobre, robią wszystko co trzeba:
-dobrze się pienią
-są wydajne
-nie wysuszają skóry
-tanie
-ładnie pachną

fajny

Żel ma bardzo przyjemny zapach, kiedy go powąchałam od razu wsadziłam do koszyka, mimo, ze nie planowałam kupować żelu, ale taki zapach za dosłownie kilka zł mnie przekonał. Produkt całkiem przyjemny

Mój ulubiony żel Isana :)

Marakuja i kokos to mój ulubiony, isanowy wariant żelu. Zapach jest po prostu obłędny. Sam żel pieni się rewelacyjnie, jest tani i nie przesusza skóry. Fajna opcja, którą warto wypróbować.

Cudny

Żele z Isany kupuję od dłuższego czasu. Są bardzo tanie ( ok 4 zł) i dostępne w każdym Rossmanie. Żel bardzo się pieni, dobrze myje i pięknie pachnie. Wersja z marakują i koksem jest idealna na lato,ale nie tylko.

Super

Bardzo dobry żel pod prysznic. Kupiłam zachęcona opakowaniem i zapachem, kocham kokosy. To połączenie zapachowe jest świetne na upalne dni.

Żel ma gęstą kremową postać. Liczyłam, że będzie bardziej kremowy, ale to nie przeszkadza. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, ładnie się pieni. Szybko się spłukuje a skóra po prysznicu jest bardzo miękka, nawilżona. Nie jest ściągnięta i nie piecze.

Kocham ten żel i mogłabym używać go Lilka razy dziennie i dla samego zapachu jak i dla działania.

Piękny!

Ten żel zachwyca swoim zapachem! Ma delikatną konsystencję, dobrze się pieni, pozostawia skórę gładka i delikatną. Jego opakowanie jest spore, a za taką cenę można ich kupić kilka, bez cienia żalu.