Isana, Cremedusche Maracuja & Kokos (Żel pod prysznic `Marakuja i kokos`)

Isana, Cremedusche Maracuja & Kokos (Żel pod prysznic `Marakuja i kokos`)

Isana Cremedusche relaksuje ciało już pod prysznicem. Miękka pianka, wzbogacona o cenny ekstrakt z marakui i przyjemnie egzotyczny, owocowy zapach sprawiają, że codzienny prysznic to specjalne doznanie. Soft Care Complex pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry i chroni ją przed wysychaniem. Skóra jest miękka i elastyczna.

nawilżające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Rajski zapach :)

Te nie za duże żele są w sam raz do kosmetyczki. Bardzo przydatne podczas wyjazdów itp. Ten żel ma naprawdę rajski zapach, świeży delikatnie słodki i świeży. I taki też jest prysznic czy kąpiel z ich udziałem. Fajnie się pienią, oczyszczają. Nie przesusza zbytnio skóry ale tez jej nie nawilża. Zazwyczaj i tak stosuję balsam po każdej kąpieli. Cena mega niska !

Poprawny

Zapach przepiękny! Słodki, ale lekki. Bardzo lubię takie zapachy, więc dla mnie strzał w dziesiątkę. Myje poprawnie, skutecznie oczyszcza, pieni się dobrze, ale potrzebna jest jego spora ilość. Opakowanie solidne, poręczne. Zdecydowanie nadaje się do zabrania na wyjazdy- idealny do spakowania do walizki. Jednak ma też kilka minusów. Po pierwsze w żaden sposób nie nawilża, nie wygładza. Pp prostu myje. No i zapach... przepiękny, ale totalnie się nie utrzymuje na skórze. Ale jeśli nikt nie oczekuje od niego funkcji nawilżania i uzyskania pachnącej skóry a lubi takie zapachy- będzie idealny. Dodatkowo: na plus na pewno niska cena.

Najlepszy

Lubię żele z Isany gdyż dobrze się sprawdzają i są śmiesznie tanie. Ten o zapachu Maracuja i Kokos pachnie wręcz obłędnie! Dodatkowo ma śliczna kolorowa szatę graficzna która usilnie przypomina ze niebawem lato! Żel jest dość rzadki, ale dobrze się go używa. Często dodaje go także do wody jako płyn do kąpieli dla odrobiny bąbelków i dodatkowego zapachu.

Egzotyczne wakacje

Kolejna wersja sławetnych żelów z Isany dostępnych w Rossmanie. Bardzo lubię testować nowe warianty tych produktów, dlatego z niecierpliwością wyczekują kolejnych wersji. Miałam już rózne zapachy tego zelu, tym razem padło na marakuję z kokosem. Na pewno nie ma co żałować pieniędzy, bo to cena koło 4 zł.

Plusy:
*wygodne opakowanie, nie wyślizguje się z rąk, gdy produkt się kończy mozna go postawic do góry nogami aby wydobyć resztki produktu, dodatkowym atutem jest tutaj estetyczna etkieta, rzuca się w oczy z racji żółtych kolorów, nadruk owoców na myśl przywołuje od razu egzotyczne wakacje :D
*konsystencja produktu - taka średniogęsta w kierunku wodnistej, na pewno nie znajdziemy tutaj konsystencji typowych dla np żeli z Dove
*zapach - faktycznie czuć tutaj egzotykę, marakuja i kokos, chociaż ja tu bardziej wyczuwam marakuję niż kokosa, ogólnie jeśli gdziekolwiek widzę połączenie marakuja z czymś, brzoskwinia z czymś bądź morela to zawsze mam wrazenie że te owoce wyczuwalne są najbardziej. Zapach nie jest intensywny, raczej łągodny, w czasie kąpieli wyczuwalny, po kąpieli już go raczej nie czuć na skórze ale nie jest to minusem,
*produkt raczej dobrze się pieni, jednak trzeba go trochę wylać aby ta piana powstała co przekłada się na jego wydajność
*mimo że posiada SLS to nie uczulił mnie ani nie podrażnił, nie odczułam swędzenia skóry po jego stosowaniu
*niska cena - produkt jest tak tani, ze go można kupować i kupować :D

Minusy:
*wydajność - trochę małe opakowanie, z racji konsystencji trzeba tego produktu trochę wydobyć alby powstała piana
*sls - ale to kwestia indywidualna - jednym nic nie zrobi, innym może podrażnić skórę

Produkt polecam jak za taką cenę, adekwatna do pojemności produktu, jakości w sumie też :D Produkt dobry jak ktoś gdzieś jest w podróży czy u swojej drugiej połówki a akurat zapomnieliśmy wziąć ze sobą żelu :D

Powrót wakacji

Żel o fajnej, dość rzadkiej konsystencji.
Spodobała mi się kolorowa, letnia szata graficzna opakowania.
Kształt samej buteleczki też jest świetny, bo dobrze trzyma się ją w ręku.
Zapach żelu - iście wakacyjny - nutki kokosowe, tropikalne z wyczuwalną, słodką marakują.
Żel dobrze oczyszcza skórę, nawilża ją i pielęgnuje.
Pozostawia skórę gładką, miękką i pachnącą.
Żel dobrze się pieni, tworzy delikatna pianę.
Cena żelu także godna zainteresowania - niecałe 3zł to naprawdę nie jest wiele. ;)

Bardzo lubię

Żel pięknie pachnie- nie jest to jakiś słodki, nachalny zapach. Dobrze się pieni, nie podrażnia skóry. Zapach utrzymuje się na ciele. Skóra po umyciu jest miękka i pięknie pachnie. Cena- coś koło 5 zł. Żel jest w miarę wydajny. Spełnia swoją rolę i na pewno jeszcze do niego wrócę.

Cudny zapach

Gdy ujrzałam,że żel jest o zapachu kokosa, bez zastanowienia wsadziłam go do koszyka ! :)
No zapacj jest nie do opisania! :)
Intensywny,utrzymujący się na skórze i przepiękny:)
Żel jest bardzo wydajny i niesamowicie tani! :)
Lubię takie małe żele,bo po wykorzystaniu mam możliwość przetestować kolejny zapach z Isany ! :)

Lubię go;)

Świetny!Bardzo często do niego wracam, ma przepiękny zapach ;, a do tego jest bardzo tani. Żel spełnił wszystkie moje wymagana, bardzo często do niego wracam ;).

Przyjemny zapach

Kupilam ze wzgledu na zapach. Jes po prostu piekny. Cenowo atrakcyjny, nie nawilża ani nie wysusza skóry, malo wydajny. Ladnie się pieni, dużą dostępność

Wakacyjny zapach

Isana jest chyba przeze mnie, zaraz za Baleą, najczęściej kupowaną firmą jeżeli chodzi o żele pod prysznic. Ten oto kupiłam kiedyś z myślą o wyjazdach wakacyjnych i starczył mi na bardzo długo. Zapach jest jak stworzony z myślą o ciepłych dniach: owocowo-orzeźwiający. Żel dobrze myje, ładnie się pieni, nie przesusza. Może nie pozostawia na skórze długotrwałego zapachu, ale nie przeszkadza mi to. Szata graficzna bardzo przyciąga, a za cenę kilku złotych, aż żal do nie wrzucić do koszyka.

Letni żel

Lubie żele Isany za taniość i wydajność no i limitki. Letni zapach marakuja i kokos towarzyszył mi w lato i był bardzo przyjemny. Mało wyczuwalny kokos mi nie przeszkadzał, żel dobrze oczyszczał, ładnie się pienił i był wydajny. Żel może odrobinkę przesuszać ale nie spektakularnie więc mi nie przeszkadza.

Pieknie pachnący

Do zakupu skusił mnie zapach. Niesamowicie owocowy , kojarzący się z latem , wakacjami. Żel sam w sobie jest naprawdę dobry. Delikatna konsystencja , wydajny, dobrze się pieni , oczyszcza.