Swedish Care, Balancing Foaming Cleanser (Normalizujący żel oczyszczający do cery mieszanej)

Żel ten głęboko oczyszcza, nawilża i zmiękcza skórę. Dostarcza jej cennych minerałów. Zawiera wyciąg z tawuły, który przywraca równowagę skórze mieszanej. Dzięki przywróceniu równowagi cera jest gładka i promienna.

używam codziennie

dla mnie super. Używam do mycia twarzy juz tylko tego specyfiku. Wiele innych mnie szczypało, a ten nie. I zmywa podkład i nie wysusza i ładnie pachnie, wystarcza na bardzo długo. Niewygodne opakowanie - trzeba stawiać na zakrętce.

przeciętny

Plusy to gęstość i bardzo duża wydajność.
Dobrze się pieni i myje. Nie nawilża, ale i nie wysusza.
Nie wiem jak zmywa makijaż, bo stosuję go tylko rano.
Minus za chorą cenę!

baaardzo wydajny

Niesamowicie wprost wydajny, mam go i używam już pół roku! Wystarczy odrobinka do umycia twarzy, świetnie się pieni, bardzo ładnie pachnie i dobrze oczyszcza. Ładne opakowanie. Delikatny, nie podrażnia, skóra po użyciu jest gładka i odświeżona. Lubię go!

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Bez "ochów" i "achów"

Słabo myje- po umyciu nim raz miałam wrażenie nie umytej twarzy- musiałam myć po 2 razy. Nie wysusza, ale i nie nawilża. Nie zauważyłam, żeby partie tłuste mojej twarzy przestały się chociaż trochę przetłuszczać, ani żeby partie suche zaczęły być trochę mniej suche. Na szczęście już się skończył. Fakt, starczył mi na 4 miesiące, ale cena i tak dużo za wysoka.

ilość zużytych opakowań: 1