Oriflame, Swedish Care, Balancing Toner (Normalizujący tonik do cery mieszanej)

Oriflame, Swedish Care, Balancing Toner (Normalizujący tonik do cery mieszanej)

Tonik ten zwęża pory, oczyszcza, odświeża i wygładza skórę. Zawiera wyciąg z tawuły, który przywraca równowagę skórze mieszanej.

dobry

Dobrze oczyszcza i zwęża pory, odświeża skórę. Chociaż trochę wysusza, moja skóra była po nim lekko ściągnięta. Ma nieco zbyt duży otwór, przez który wylewa się za dużo toniku. Kwadratowa butelka w przypadku toniku jest nawet poręczna.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

Żarty w stylu wonym

Ja go znałam w jeszcze innym opakowaniu - czterystomililitrowej butli.
Stosowałam sporadycznie: wyjechałam z domu, ciotka jest zaprzysięgłą dystrybutorką Oriflame'u i w jej domu się roi od tych cudów. A ja toniku akurat nie miałam.
Spojrzałam z ciekawości na skład chyba po pierwszym użyciu - i w zasadzie recenzję możnaby napisać tylko na tej podstawie. Tonik składa się najpierw z wody, potem z czystego alkoholu i cennej reszty.
Koniec.
Jak się można było spodziewać - nie ściągał skóry, ale ją raczej wysuszał. Zaczynała się przetłuszczać już po dwóch/trzech godzinach od przemycia nim buzi. Nie pamiętam zapachu.
I kosztował ponad trzydzieści złotych - choć teraz się mogę mylić...
Mogło toto być wydajne jak butla gazowa, nie wiem, czy muszlę klozetową bym tym potraktowała.

Dobrze, że się skończył

Niestety ani nie odświeża ani nie zwęża porów. Trochę nawilża, ale to jedyna jego zaleta. Na dodatek ma beznadziejne opakowanie, z którego łatwo wylać pół toniku. I ta cena- zdecydowanie za wysoka.

ilość zużytych opakowań: 1