Everylash Mascara

Everylash Mascara

Głównym zadaniem tej mascary jest rozdzielanie rzęs. I faktycznie tę akurat obietnicę spełnia. Jednak nie wydłuża, nie da się za jej pomocą podkręcić rzęs, osypuje się, ma niezbyt dobrą, za miękką szczoteczkę. Poza tym szybko wyschła i nie nadawała się do użytku. Może miałam starą? Był to jednorazowy zakup, za 45 zł można mieć lepszą.

Cena: ok. 45 zł

Taki sobie

Bez rewelacji. Grzebyczek przydatny i pomysłowo schowany :)
Jak dla mnie ma bardzo gęsta konsystencje i za dużo się go nabiera na szczotkę. za każdym razem muszę się męczyć, aby zetrzeć nadmiar tuszu.
Jednak muszę przyznać że pogrubia rzęsy, tak jak żaden z wcześniej stosowanych przeze mnie tuszy.
Niestety, gdy noszę go prawi cały dzień to zaczynają mnie od niego trochę szczypać oczy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie polecam

Dostałam go kiedyś w prezencie. Za tą cenę można kupić 100x lepszy tusz. Uwagę przyciąga jedynie opakowanie tuszu, bo na rzęsach wzroku innych nie przyciąga. Ciekawy pomysł z grzebyczkiem, zawsze musze nosić osobny, ale tusz i tak nie jest wart tych pieniędzy. Strasznie szybko się zestarzał. Niezbyt pogrubiał i wydłużał.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3 razy użyty

Nie warto

Faktycznie ten tusz nic właściwie nie robi: nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca. Bardzo szybko wysechł. Tylko szczoteczka jest warta uwagi i może to że nie skleja rzęs.

Cellulit jak stosować kosmetyki

polecam

Wydłuża, podkręca i przede wszystkim nie skleja, a jak nawet trochę sklei to ta szczoteczka rewelacyjnie rozczesuje. Nie osypuje się, nie kruszy. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

taka sobie

kupiłam w promocji za $3.20, więc dużo nie straciłam. plusów niewiele: grzebyczek do rozczesywania rzęs, dosyć trwała, nie osypuje się [za to wszystko dostaje 2 gwiazdki]. minusy: nic właściwie nie robi: ani nie wydłuża, ani nie podkręca, ani nie pogrubia [...], ma za gęstą konsystencję i szybko wysycha. ogólnie rzecz biorąc nie kupie jej już więcej.