Rozświetlający cień do powiek

Rozświetlający cień do powiek

Pojemność 4,2 g

Zawartość w formule drobnych, perłowych pigmentów daje efekt świetlistego makijażu. Cienie nie ścierają się i nie osadzają w załamaniach powiek. Okrągłe, transparentne opakowania zawierają 1 lub 3 kolory cienia.

Cena: ok. 5 zł / 4,2 g

trwałe

mam 3 kolory w opakowaniu - ciemny brąz, miedziany i złoty
cienie są dziwne, nie pudrowe, ale jakby kremowe, zwarte
+nie osypują sie prawie wcale w czasie nakładania
+trwałe - bez zmian przez 5 godzin, ( w lecie, w czasie upałów) potem z załamaniu powieki tworzy się cienka kreska zbitego cienia, ale reszta zostaje nienaruszona, nie widać tego jeśli nie zamkniemy oczu
+bardzo intensywne kolory
-trudno je cieniować, łączyć z innymi kolorami, nawet tej samej firmy, wymaga to sporo prób ale w końcu udało mi sie opracować technikę
-lubią nakładać się intensywną plamą, nie ma mowy o stopniowaniu intensywności,
-jeśli już się obsypie kawałek w czasie malowania, nie da się tego zdjąć - rozcierają się okropnie na całą twarz
chyba nie kupie ponownie bo używam mało cieni, te starczą na pewno na długo, poza tym już nie widziałam ich dawno w rossmanie
ale ze względu na trwałość przy tej cenie są warte uwagi

Używam tego produktu od: około 2 lat

Bardzo fajnie :)

Jestem zadowolona :) Obecnie zostal mi tylko kolor biały ale juz mi sie konczy bo uwielbiam go uzywac do rozswietlania oczu w wewnetrznym konciku oka i tuz przy brwiach :) Wyglada bosko :) spelnia role jaka mu dalej bo swietnie blyszczy w swietle :D

Używam tego produktu od :pol roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 3

naprawdę ok !!!

cień ten dostałam jako nowy ale pokruszony :D od mojej mamy , nie pomyślałabym że ten cień (oceniając) po niezbyt specjalnym zapachu może być tak dobry ! jest tani miękki pięnie rozświetla jest trwały a minusy to ta miękkość(osypuje się ciut na policzki) oraz opakowanie - cień łatwo upuścić i pokruszyć mimo to POLECAM !!! :-)

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:ciut pierwszego

Wibo na wiosnę 2015

zalezy na ktory siezdecydujemy

Mysle ze gdy trafimy do rossmanna i bedzie akurat swieza dostawa i sporo odcieni (bo niektore sa fajne) to wtedy istnieje szansa złapania jakiegos fajnego kolorku lub mixu potrojnego lub podwójnego bo tak naprawde zalezy od naszego wyboru- nasze zadowolenie :) Niektore z tych cieni mocno kryja powieke, inne niestety slabo, sa w miare trwale, tworza profesjonalny makijaz o ile zlapiemy kolorek mocno kryjacy... Trwlosc zalezna od temperatury otoczenia. Ale noc w hot klubie tez przeżyją;)

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:duzooo

super!!!!

Kupiłam trzykolorowy(żółtozłoty, brązowozłoty i pomarańczowy) zadziwiła mnie konsystencja, która nie jest ani kremowa, ani pudrowa, ani musowa, właściwie trudno określić. myślałam że nie będzie się za długo trzymał, ale:::
+ku mojemu zdziwieniu super się rozprowadza
+daje śliczny mieniący się kolor-ale bez brokatu i drobinek ufff:D
+naprawdę ślicznie wygląda i długo się trzyma
+przez cały dzień nie traci na intensywności, superrrr!!!!

dałabym max gwiazdek gdyby był większy wybór kolorów,

Używam tego produktu od:kilka lat

Szok!!!

Bylam z koleżanką w rossmanie i szukałm cienia w określonym kolorze (srebrny i niebieski, do sukienki na slub)- w koncu znałzam i... Przy kasie pożałowałam, bo nie spojrząłam na cenę, wiec wysżłam przekonana że będe musiała się udac na zakupy jeszcze raz (bo co to jest cień za 5 zł?). I prosze bardzo- miłe zaskoczenie! Często nie maluję oczu i nie mam zbytniego porównania z innymi- ale jak narazie jest to najlepszy! Żywe kolory, trwały (polecam nakładanie "na mokro", wówczas nie ma mocnych!) i śliczny odcień: kolor srebrny to mocno rozświetlający, nadajacy się na imprezowy makijaż (można go tez używac do rozświetlenia policzków, oczywiscie z umiraem, daje prześliczny efekt) a drugi- błękit- to kremowy cień naprawde dobrej jakości. Jesli zda egzamin na ślubie to lece jeszcze raz do rossmana szukać kolejnych :)Używam tego produktu od: tygodnia :)
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

za taką cenę... :)

Mam 2 cienie z tej serii, więc opiszę je osobno. :)

1) POJEDYNCZY, BRĄZOWY. Jeden z lepszych cieni, jakie miałam. NAPRAWDĘ. Jednak było w nim coś, co mi się nie podobało.
Skuszona niską ceną i NAGŁĄ potrzebą pomalowania powiek brązowym cieniem, pomyślałam sobie "A co mi szkodzi. Przecież za tą cenę może sobie nawet poleżeć na półce" :). KUPIŁAM.
Na początku? CUDO!! Bardziej brązowy być nie mógł [wiem, głupio to brzmi, ale niektóre cienie na powiece, przynajmniej mojej, są prawie niewidoczne :/ ], małowało się doskonale, długo się trzymał. Jednak po jakimś czasie coś się zmieniło. SERIO! W ogóle go widać nie było :/ Ale za początki ***. :)

2)POTRÓJNY, ODCIENIE RÓŻU. Podejrzałam je w kosmetyczce siostry, wypróbowałam i stwierdziłam, że muszę go mieć! :) Poszłam do sklepu i kupiłam. CO prawda używałam praktycznie tylko jednego koloru [najjaśniejszego, sporadycznie najciemniejszego], ale mimo wszystko wywarł na mnie naprawdę świetnie wrażenie. Świetnie rozświetla, długo się trzyma, więc... ***** Niestety, zagubił się gdzieś i pozostały tylko dobre wspomnienia... ;) i oczywiście kosmetyczka siostry :P

(*** + *****) / 2= ****
Stąd moja ocena :)

Używam tego produktu od: dwóch lat

istny kamień

Na początku bardzo przyjemnie mi się używało tego cienia, najbardziej zewnętrzna jego warstwa była odpowiednio miękka, aksamitna, łatwo się go nakładało i modelowało nim powieki.
Jednak to, co kryje się głębiej to koszmar - cień w kamieniu, w sensie dosłownym. Po prostu nie da się go nałożyć na pacynkę, o pędzelku mogę zapomnieć! Mało tego, kiedy już coś wyskrobię, nie da się tego nałożyć na powiekę. Jeśli cudem się da, to trzeba dobrze utrafić, bo wycieniowanie jest niewykonalne.
Posiadam zestaw potrójny nr 59; śliwka, ciemny róż i jasny róż. Kolory ładne, ale co z tego, skoro nie mogę z nich korzystać.
Może kolejna warstwa będzie znów zdatna do użytku? Powalczę jeszcze, ale z czystej ciekawości. Gwiazdek nie dodam.

tak tak

Mam zestaw nr 57 śliczne dwa fiolety i jeden brzydki a la malinowy. Ale te dwa sa super więc ten jeden brzydszy przeżyję. Cień jest świetny, bardzo dobrze sie nakłada ślicznie wygląda na powiekach. Mam wrażenie że na prawdę rozświetla. Jest o dziwo trwały utrzymał mi się dziśna całych kilkugodzinnych zakupach. Gdy w połowie dnia spojrzałam na lusterko chcąc sprawdzić jak śladowe szczątki jego zostały na moim oku z zaskoczeniem zobaczyłam, ze wyglądam tak jak rano!!!Lovely ma śliczne kolorki było mi bardzo cięzko zdecydować który wybrać, ale na tym jednym zestawnie sie nie skończy, o nie.

Tani...

Niezwykle tani - to główna zaleta. Trzeba przyznać,że niektóre odcienie są ładne i błyszczące odcienie. Niestety, po kilku maźnięciach pacynka dziwnie zbija te cienie - i za nic się nie da nimi umalować. Trwałość - mogłaby być lepsza, cień ma tendencję do gromadzenia się w zagłębieniach oka. Uwaga! Jest bardzo delikatny i łatwo może się pokruszyć.
Z plusów - nie uczula.

Dobry na eksperymenty, raczej w przypadku szalonych imprez tematycznych, na których strój wymaga niecodziennego makijażu oka. Raczej dla posiadaczek suchej lub normalnej skóry, bo niestety ten cień schodzi szybciej niż inne. Na pewno nie na upały.

Edit: Odjęłam gwiazdkę - wynika to z tego, że przetestowałam więcej cieni.

Nie wiem co o nich sądzić

Hmmm...no nie wiem co o nich napisać.
Mam cień biały,perłowy, pojedynczy.Oto co o nim sądzę:

+cienia używam jako rozświetlacza w kąciku oka,ale także na całą powiekę-pierwsze dwie godzinki wytrzymuje ładnie,ale potem wałkuje się i gromadzi w zagłębieniach

Podkreślam jednak,że cień ten użyłam po raz pierwszy i to w największe upały,bez podładu czy bazy na powiece,więc chyba miał prawo się zwarzyć...

- nakłada się go topornie palcem-konsystencja zostawia wiele do życzenia

Poza tym innych wad ani zalet nie zauważyłam.Po prostu widać,że coś się na powiece świeci,ale gdyby przyjrzeć się bliżej po paru godzinach cień ten wygląda nieestetycznie.Może jeszcze mile mnie zaskoczy?Póki co,to tylko 5 zł,więc bez paniki:-)

A to ci dopiero!!!

To ja wydaję jakieś koszmarne sumy na perłowe Artdeco w bladym niebieskim kolorze, a tu takie zaskoczenie w wydaniu polskiego Vibo! Zarówno potrójny , jak i pojedynczy jest bardzo dobry - daje naprawdę ładny, perłowy, widoczny efekt i ma ładne kolory. Jestem doprawdy zaskoczona, bo kosztuje około 6 zl:) Niezle się rozprowadza, choć [przydałaby sie jakaś szpatułka. Jedyną wadą jest to, że upadek nieuchronnie zamienia cień w kamieniu w cień sypki:) Ale poza tym , nie ma wad- naprawdę polecam, bo warto!