Welurowy cień do powiek

Welurowy cień do powiek

Cień welurowy luksusowo gładki, rozprowadza się jednolicie na powiece.
Okrągłe, transparentne opakowania zawierają 2 kolory cienia.

Cena: kilka zł / 4,2 g

Słabo

Znalazłam ostatnio w swej kosmetyczce z zamierzchłych czasów ten oto cień i przetestowałam po raz kolejny. Niestety nie jest to dobry cień, zresztą Wibo to jak dla mnie jedna z najgorszych tańszych marek.
Mam wersję żółto-złoto+brąz ze złocistymi drobinkami. Brąz leży jeszcze jako tako, naturalnie, choć niezbyt długo(nie używałam pod niego bazy), ale ten żółto-złoty to nieporozumienie, blado, wyciera się szybko i tyle się go widzi, oprócz tego wygląda brzydko na powiece.
In plus to to, że ma dość fajna konsystencję, rzeczywiście taką welurowatą, lekką, trochę sypką, za i ten brąz raz na jakiś czas do noszenia "na po zakupy" 1 gwiazdka więcej.
A i ma dość ładny zapach.

Używam tego produktu od:od zamierzchłych czasów
Ilość zużytych opakowań:większa cześć brązu i odrobina żółtego

welurowy-nie do końca

kupiłam go dawno temu, chciałam pomarańczowy cień tani, no i wypatrzyłam ten (nr 113)-śliczny kolor i ładny rozświetlacz, i dawał przepiękny efekt, trójwymiarowy, aksamitny, wszyscy się mnie pytali czym jestem umalowana; niestety, upadł mi z wysoka i się rozpadł została mi resztka, chyba nie ma go już w Rossmanie; skuszona kupiłam inny - nr 110 - żółto-niebieski(chciałam żółty) ten już mnie nie zachwycił tak bardzo, ale też jest poprawny

Używam tego produktu od:chyba 4 lat
Ilość zużytych opakowań:dwa

Ok

Uwazam, że to dobre cienie. Tanie i dobrze się trzymaja. Wczoraj miałam je na pólmetku i były wytrwałe ( fakt, na podkładzie i matowej powierzchni, potem posypałam jeszcze na nie puder) Ładne kolorki ;) Nie osypują mi się i nie mam problemów z aplikacją. Ogólnie polecam.

Wibo na wiosnę 2015

niezbyt

Kupiłam te cienie jakis rok temu skuszona intensywnymi,wakacyjnymi kolorami(mam cień podwójny-mocny pomarańcz i limonka-ten na zdjęciu).Do zalet zaliczę fakt że kolorki te są naprawdę widoczne na powiece,intensywne.Poza tym są bardzo tanie-kosztują około 6 złotych,wydajne,nawet niebrzydkie opakowanie.Mają jednak sporo wad-są nietrwałe,szybko zbierają się w załamaniach.Poza tym rozmazują się na powiekach(co nie wygląda zbyt ładnie :( )No i krusza się w opakowaniu,na aplikator nabierają się kawałkami.Podsumowując można kupić w celu poeksperymentowania,gdy nie wiemy czy będziemy dobrze w danym kolorku wyglądać :)

nie za bardzo:(

Raczej nie polecam tych cieni mimo że maja duża game fajnych kolorów i sa bardzo tanie. Nie utrzymuja sie za długo na powiekach, a i w opakowaniu sa takie jakies twarde że trudno je nałożyć (albo ja natrafiłam na takie opakowanie;() Wolę mimo wszystko wydać wiecej i być bardziej zadowolona z jakości.

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego...

Nienajgorszy

Mile sie zaskoczylam...Trojkolorowy cien do powiek,srebrzysty z czarnym w takim wydaniu,jakie kupilam, nie jest dostepny u zadnego innego producenta.Cien dosc wyrazny (gleboka czern ze srebrzystymi mocnymi akcentami.Doskonaly na Sylwestra ;)),ale obsypuje sie w czasie nakladania pedzelkiem i nie jest zbyt trwaly.

Za taka cene jest dobry :)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Nie warto.

Nawet za tak symboliczną cenę ( jakieś 4 złocisze ) nie mogę wybaczyć tylu istotnych wad: co najistotniejsze, moim zdaniem, cienie są bardzo słabiutko widoczne na powiece, kolor jest wyblakły, nieciekawy, potrzeba naprawdę sporej ilości czasu i cierpliwości, aby jakikolwiek efekt osiągnąć, a i to na niewiele się zda, gdyż trwałość i żywotność cieni jest także znacznie ograniczona- znikają w sposób dla mnie niewytłumaczalny( poza, oczywiście, tą ilością, co się błyskawicznie nieomal zebrać w załamaniach powiek zdążyła :P ) już po jakichś 30 minutach.
Z litości * za duży wybór kolorów, estetyczne opakowanie, jak i tą cenę nieszczęsną przyznaję.