Wilkinson, Quattro for Women, Sensitive Aloe Formula, Golarka dla kobiet

Wilkinson, Quattro for Women, Sensitive Aloe Formula, Golarka dla kobiet

Pojemność 3 szt

Idealna maszynka dla kobiet, którym zależy na naprawdę dokładnym goleniu. Cztery ostrza to pewność gładkiej skóry już po pierwszym pociągnięciu maszynki. Niezwykle praktyczny pasek napinający naciąga skórę i podnosi włoski umożliwiając dokładne golenie tuż przy skórze. Dodatkowo, maszynka dba o skórę. Z jednej strony kratka ochronna umieszczona na ostrzach maszynki minimalizuje ryzyko zacięć. Z drugiej strony, odpowiednią ochronę i wysoki poziom nawilżenia zapewniają dwa paski nawilżające nasączone kompleksem witamin. Profilowana i gumowana rączka zapewnia pełen komfort golenia, zapobiega wyślizgnięciu maszynki z dłoni i zacięciom.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Maszynka która nie goli...

Co za dużo to nie zdrowo i w przypadku tych maszynek Wilkinson z czterema ostrzami się to sprawdza.

Nie wiem czy to te aloesowe paski są za duże, czy chodzi o zły kąt ostrzy ale te maszynki nie golą. Trzeba się mocno namachać, i to nówka sztuką, żeby ogolić pachy czy łydki. Więcej irytacji niż satysfakcji.

Rewelacyjne są te z Wilkinsona te z potrójnym ostrzem. Totalnie inna jakość.

Lepsza od innych, ale nie najlepsza

Co prawda, ładnie goli, trzeba się natrudzić, aby się zaciąć, ale bardzo szybko się tępi. Z dodatkiem żelu cieżko sobie radzi. Design w miarę przykuwa oko. Nie polecam, ale i nie mówię, że jest bardzo zła. Dla mnie umiarkowana.

:>

Bardzo płytko "kosi" włoski. Na drugi dzień mam już kującą skórę.
Nie były tanie, szybko się tępią a do tego łatwo zapychają żelem/pianką do golenia.
Dobrze, że opakowanie się już skończyło.

Bardzo dobry produkt

Jak dotąd, są to jedyne maszynki, po których nie wyskakują mi żadne krostki w miejscach golenia. Moim zdaniem są bardzo delikatne dla skóry, wręcz dopasowują się do jej kształtu podczas golenia. Nie ma nawet możliwości żeby się zaciąć. Naprawdę bardzo dobre maszynki. Polecam.

Ideał

Mam bardzo wrażliwą skórę, łatwo ją podrażnić. Przez wiele lat wypróbowałam mnóstwo maszynek i ta wydaje się być najbardziej odpowiednia dla mojej skóry. Czasami zdarza mi się kupić coś innego, ale zwykle nie jestem zadowolona i zawsze wracam do tej właśnie golarki.
Może istnieje na świecie lepsza maszynka, ale ja jej nie znam.

Świetna

plusy:
+ zero zacięć
+ dopasowuje się do kształtu ciała
+ nie podrażnia

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
- niezbyt wygodna rączka

sprawdza się dkosnolane

Przetestowałam wiele golarek. Ta jako jedyna z jednorazowych potrafi się pozbyć mocnego zarostu nie podrażniając przy tym mojej skóry. Zero zaczerwienień. Zero podrażnień. Bardzo dokładnie goli. Polecam w 100%.

mój ideał

W ostatnim latach wypróbowałam wiele maszynek, ale ostatecznie zostałam przy tej, jak dla mnie świetna. Dokładnie goli, nie podrażnia a całe opakowanie wystarcza mi na naprawdę długo. Zazwyczaj kupuję na promocji za ok.17zł także cena też do przeżycia. Polecam!

dobra maszynka :)

Zdecydowałam się na tą maszynką ze względu na 4 ostrza, kupiłam ja za ok 20 zł w Rossmannie.

Maszynką jest bardzo fajna, jedynym minusem jej jest to, że wyślizguje się z ręki. Co najważniejsze maszynka nie zacina, nie pozostawia żadnej ryski na ciele :) Całe opakowanie maszynek starcza dla mnie na bardzo długo:)

Jestem zadowolona :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nigdy więcej - Nie polecam

Skusiłam się na te maszynki, ponieważ jak nie wiele mają cztery ostrza. Myślałam, że ze względu na cenę nawet będą dobre, bo nie ma co ukrywać 17zł (kupiłam jeszcze w promocji w Rosmannie) za 3 sztyki no to trochę drogie są.
Niestety zawiodłam się. Maszynka wystarcza na 1 raz depilowania. Nie jest tak bardzo ostra i dokładna jak myślałam. Strasznie zapycha. Jedyny plus to to, że nie zacina, ale niestety mi szybko wyrosły nowe włoski. Wiem, że to już kwestia indywidualna. Skóra po goleniu czasami jest podrażniona.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 3 sztuk

Najlepsza ze wszytkich

Zawsze goliłam się męskimi maszynkami ponieważ moim zdaniem są najostrzejsze a zarazem dla mojej skóry najdelikatniejsze, nie szarpią ani nie wyrywają. Nigdy nie robią mi się po nich krostki jak to bywa po maszynkach.
Ale kiedy wyjechałam do Anglii i przypadkowo odkryłam to cudo nie zmienie na żadną inną. Jest niezawodna, delikatna nawet do codziennego użytku. Skóra jest po jej użyciu mega gładka. MÓJ nr.1 !

Plusy:
+cena
+dostępność
+brak podrażeń skóry po goleniu

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

nie zamienię na inną

Jestem w wielkim szoku po przeczytaniu opinii innych osób na temat tej maszynki. Ja ile razy szukałam tańszych zamienników to zawsze kończyłam z pozacinanymi nogami itp... Przy tej maszynce nie ma ani jednej ryski na ciele, super się nią operuje, główka idealnie dopasowuje się do wszystkich części ciała. Już nie zamienię jej na żadną inną

Używam tego produktu od: 4lat