Garnier, Fructis Style, Creating Gelee [Pate Modelante] Pasta modelująca ultramocna

Unikalna struktura włókienkowa pasty otacza włosy i pozwala na kreowanie i modelowanie nawet najbardziej zabawnych fryzur: rozczochranych, najeżonych itp.
Tyle producent. Moja opinia: Okropnie skleja włosy, nawet po nałożeniu minimalnych ilości. Nie do rozczesania - głowa pod kran. Włosy są okropnie matowe i sprawiają wrażenie bardzo zniszczonych i zaniedbanych.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., PVP, VP/ Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Hydroxypropylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-90M, PEG-192 Apricot Kernel Glycerides, PEG-70 Mango Glycerides, Triethanolamine, Polyaquaternium-11, Polystyrene, Dimethicone Copolyol, Pentasodium Pentetate, Benzophenone-4, Propylene Glycol, Carbomer, Citrus Limonium, CI 47005, CI 42090, Parfum.

Cena: 18 zł / 150 ml

jak dla mnie kit

Kupiłam tę pastę, gdy miałam pocieniowane włosy, i chciałam uzyskać efekt puszystości i nieładu.
Nic z tego. Pasta tylko sklejała i skudlała włosy, więc przeważnie po jakichś 30 minutach od aplikacji błam zmuszona je rozczesać, bo wyglądały fatalnie. W dodatku po użyciu włosy wyglądały na poniszczone i matowe. Po rozczesaniu tez nie było najcudowniej - i wcale nie przychodziło to łatwo.
Ładnie, świeżo pachnie, ale skleja nawet dłonie podczas aplikacji.

Używam tego produktu od: może przez 2 miesiące...
Ilość zużytych opakowań: jedno, napoczęte może w 1/3

nigdy więcej.

Byłam u fryzjera. Widziałam, jak fryzjerka tworzyła mi coś nowego na głowie używając właśnie tego (tej pasty:P) Właśnie to mnie podkusiło.
Eh. Teraz tylko żałować mogę. Eh. Posklejało mi kłaki, potem zrobiła się na głowie skorupa i musiałam myć włosy od nowa.
Oczywiście od czasu do czasu się przydaje, ale używam tego "cuda" tylko na niesforne końcówki włosów.
Ma bardzo piękny zapach, jakby kwiatowych stosów.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań:1 niekończące się

lepidełko

Przepraszam, że tak bez wstępu, ale jakoś nie mam dzisiaj weny :)
- włókienka miały być niby atrakcją, a mnie po prostu denerwują :) potęgują wrażenie kleistości kosmetyku
- obciąża włosy i przez to niszczy je
- zlepia włosy ( a stosuję go bardzo oszczędnie)
- tworzy skorupkę
- śmierdzi, ma drażniący, chemiczny zapach

Możliwe też, że to wina moich włosów. Mam długie włosy (do łopatki), ale nie są oporne na układanie. Podejrzewam, że przy krótkich włosach kosmetyk bedzie się lepiej spisywał.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nadpoczęte

jest dobra

co mnie w niej wkurza:
kiedy w ciagu dnia dotykam włosów to kleją mi się po tym ręce(ale ta pasta nie jest jedyną na rynku która wszystko obkleja).
i to wszystko.
zawsze po wysuszeniu włosów odstaja mi połamane strąki a jak wezme odrobine tego mazidła na dłonie i lekko przejade po włosach-włosy wygladaja o niebo lepiej.zużylam od 2004 roku tylko 2 opakowania-mam wlosy do ramion-albo krotsze,różnie to bywa,pasta jest jak dla mnie wydajna,i po prostu mam do niej że tak powiem sentyment.
używam jej własnie po to żeby troche poskromic włosy i w tym celu sprawdza się nakomicie.
dla mnie jest ok.

Używam tego produktu od:2004 roku

ma dużo zalet

Mam krótkie i smętnie opadające włosy, dlatego nie mogę się obejść bez kosmetyków modelujących, podnoszących włosy i utrwalających efekt. Pastę Garniera nabyłam, ponierważ mój ulubiony specyfik był nieosiągalny. Początkowo zdumiała mnie bardzo rzadka konsystencja pasty i kilka dni musiało minąć abym nauczyła się dozować odpowiednią ilość. Co poza tym? Ładnie pachnie, jest wydajna, opakowanie średnio poręczne - otwór mógłby być większy. uzyskany efekt trzeba utrwalić lakierem, bo całego dnia nie przetrwa. Generalnie polecam i może jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:ok. połowy pierwszego

a fe!!!

strasznie skleja!!!!!! pieniadze wyrzucone w bloto. 2 gwiazdki za naprawde ladny zapach zielonego jabluszka i ladne opakowanie. chocbym nalozyla minimum, to i tak mam posklejane strąki.. a feeee.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: oj, moze 5 razy uzyte, mecze to pierwsze opakowanie.

Słaaaba

Najsłabszy ze wszystki tego typu kosmetyków, które wypróbowałam... Nie utrwala, nie pomaga w niczym. Mały plusik za zapach "fructis", który bardzo lubie.

nie polecam

2 gwiazdki daje za zapach i za fajnie latajace wlokna ;) Niestety na tym koncza sie jej zalety. Pasta nie trzyma fryzury, wlosy sa posklejane i nie chca sie potem rozczesywac.

Nie dla mnie

Dwie gwiazdki za konsystencię i zapach.Bo to jedyne zalety tego produktu.Włosy po jego użyciu wyglądaja jakby je próbowano ułożyć za pomocą budyniu.Efekt taki , że przypominają tłuste kosmyki nie myte od wielu dni i zaniedbane.

nie polecam

To coś w rodzaju kleju. Przywiera do włosów i usztywnia je w jednej sekundzie. Posklejane włosy nie dają się rozczesać. na głowie powstaje kołtun. ...