Nivea Sun, Self Tan Spray (Pielęgnujący spray samoopalający)

Nivea Sun, Self Tan Spray (Pielęgnujący spray samoopalający)

Pielęgnujący spray samoopalający łatwo rozprowadza się na skórze, nadając jej naturalnie wyglądającą opaleniznę. Dzięki zawartości witaminy E i olejku z orzeszków macadamia spray pielęgnuje i nawilża skórę. Przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.
Ten samoopalacz w sprayu świetnie się rozprowadza i nadaje naprawdę delikatny kolor (żadnych smug i brązowych plam na skórze). Nadaje się zarówno do twarzy, jak i do ciała.

Skład: Aqua, Dihydroxyacetone, Paraffinum Liquidum, Isoceteth-20, Glycerin, Glyceryl Isostearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Macadamia Ternifolia, Parfum

Cena: ok. 28 zł

Beznadziejny

Kupilam go jeszcze przed wakacjami i zdecydowanie go nie polecam...ma okropny zapach no i przede wszystkim nie daje wcale naturalnego koloru "opalenizny" , u mnie wyszedl kolor pomarańczowy :( . Nigdy wiecej go nie kupię !

wierzę, że osobom o innej karnacji może odpowiadać, ale moja skóra przybrała pod jego wpływem kolor... taki jakiś brudnopomarańczowy. Do tego stopnia, że Mama zapytała, co robiłam, że mam takie kolana brudne. Coś strasznego! Poza tym zapach typowo samoopalaczowy, czytaj śmierdzący. Ale plus za konsystencje i łatwość nakładania, smugi się nie pojawiły na mojej pięknej (!) opaleniźnie. No i trwałość - trzymał się 4 pełne dni pomimo codziennych pilingów usiłujących go zetrzeć.

Fajny

To ze mam wlasnie ten samoopalacz jest troche dzielem przypadku ;) Posiadalam wczesniej sun tan do twarzy w kremia, wersje dla jasnej cery, ale teraz jak juz sie troche opalilam zrobil sie zbyt jasny, wiec chcialam kupic ciemniejszy odcien tego samego produktu. Niestety w sklepie okazalo sie ze go nie ma (pani powiedziala ze juz go nie produkuja a w zamian jest wlasnie ten w aerozolu) wiec wsciekla ze nie ma tego co chcialam wrzucilam go po prostu patrzac baaardzo sceptycznie :( uzylam (a bylo z tym troche zabawy) i bylam pewna, ze bede miala pelno zaciekow itd a tu... przemila niespodzianka :D opalenizna jest brazowiutka, rozniutka, nie spodziewalam sie takiego efektu po tej dziwnej konsystencji (po psiknieciu jest wodnisty, ale za kilka sekund robi sie lekko lepki i mozna wyczuc palcami gdzie juz sie go nalozylo, a gdzie jeszcze nie). Naprawde jestem zachwycona :) i ten przesliczny zapach, wcale nie przypomina samoopalacza :D Polecam

makijaż kreska

Opala, lecz śmierdzi

Jak w podsumowaniu. Owszem, daje dość ładny kolor opalenizny, ale ale..zapach 3h po i duuuzo dłużej to jakis koszmarek. Forma sprayu nie bardzo mi odpowiada, bo zawsze za duzo napsikam. Uzywałam do twarzy i ciała i zdecydowanie lepiej wygląda na ciele, choc i tu schodzi nierownomiernie. Zanim nie spróbowałam Vichy byłam przekonana, że to bardzo dobry produkt, dzis nie dostanie ode mnie więcej niż **

Nio..nio... polecam!

Używam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Kosmetyk faktycznie ma ładny zapach i po kilku godzinach nie zamienia się w " swąd spalonej skóry " jak po większości samoopalaczy. :-) Wręcz przeciwnie - ma bardzo fajny zapach - nie drażniący noska ani innych nosków :-) Bardzo mi się podoba, że ma formę spraju. Z dziecinną łatwością można go zaaplikować i dzięki temu, że ma płynną konsystencję i łatwo kontolować jego nakładanie. Po aplikacji można się szybciutko ubrać gdyż wchłania się znakomice i nie tworzy na skórze czegoś w rodzaju tłustej warstwy. Plusik za kolorek jaki daje samoopalacz. Jest beżowo-brązowy - bardzo naturalny. Polecałabym w dniu aplikacji kosmetyku nie stosować żadnych kąpieli, prysznicu - dopiero na drugi dzień. Jedyne co mi się nie podoba w nim to to że w wannie " schodzi " i ...... upsss zabarwia trochę wodę, czyli ten efekt zmywający się nie jest za fajny ... brudzi wodę. Ale na skórze schodzi równomiernie i to jest malutkie pocieszenie. :-) Mimo tych drobnych minusików gorąco polecam gdyż kosmetyk jest naprawdę wart swojej ceny. Ponadto ma fajne, poręczne opakowanie miłe dla oka i przyjemne w stosowaniu. Uwaga! Samoopalacz jest bardzo wydajny! ;)

świetny

jk dla mnie idealny szcegolnie ze wzgledu na zapach ktory po prostu uwielbiam:) nawet nie zostawia duzo plamek przy moim malo strannym nakladaniu:) ladny naturalny kolorek, nie wysusza skóry, bardzo polecam!!!

Kolejny pozytyw:)

Bardzo dobry samoopalacz.
Bardzo lubię kosmetyki Niveii,ten też jest świetny.
Ładnie brązowi skórę,a uzyskaną już opaleniznę przyciemnia i pogłębia.

Niczym się nie różni od tego nowego w żółtym opakowaniu.
Jest jednak tańszy.
pojemność-150ml i bardzo wydajny :]

ładnie pachnie,jest wydajny i nie wysusza skóry.
Zdziwiły mnie opinie,że schodzi bardzo ciężko i plami,na mojej skórze takie zjawiska nie wystąpiły :D

p*o*l*e*c*a*m !

Znów- zaledwie znośny ;)

"Zapach skoszonej trawy"? Nie sądzę... ;)
Ujdzie w każdym razie. "Opalona" skóra nie pachnie rewelacyjnie- jak zwykle... Ale mniej intensywnie niż zazwyczaj ;)
Wysusza minimalnie, dość wygodna buteleczka... Nadany skórze odcień trochę żółty :jap: Smug nie stwierdzono.

jeden z lepszych

Jak na samoopalacz to jest ok.Łatwo go rozprowadzić, ma przyjemny zapach , jest dość wydajny,przy odpowiednim rozprowadzeniu trudno o plamę czy przebarwienie, tylko że efekt jest taki sobie(słaby),kolor dość naturalny.

smrud

beznadziejny, ciuchy sie pobrudzily, nawet jak odczekalam 15 minut, mialam wieszorem brudne ubranko. same smugi, jak woda dotkela cialo to smierdzialam jak mokry pies, a jak deszcz zaczal kropic, to mi bylo wstyd przed ludzmi bo tak smierdzialam. obciach! nie dalo sie go zmyc, mialam placki jeszcze po dwóch tygodniach, peeling nic nie pomógl, musialam zdzierac pumeksem aby wszystko zeszlo, i sie bardzo mocno pokaleczylam na brzuszku, kolo paszek, na nogach. fuuu,
pozatym (jak samoopalacz nivei to twarzy) ma rakotwórczy skladnik (czytalam w gazecie; dermatolog napisal) :(

tylko ok

kupilam gazete,a w prezencie byl ten samoopalacz.pewnie sama bym go nie kupila , bo mam jeszcze loreala,z ktorego jestem bardzo zadowolona.
plusy to
ladna,naturalna opalenizna
jak na razie bez smug
latwo sie rozprowadza
dobry nawet do twarzy,chociaz mam cere tlusta i nie kazdy kosmetyk mi pasuje

minusy
slabo wydajny,niestety trzeba aplikowac dosc sporo tego kosmetyku,zeby byl dobrze widoczny efekt
zapach po kilku minutach typowy dla samoopalaczy ,ale nie spodziewalam sie nawet czegos innego
moglby lepiej pielegnowac skore,lepiej nawilzac
wole samoopalacze lekko zabarwione,wtedy lepiej sie je aplikuje,ten jest bezbarwny
dosc czesto trzeba powtarzac zabieg spryskiwania,po prostu schodzi jednak szybko...

polecam

Kosmetyk ma formę delikatnej mgiełki , bardzo dobrze się rozprowadza , choć trzeba go dość sporo zaaplikować.
Kolor jest bardzo naturalny, złotawo-brązowy.
Minusem jest dość specyficzny zapach, trochę mdlący.
Używałam kosmetyku głównie do ciała. Twarz posmarowana tym samoopalaczem była trochę za bardzo natłuszczona.