Christian Dior, Capture 60/80 Creme Correction Rides [Ultimate Wrinkle Cream]

Christian Dior, Capture 60/80 Creme Correction Rides [Ultimate Wrinkle Cream]

DIOR - specjalista w dziedzinie fizjologii zmarszczek, zaproponował pierwszą, bardzo obszerną w preparaty pielegnacyjne linię nowego rodzaju, w oparciu o technologię tzw "podwójnej łatki", opartej na wyjątkowym i rewolucyjnym kompleksie składników. Zasadniczym atutem receptury jest jej unikatowa struktura "rozwijająca się" na powierzchni skóry, jak niewyczuwalna, niewidzialna "łatka" uwalniająca aktywne składniki dla korzystnego działania o podwójnej mocy:

- natychmiastowe, silne wygładzenie to efekt pierwszy "łatki"

- długoterminowe uwalnianie składników aktywnych, to drugi efekt "łatki" w którym ogromną rolę spełnia kompleks molekularny, R-Complex. Jego technologia chroniona patentem jest oparta na wyciągu z roślin morskich. Dzięki zawartości specjalnego ekstraktu z wodorostów i microprotein, wzbogacony liposomami o aktywnym działaniu, pobudza skórę do odbudowy komórek, dodaje energii skórze i likwiduje zmarszczki. Kompleks biologiczny pochodzenia morskiego posiada delikatne działanie złuszczające. W efekcie stosowania kremu korygującego skóra ma zostać pozbawiona zmarszczek, wygładzona i odmłodzona.

Preparat przeznaczony do stosowania na dzień i na noc. Skóra dojrzala po 40 roku życia.

Nie dla mnie.

Bez rewelacji.
Minusy:
-cena
-ciężka konsystencja
-zatyka pory (po użyciu pojawiają się małe białe pryszczyki)
-pozostawia tłusty filtr, a pomimo tego odczuwałam ściągnięcie, nienawilżenie
-niewygodne opakowanie
Plusy:
-ładny zapach
-ekskluzywne opakowanie

Używam tego produktu od:3 m-cy z przerwami

wersja Rich Texture

Oceniam wersję Rich Texture, w innym opakowaniu niż na zdjęciu.
Mam również mniej lat niż przewiduje producent :)
ale podobno do młodszej, bardzo przesuszonej skóry też się nadaje ;)
W wygładzanie głębokich zmarszczek przez kremy to ja średnio wierzę, (od tego to botoks jest) za to w nawilżanie już bardziej.
Miałam bardzo przesuszoną skórę, od tej suchości zaczęły się robic małe zmarszczki i bruzdki .
Krem stosowany na noc (bo może się błyszczec) odżywił, nawilżył, skóra jest bardziej miękka, gładka, delikatna i sprężysta.
Zawsze mam kłopoty z gęstymi kremami - większośc z nich bardzo podrażnia mi skórę, zapycha pory i powoduje wysyp zaskórników.
Ten jest idealny - mimo delikatnego filmu, cera była w doskonałym stanie, czysta, bez niedoskonałości.
Plus za prześliczny zapach.

Jednym słowem - polecam jako uderzeniową kurację nawilżająco-odżywiającą,
zdecydowanie widac różnicę przed i po.

a cena... hmmm...
Przyjaciółka przywiozła mi z podróży tenże krem razem z serum, w cenie dużo mniejszej niż sephorowa, gdybym miała wydac tyle co w Polsce, to chyba bym na jakiś treściwy krem Lancome postawiła...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Nietrafiony zakup

Witam, dla mojej 38-letniej skóry krem nieodpowiedni.
Minusy:
- moją cerę wysuszył i złuszczył,
- zmarszczek nie spłycił,
- cena.
Plusy:
- przyjemny zapach,
- szybko sie wchłania.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Bordowe usta H&M

Kuracja

Podobnie jak chomique, jestem za młoda na ciągłe stosowanie tego specyfiku. Natomiast robię sobie czasem takie kuracje uderzeniowe kremami przeciwzmarszczkowymi. Tym razem padło na powyższy.

Muszę przyznać że go lubię - ładnie pachnie, wydaje się dość ciężki, a wchłania się rewelacyjnie - zwłaszcza że ja go nakładam na serum (aktualnie multiwitaminowe ArtDeco) i z całą pewnością nie odczekuję przepisowych minut bo rano pędzę:) Mogę powiedzieć że krem ładnie wygładza cerę i nie odczuwam braku nawilżenia - choć jak napisałam, używam tylu specyfików że trudno by było mojej skórze się przesuszyć...

Używam tego produktu od:półtorej miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Taki sobie

No cóż, ja nie zauważyłam większych efektów. Wersja rich ma dość lekką konsystencję zatem nie zapycha porów ani nie pozostawia na długo tłustej powłoki. Ale to za mało aby specyfik mający dawać efekt wygładzenia zmarszczek uznać za dobry. Nie posiada właściwości nawilżających, toteż stosowany samodzielnie może dawać efekt przesuszenia. Mnie nie zachwycił.

można przetestować

Krem mnie nie zachwycił, ale i nie mam do niego jakis wiekszych pretensji - ot, w miare przyzwoity kremik, jeden z wielu. Przetestowac moge, ale na pewno don nie wróce - znam przyjemniejsze, chocby Shiseido...
Opakowanie dosc ładne ( mam ze srebrna, nie rózowa nakretką), srednio praktyczne. Moje 30 ml ( 50 nie sprawdzałam) ma mały otwór, więc wyciaganie resztek kremu szpatułka moze byc uciązliwe. Grzebania palcami sie oduczyłam, więc i tu nie testuje ;) Krem ma delikatny, dośc przyjemny zapach, jest gęsty, ale nie tłusty. W ogóle ta moja wersja rich specjalnie bogata nie jest - jest to raczej lekki krem dzienny dla cery normalnej! Ja stosuje go wieczorem i za każdym razem sie upewniam: Biotherm był lepszy, Shiseido było lepsze, Chanel była lepsza ;) Krem dobrze sie rozprowadza, błyskawicznie wchłania, pozostawiając twarz gładka, ale nie specjalnie nawilzona czy odzywiona. A przeciez to nie poźna jesien czy zima - moja skóra jeszcze specjalnych wymagan nie ma!
A działanie przeciwzmarszczkowe...? Cóz - tu zawsze mam problem ;) Uzywam kilku kremów jednoczesnie, inny na noc, inny na dzien, a inny po południu, jako nawilzający :D Nawet gdybym dojrzała jakies zmiany - to jak zgadne, komu to zawdzieczam...? Poza tym mam cere zadbana, raczej bezproblemową, a moje drobne zmarszczki mimiczne - miewaja sie świetnie :D Dostaja tyle dobrego w mazidłach wszelakich, ze zyc, a nie...znikac :)
Podsumowując - krem nie jest zły, ale chyba nie jako jedyny krem dzienno-nocny. Wymaga wspomagania ;)
Aha, bardzo wydajny!
Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Nie dla mnie

Stosowałam ten krem razem z wersja na noc zaraz po zimie. Miałam wersje rich dla skory suchej. Faktem jest, ze bardzo ładnie wyrównuje koloryt, rzeczywiście spłyca zmarszczki, ale... Niestety również strasznie wysuszył mi cerę. Skore miałam ściągnięta, bardzo wysuszona, łuszczącą. Jeszcze nigdy nie osiągnęłam takich "efektów" po zastosowaniu gornopółkowego kremu i to przeznaczonego właśnie do suchej cery.
Jako, ze efekt przeciwzmarszczkowy był rzeczywiście dobry, to zużyłam 3/4 opakowania, probowałam ratować sie nakładając na niego inny krem o silnych właściwościach nawilżających. Niestety- bez rezultatu. Capture 90/60 ze swoimi silnymi właściwościami złuszczającymi okazał sie dla mnie tragiczny. Z bardzo przesuszona cera walczę do dziś.
Wszystkim, którzy maja sucha cerę polecam najpierw dokładne przetestowanie przed zakupem pełnowymiarowego słoiczka.

Opakowanie wygląda nieco tandetnie, gdyby nie fakt, ze kupiłam na stoisku firmowym, to pomyślałabym, ze mam do czynienia z podróbką.
Używam tego produktu od:wczesnej wiosny przez 2-3 miesiące

Baardzo dobry kosmetyk

No cóż, przyznam szczerze, że nie spodziewałam się aż tak pozytywnego zaskoczenia :) wspaniała baza pod makijaż !! Działanie natychmiastowe .... obecnie używam light texture bo mam mieszaną cerę ale jak tylko się zdobędę finansowo to zaszaleję i kupię wersję rich z przeznaczeniem na noc. Bardzo delikatny, nie drażniący zapach, doskonała konsystencja, dobra wydajność, widoczna natychmiastowa poprawa cery ... czegóż tu chcieć więcej??

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwdzego

bardzo dobry

Własnie skonczyłam 30 ml - rich texture. Pierwsze spostrzeżnie - baardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu - wystarczył na 2 miesiące. Nawet nie mozna "przedawkować", bo wtedy długo się wchłania.
Wygładził, nawilżył, zrobił dobre wrażenie. Mimo swoich 37 lat - głębokich zmarszczek nie mam, ale mniejsze i owszem - teraz jeszcze mniejsze :)
W cuda nie wierzę, więc cudów się nie spodziewałam. Dostałam to, czego oczekiwałam - dobrze nawilżający, wygładzający krem - słowem ładniejszą skórę.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań:jedno

doskonały!!!...5+

po uzyciu paru probek musiałam ten krem zakupic,uzywam juz 2słoiczek 50 ml.,uwazam go za moje najnowszw i ak narazie doskonałe odkrycie,...moja ulubiona bogata konsystencja,gesty,ale doskonale sie rozprowadzajacy na twarzy,,,jest tez wersja lzejsza,bardziej legere-zelowa,dla cer normalno-mieszaych..ja wybrałam do suchej i efektami tego kremu,podobnie jak i pod oczy z tej serii jestem poprostu zachwycona..poprostu mi słuzy!!..cera wyglada bardzo,bardzo zdrowo,swiezo,wygładzona i wypoczeta-wiecej nie potrzebje od kremu,do tego działanie przeciwzmarszczkowe jest skuteczne,zauwazam to,bo uzywam kremu juz długo...cena wysoka,ale krem bardzoo wydajny...kazda cera jest inna i jej wymagania,jedej pani jakis kosmetyjk odpowiada,innej nie,dlatego sa probki..ja ten krem wychwalam i polecam...makijaz i cera cały dzien wygladaja poprostu doskonale,tak jest u mnie...jeden z nielicznych moich NUMBER ONE wsrod kosmetyków!!!!

Jako zapychacz - skuteczny!

Zgodnie z zasadą recenzję opieram na własnych doświadczeniach.
Być może dla innej Pani (albo Pana) będzie to doskonały krem, mnie jednak okropnie zapycha pory, powodując tym samym ich dziwną widoczność i do tego powstawanie zaskórniaków.

Właściwie poza tym nie mam do niego szczególnych zastrzeżeń. Używa się go miło, nawet jeśli nie nawilża tak, jak powinien, to z pewnością natłuszcza i wygładza skórę sprawiając, że jest ona taka "syta" - nie wiem, jak to inaczej określić.

Jest to krem o ciężkiej, gęstej konsystencji i pewnie rzeczywiście działa przeciwzmarszczkowo, tyle, że mnie nie dane będzie tego docenić, bo po tygodniu używania załamałam się, po kolejnym tygodniu poddałam, właśnie ze względu na jego właściwości zatykające. Moja skóra się pod nim dusi.

Żeby nie było: dwukrotnie jeszcze próbowałam wrócić to tego kosmetyku, wymieniając całą gamę kosmetyków "towarzyszących", czyli toniki, podkłady etc. Skutek: zostałam zapchana. Próbowałam też używać go selektywnie wyłącznie bruzdy nosowo-wargowe (ze względu na tamtejsze zmarszczki). Skutek: zostałam zapchana selektywnie w tych miejscach i tam właśnie pojawiły się złoża zaskórniaków.
Wniosek jest jeden: to na 100% wina tego kremu.

W kategorii "zapychacze" to zdecydowanie KWC, tyle, że jakoś nie o to mi chodziło... :baba:

Używam tego produktu od: Trudno z sumować ponad miesiąc, może nawet ponad półtorej
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

na zmarszczki-tak

Problem z tym kremem polega na tym, ze rzeczywiscie splyca, jakby prasuje zmarszczki mimiczne( na razie ma tylko takie) i to w bardzo zauwazalny sposob.
Ale jest jedno zasadnicze ale: potwornie, ale to potwornie wysusza skore, sciaga ja.
I tu zaczyna sie zabawa- musialam buzie dodatkowo nawilzac, zaczely sie maseczki, toniki, Physiogele i inne-sporo zachodu.
Wymeczylo mnie i wkurzylo to strasznie, nie mniej jednak efekt redukcji zmarszczek jest spektakularny...
Stosowalam wersje rich dla skory suchej-bez rezultatu w postaci nawilzenia i odzywienia, niestety.
Mysle, ze jeszcze wroce dla okresowej kuracji-do dluzszego stosowania nie mam cierpliwosci z w/w powodow.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:sloiczek 50 ml.