Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Avon, Ultra Colour Bold (Szminka do ust)

Pojemność 3,2 g

Szminka Avon Ultra Colour Bold zawiera 50% więcej pigmentów w porównaniu z klasyczną szminką Avon dla uzyskania nasyconego koloru już po jednej aplikacji. Szminka Avon Ultra Colour Bold jest bogata w odżywcze olejki, witaminę E i SPF 15 zadba o usta latem. Zapewnia pełne pokrycie ust i delikatny połysk. Szminka ma odkręcane opakowanie, dzięki któremu wystarczy jeden ruch, aby ją otworzyć,

w sztyfcie
kryjące

Mega napigmentowana szminka

Mam dwa odcienie: starburst pink oraz fearless fuchsia.
Są to szminki bardzo mocno napigmentowane i dosyć trwałe. Piękna gama kolorów i cena na promocji całkiem przystępna.
Bardzo wydajny produkt, niewielka ilość pokrywa usta cudownym kolorem - szczególnie pokochałam odcień fearless fuchsia, jest naprawdę efektowny i pięknie podkreśla wargi.
Opakowanie eleganckie, dzięki okienku widzimy jaki odcień bierzemy :-)
Ogólnie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubiona z Avon !

Dzięki możliwości zamówienia próbek - mam wszystkie kolory tej szminki. Zdecydowanie najbardziej uwielbiam Power Plum, niestety zawsze jak zamawiam, to nie ma pełnego wymiaru szminki i muszę się zadowolić próbkami.

Jak na szminkę w takiej cenie długo się trzyma bez poprawek - do 3 godzin, a poprawki trzeba nanieść małe. Nie wysusza, nie podkreśla skórek, nie zjada się od razu.
W gamie są piękne, żywe kolory, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dalej będę polować na swój ulubiony kolor :)

ulubione

Najlepsze szminki z jakimi do tej pory się spotkałam. Niesamowicie napigmentowane i ogromnie trwałe. Nie przesuszają ust i są bardzo komfortowe w noszeniu. Posiadam Fearlass Fuchsia- najładniejsza i najbardziej neonowa fuksja jaką w życiu widziałam i Red Extreme-mocna pomidorowa czerwień idealna dla blondynek. MUST HAVE !

Avon Mark - relacja

Niezła szminka.

Lubię pomadki z serii Ultra Colour Bold, ale i tak moim hitem z Avonu są te z serii Luxe.
Plusy Ultra Colour Bold :
- bardzo bogata gama kolorystyczna, która ciągle się rozszerza,
- nie wyszusza nadmiernie ust,
- ładnie się rozprowadza,
- ślicznie pachnie,
Neutralnie :
- średnia trwałość,
- mogłaby lepiej pielęgnować usta,
Minusy :
- łatwo się ściera,
- zostawia ślady np. na szklance,
- potrafi się czasem rozmazac,
Mimo wszystko są to jedne z lepszych pomadek, dodatkowo można je upolować w fajnej cenie. Ogólnie polecam!!!

Super :)

Moim zdaniem to dobra szminka.
Jest trwała. Ma przepiękne, soczyste i żywe kolor.
W gamie kolorystycznej można znaleźć coś na każdą porę roku.
Konsystencja jest przyjemna. Szminka wręcz sama sunie po ustach.
Zjada się równomiernie. Nie brudzi zębów. Opakowanie jest wygodne.
Szminki dobrze napigmentowane. Cena w porządku i co ważne nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek. Wielki plus  Kupię jeszcze inne kolory. Fajnie ją mieć zawsze pod ręką w torebce.

Bardzo dobry produkt

Mam parę kolorów tej szminki i muszę przyznać, ze stałam się jej wielką fanką. Plus za szeroką gamę kolorystyczną, kolejny za konsystencje szminki - idealna. Łatwa w aplikacji, trwałość raczej średni - po 2/3 godzinach znika. Ale natyle dobrze ściera się z ust, że nie jest to upierdliwe. Po aplikacji daje lekki połysk, dla mnie super sprawa. Nie klei się, nie wysusza ust. W promocji można ją nabyć w niskiej cenie, co podnosi jej atrakcyjność. Na pewno jeszcze do niej wrócę.

Średniak

Mój kolor to przygaszona różo-czerwień (nie mam pojęcia, jak się nazywa, bo w jakimś przypływie frustracji zdrapałam naklejkę). Ma przyjemną konsystencję, łatwo się ją aplikuje, nie wylewa się poza kontur ust. Zostawia lekki połysk i, prawdę mówiąc, nie jestem fanką tego efektu. Mam wrażenie, że takie usta mnie postarzają. Dostałam ją w prezencie i był krótki okres, że używałam jej niemal codziennie. Pamiętam, że musiałam ją poprawiać parę ładnych razy dziennie, średnio co dwie godziny, co bywało irytujące. Na szczęście zjada się dość estetycznie - po prostu znika z ust krótki czas po aplikacji.
[Edit 23/7/2017]: Mam jeszcze dwa kolory, nie wiem, czy to linia Bold, czy ta klasyczna, lecz oba są średnio trwałe i niezbyt zachwycające.
Nectar: napigmentowana pomarańcza-petarda. Tylko na lato i tylko, gdy jestem wyjątkowo odważna. Może podkreślać żółte tony zębów. Odważny kolor, lecz twarzowy i przyjemny w aplikacji.. Nie migruje po twarzy, za to dość szybko znika z ust (wystarczy się czegoś napić, o zjedzeniu posiłku nawet nie wspomnę).
Tempered: brzoskwiniowy nude z lekką perłą (chyba z edycji limitowanej). Poza tym, że perła, to jeszcze bardzo podkreśla wszystkie nierówności ust i nie wygląda korzystnie solo. W parze z błyszczykiem ładnie ożywia karnację (dodatkowo błyszczyk zabija tę okropną perłę), ale trwałość to jakieś 30 minut. Słabo.

dobry produkt

Gama kolorystyczna jest szeroka i każda może znaleźć coś dla siebie. Szukałam trwałej szminki, która nie wysusza ust-to właśnie ta.
Mam kilka kolorów i na pewno jeszcze nieraz kupię ten produkt.

POLECAM!

Najbardziej podoba mi się kolor bold bodeaux. Noszę go na codzień. Choć inne kolory też posiadam. Kolory nasycone, trwałe, szminka nawilża moje usta, fajna konsystencja. Wydajna. Mam ją ponad rok. POLECAM. To moja ulubiona pomadka.
Ma same plusy.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Mogło być lepiej

W moim odczuciu szminka mogłaby być bardziej trwała, a także mniej wysuszać usta. Nie do końca jestem zadowolona z koloru (posiadam kolor peony pop), w katalogu wyglądał moim zdaniem nieco inaczej, na ustach jest natomiast zbyt krzykliwy. Nadaje się tylko na lato.

Używam tego produktu od: Lato 2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

JEST CUDOWNA!!!

Ta szminka jest najlepsza!!! Ma wspaniałą konsystencję, nie ma ostrego zapachu, jest wielki komfort noszenia jej na ustach i w dodatku ma naprawdę świetną cenę. CUDEŃKO. Jedna z moich kosmetycznych ulubieńców. POLECAAAAAAM!!!!

Ilość zużytych opakowań: 5 posiadam

Mój nrumer 1!

Jedna z najlepszych jakie miałam!
Zamówiłam ją w ciemno z katalogu namówiona przez koleżankę i bardzo szybko ją pokochałam. Nie wysusza moich ust, nadaje im fajny połysk i sprawia, że są miękkie w dotyku.
W porównaniu do innych pomadek ze "średniej półki" jest naprawdę bardzo trwała, u mnie utrzymuje się nawet 5-6 godzin. Idelana na gorące dni, nawet przy wysokiej temeraturze zachowuje twardą konsystencję, nie robi się z niej miękka papka :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania