Rouge Miroir (szminka do ust)

Rouge Miroir (szminka do ust)

Kupiłam tę szminkę przypadkowo - po prostu miałam okazję zdobyć ją za cenę znacznie niższą niż sklepowa. Okazało się, że jest znakomita! Gama kolorystyczna jest dość bogata, raczej klasyczna niż ekstrawagancka, w przeciwieństwie do futurystycznego, matowosrebrnego opakowania. Ja mam odcień nr 741 - jakby to określić: bardzo naturalny kolor ust, tylko wzmocniony. Po nałożeniu czuję ją trochę na ustach, ale raczej w pozytywnym znaczeniu - robią się gładkie, pełne, miękkie i dobrze nawilżone. Sama nie mogłam uwierzyć, ale wyglądają tak, jak na niektórych zdjęciach reklamowych :-). Można jej użyć bez konturówki, a mimo to usta zachowają wyraźną linię. W dodatku to cudo nieźle się trzyma. Polecam, warto ją kupić nawet za cenę sklepową!

Cena ok. 90 zł

rewelacja

wspaniala konsystencja szminki, nawilza i natluszcza usta (wiekszosc szminek dla mnie sie nie nadaje, poniewaz przesusza moje wargi) Wyglada bardzo naturalnie, usta sa blyszczace i mokre( mam transparentny braz). Nie trzyma sie bardzo mocno, ale schodzi rownomiernie, wiec nie ma wrazenia "zjedzonego" koloru. Bardzo trwala w sensie nieprzeterminowywania sie. Kupilam ja chyba z 4 lata temu i nadal jest dobra. Opakowanie - dzielo sztuki:)

SUPER

To zdecydowanie najlepsza pomadka, jaką kiedykolwiek miałam. Świetnie rozprowadza się na ustach, jest nie za sucha ani nie za tłusta, rewelacyjnie się trzyma, pięknie pachnie, schodzi równomiernie nie pozostawiając białych krech, ma śliczne opakowanie :) Mam kolorek 712, który w zależności od ilości nałożonych warstw doskonale nadaje się zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjścia. Polecam, jestem zachwycona.

bardzo dobra

To bardzo dobra szminka - długo trzyma się na ustach, nawilża naskórek, nie ma problemu z dobraniem koloru. A oryginalne, futurystyczne opakowanie jest naprawdę wyjątkowe.Jedynym minusem jest to, że szminka dosyć trudno się rozprowadza, więcej minusów nie zauważyłam.

Salon fryzjerski

opakowanie-cud

Bardzo ładna, bardzo klasyczna szminka;-). Trzyma sie raczej średnio, za to zaraz po nałożeniu kolor Plum Gold wygląda prześlicznie(po nałożeniu przez wizażystkę Givenchy;-) ja bym pewnie tak nie umiała;-) ) Ma raczej kremową konsystencję i czuć ja na ustach. Jak dla mnie jest troszkę tłusta. Przepiękne, po prostu cudowne jest opakowanie z lusterkiem-nic dziwnego, w końcu projektował je rzeźbiarz. Trochę mi żal, że nie jest lepsza, bo wizualnie, to takie cacko, że aż miło wziąc ją do ręki. Swoją drogą opakowanie jest troszkę duże.

Oceniam na 5.00

Wszystko już napisałam powyżej. Tera tylko zachęcam gorąco, tym bardziej, że kosmetyki kolorowe Givenchy nie zadomowiły się chyba u nas jeszcze. A niesłusznie - są bardzo, bardzo fajniutkie.