Vitamin+, Radiant C-Energy Age-Defying Intensive Care (Krem przeciwzmarszczkowy)

Krem do cery dojrzałej, przeciwzmarszczkowy i rozświetlający. Regeneruje i nawilża skórę. Zawiera witaminę C zamkniętą w liposomach i olej z arktycznej odmiany dzikiej maliny - moroszki, bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (Omega 3 i Omega 6), antyutleniacze (witamina E), karotenoidy (prowitamina A) i sterole roślinne, które wspólnie wzmacniają i chronią skórę przed wolnymi rodnikami i wewnętrznymi czynnikami stresu (promieniowanie UV, zanieczyszczenia, palenie papierosów, stres). Skóra otrzymuje aktywną ochronę, aby walczyć z przedwczesnym starzeniem.

Energetyzujacy krem-moje cudenko!

Krem zakupilam rok temu bedac w USA.Ma troszeczke inne opakowanie,ale nazwa ta sama,zakladam wiec,ze mowa o tym samym kosmetyku.W tamtym czasie szukalam jakiegos kremu,ktory ukoi moja przesuszona cere,nawilzy,rozswietli przy czym bedzie sie nadawal pod makijaz.Lumene to byl strzal w 10!Pokochalam ten krem od pierwszego uzycia:)
Kremik zamkniety jest w szklanym sloiczku z plastikowa nakretka.Pachnie oblednie-enegretycznie jak soczek pomaranczowy.Nawilza genialnie,nie wchlania sie calkowiecie do matu,pozostawia delikatna,ale nie tlusta powloke na twarzy.Absolutnie sie nie klei.Nie wazy i nie roluje pod podkladem,wrecz daje fajny poslizg.Uzywanie tego kremu do czysta przyjemnosc.Nawilza i rozswietla,nie zapycha.Po prostu cudenko!Polecam!

Używam tego produktu od: od 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 2 opakowania

dobrya

Jak dla mnie zadna rewelacja. Plusy to:
- ladny zapach
- bardzo ekonomiczny
- skora byla pelna blasku, po zastosowaniu

minusy natomiast:
- zostawial lekki film, ktory dlugo sie wchlanial, co wkurza rano, gdy czlowiek spieszy sie do pracy

ogolnie taki sobie, wiecej sie na niego nie skusze

3 z plusem

Po pierwsze mam gdzieś to , że ten krem jest "niby" dla pań dojrzałych. Taka mała ilość witaminy C to nawet nastolatce może nie pomóc ;) Krem jest fajny. Stosowałam go pod makijaż i było ok. Nawilża, ale wysuszone cerki mogą nie być zadowolone ... Wygładza, rozjaśnia i dodaje blasku. Nie pozostawia tłustej warstwy, raczej zostawia leciutki film który dosyć szybko się wchłania. Zapach tak jak vanilla sky mówiła, jest jak lekarstwo. Troszkę też przypomina mi zapach pluszzza w tabletkach o smaku pomarańczy ;) Generalnie nie jest zły, ale jakiś rewelacyjnych efektów nie można się po nim spodziewać... Choć może kto wie czy dla wielu z was nie będzie to KWC ... ;)

Cellulit adipocyty

nie dla mnie

Firmę lubię, ale ten krem mi się nie spodobał. Kolor - kojarzy mi sie raczej z jajecznicą, a nie z energią czy świeżością. Zapach - przeciętny, wolałabym coś bardziej cytrusowego. Konsystencja dośc lekka, dobrze się rozsmarowuje, dośc dobrze wchłania. Nieźle nawilża. Dostałby ode mnie 3* gdyby nie fakt, ze na mojej skórze sie fatalnie wałkował - czego nie cierpię! Wystarczyło przesunąc palcem po twarzy - i już...Resztę zuzyję na szyję i dekolt...

Super

Jednak Lumene, to solidna firma.
Kolejny ich krem, który nie uczula! Mam cere normalną ze skłonnością do przesuszenia, czasem pojawi się tez wyprysk. Po tym mazidełku skóra się nie świeci, więc można stosować na dzień, pod makijaż.
Wchłania się bardzo dobrze, pięknie pachnie, jest wydajny i świewtnie nawilża. Same plusy :)
Na pewno warto swojej ceny!

rewelacja

Kupiłam w dołku finansowym (zamiast Biothermu) szukając kremu, który nadawałby sie pod makijaż i nie tylko nawilżał , ale także miał inne dobroczynne działanie, bo po 30-stce samo nawilżenie to trochę mało :) Z początku stosowania uznałam że krem nadaje się bardzo dobrze pod makijaż (nawet pod koniec dnia nie czułam ściągniecia czy przesuszenia mimo, że kremik polecany jest dla wszystkich typów cery a ja mam normalną/suchą) ....ale z czasem zaczęłam eksperymentować z używaniem na noc. Po pierwszych użyciach na noc stwierdziła, że mógłby mocniej nawilżać, ale z czasem okazało się, że kondycja cery poprawiła się i mogę go stosować zarówno na dzień jak i na noc.
Krem pięknie ujednolica koloryt skóry, cera jest rozjaśniona i promienna, twarzyczka naprawdę lepiej wygląda. Pachnie delikatnie i po prostu ładnie...jakby pomarańczką, ale naprawdę leciutko , żaden natarczywy zapach.
Jak dla mnie odkryłam Kosmetyk Wszechczasów....a i portfel pozostanie grubszy, bo już nie powrócę do Biothermu Oleo Source, nie ma takiej potrzeby :)
Acha co do opakowania- słoiczek jest szklany...nie cierpię plastiku :) więc dla mnie ten krem ma wszystko czego mogę oczekiwać :)

bardzo dobry

Używam tego kosmetyku od dwoch miesiecy do twarzy. Skora jest po nim doskonale nawilzona i matowa, Poniewaz krem dobrze sie wchlania jest idealnym kremem pod podklad. Mam skore sucha.
Recenzja: bardzo dobry

przyzwoity

w porzadku krem, stosuje go na noc. dobrze nawilza, lekko n atluszcza, zostawia na twarzy lekki film. wygladza, odzywia. darza sie ze lekko szczypie, moze to ta witamina c. nie zawsze sobie radzi z luszczaca sie skora, ale to sie rzadko zdarza - ogolnie niezle pielegnuje. wchlania sie srednio szybko. pachnie dziwnie, troche jak lekarstwo. ogolnie przyzwoity krem, niewiele mozna mu zarzucic, moze poza tym, z emoze lekko podraznic, wiec panie z bardzo wrazliwymi cerami niech lepiej najpierw siegna po probke.

ilość zużytych opakowań: 2