Pianka do golenia - skóra wrażliwa

Pianka do golenia - skóra wrażliwa

Pianka do golenia z dodatkiem masła kakaowego i iwtaminy E. Umożliwia komfortowe i szczególnie delikatne golenie skóry wrażliwej. Chroni przed podrażnieniami i wysuszeniem oraz działa uspokajająco na skórę. Testowana dermatologicznie.

dobra pianka za 4 złote (!!!)

Skończyła mi się pianka z Joanny, miałam zamiar kupić piankę Nivea, lecz w oczy rzuciła mi się pianka Wilkinsona, w sumie nie tyle co pianka, co jej cena - 4 (słownie: CZTERY) złote za 200ml. Miałam kiedyś piankę Wilkinsona dla kobiet i byłam z niej zadowolona, tak więc przygarnęłam męską wersję celem wypróbowania :D

KONSYSTENCJA:
Pianka jest puszysta, kremowa, ale średnio gęsta. Nie jest jak bita śmietana, tylko jak puszek - leciusieńka (o! wiem, jak śmietana Śnieżka :D). Fajna, podoba mi się. Pierwsze użycie było takie sobie - zaczęłam nakładać piankę, jak to mam w zwyczaju - na mokre nogi i zonk: pianka nie chciała się przyczepić, zużyłam jej mnóstwo, żeby pokryć całe nogi. Od razu mówię - ta pianka zdecydowanie lepiej spisuje się na lekko wilgotne (wręcz prawie suche) nogi, wtedy ma szansę przylgnąć do delikatniejszych kobiecych włosków. Wydajność też od razu się poprawia, tak więc polecam stosowanie na leciutko wilgotne nogi. Ogólnie z rozprowadzaniem problemów nie ma jak znajdzie się swój sposób. Pianka pokrywa nogi jednolitą, puchatą warstwą, więc wszystko jak należy.

Co do działania - standardowo, pianka jak pianka, w mojej opinii ważniejsze jest posiadanie dobrej maszynki z porządnymi ostrzami. Wilkinson ułatwia poślizg maszynki, golenie przebiega przyjemnie i sprawnie. Nie zauważyłam podrażnień po goleniu, więc chroni skórę, zapach też jest neutralny. Dodatkowo pianka dobrze się spłukuje z brodzika ;)

Opakowanie jest całkiem estetyczne, dozownik działa bardzo dobrze, nie mam temu produktowi nic do zarzucenia.

Jeszcze raz wspomnę: CENA CENA CENA! 4zł to grosze, a pianka jest naprawdę niczego sobie. Może nie jest tak gęsta i kremowa jak moja ulubiona męska Nivea, ale zdecydowanie polecam chociaż do wypróbowania. Ja swoją kupiłam w Realu, stała na dolnej półce, warto jej poszukać (za taką cenę?!).

Napomknę jeszcze, że widziałam dwie wersje tej pianki - do skóry wrażliwej, ocenianą tutaj, oraz do skóry normalnej (może ta byłaby bardziej treściwa? Następnym razem przetestuję). POLECAM!

PS: Nie wiem, ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić tej delikatnej pianki na męskiej twarzy. Do nóg jest ok, ale do twardego, męskiego zarostu jej nie widzę..

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/5

Bardzo dobra.

Bardzo mi się podoba!
Skóra po jej użyciu jest niesamowicie gładka.
Pianka przede wszystkim nie uczula i nie podrażnia mojej skóry. Dodatkowo ją nawilża.

I like it ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

chyba jednak ok :)

Ostatnio używam pianki do golenia Nivea Sensitive for Men, ale tym razem dałam się skusić promocji: 7zł za 200ml+50ml gratis. i tak do moich rąk trafił Wilkinson. Pianka jest dość gęsta (ale nie kremowa, jak Nivea), dzięki czemu dobrze trzyma się na skórze. Nie wysusza, nie podrażnia nawet najwrażliwszych miejsc, pachnie bardzo neutralnie i delikatnie, jest wydajna. Niemniej jednak mój egzemplarz ma w sobie coś, co trochę irytuje i przeszkadza: otóż w piance są jakieś drobinki, które czuć na skórze przy rozsmarowywaniu. Nie wiem czy tak ma być (producent nic nie wspomina o jakichkolwiek dobroczynnych drobinkach, kapsułkach czy czymś podobnym) czy ja trafiłam na jakiś felerny egzemplarz (bynajmniej nie jest przeterminowany), ale raczej już jej nie kupię.

Używam tego kosmetyku od 1,5 miesiąca / ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

PS 29.07.05. Jestem zmuszona edytować moją recenzję i nieco zrehabilitować tą piankę. Zużyłam kolejne opakowanie - i to spore, bo 200ml + 100ml gratis i muszę przyznać, że mile się rozczarowałam :) pianka ta nie zawierała już żadnych podejrzanych drobinek :) a do tego mam wrażenie, że i jej konsystencja była lepsza :) Taka gęsta i puszysta. Aktualnie wolę ją niż żel spod tego samego szyldu ;)