Avon, Naturals, Tea Tree & Cucumber, Face Scrub (Odświeżająco - matujący peeling do twarzy `Ogórek i drzewo herbaciane`)

Ogórek zawiera witaminy C, B (B1, B2, B3, kwas foliowy) oraz minerały, ma właściwości przeciwzapalne; rozjaśnia, odświeża i nawilża cerę. Pomaga także obkurczać pory
Drzewo herbaciane to cenny składnik znany z właściwości kojących i antybakteryjnych. Odświeża i nawilża skórę.
Peeling delikatnie złuszcza martwy naskórek i oczyszcza, by pozostawić skórę odświeżoną i odżywioną.

Kupiony w: U konsultantki

kwintesencja Avon Naturals...

Kolejny produkt Avon Naturals, który potwierdza moją opinię o tej serii. A jest ona krótka- te produkty nic nie robią.

Plusy:
+ładne opakowanie
+niedrogi
+wydajny
+przyjemne drobinki, dobrze ścierają, ale nie są zbyt ostre

Minusy:
-nie oczyszcza- ma jakby tłustą, lepką konsystencję i pozostawia film na twarzy
-brzydko pachnie
-w połowie zużycia zaczęły się problemy z wydobyciem produktu

dobry

Fajny zapach, tani, średnio dostępny, wydajny (używałam regularnie, 3 razy w tygodniu). Nie jest ani za ostry, ani łagodny. Nieźle oczyszcza, jednak nie zmniejsza porów i nie pozbyłam się dzięki niemu zaskórników- dlatego nie wiem, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 75 ml

Dla mnie

Świetnie działa,nie jest zbyt za mocny,granulki są akurat,nie szkodzi jak inne peelingi,nawilża,bardzo wygładza twarz.
Cena do 10 zł -warto!
Zapach bardzo przyjemny i delikatny

Ja używam 2 razy w tygodniu.

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Naprawdę odświeża i nie szkodzi cerze

Na pewno kupię go jeszcze nieraz, tym bardziej, że w promocji kosztuje ok. 7 zł.

Masując nim twarz wcale nie czuje się tego, że coś jest właśnie złuszczane, czy tarte - szczerze mówiąc przy pierwszym użyciu pomyślałam "no pięknie, będę pewnie musiała użyć go z dwa razy, aby coś zdziałał" (nie ma w nim aż tak wyczuwalnych drobinek, wszystko jest raczej zmielone na gęstą pastę). I ku mojemu zaskoczeniu, już po tym pierwszym zastosowaniu okazało się, że mam gładką, miękką, fajnie nawilżoną skórę twarzy. Efekt "wow". W dodatku nic mnie wysypało, nie wyszły żadne przesuszenia.

Pomógł odświeżyć moją cerę (używam również na szyję i dekold). Naprawdę jeden z lepszych kosmetyków marki Avon, z którymi miałam dotąd styczność. Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku tygodnie, średnio 2 razy w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Dobry dla młodej cery

Opakowanie praktyczne, fajnie wydobywa sie z niego calą zawartośc produktu.
Zapach delikatny ogórasowy.
konsystencja średnio gęsta raczej delikatna.
Po zastosowaniu widziałam lekka poprawę stanu skury jednak ja mam cerę dojżałą pomimo wieku 27 lat bardzo zniszczoną. Nazwijmy to życiem i ten produkt niestety jest dla mnie za słaby stąd odejmuję jedna gwiazdkę jednak dla osób do 20 roku życia świetnie się sprawdzi i lekko wybieli twarz.
Ogóras powinien stopniowo wybielać ślady po "niespodziankach" natomiast drzewo herbaciane powinno działać oksydacyjnie antytrądzikowo i lekko wysuszajaco.Mnie trudno jest określic czy tak rzeczwiście jest bo jak na złosć podczas stosowania o dziwo sladów nie miałam po "kumplach"

Ilość zużytych opakowań: 1 ale niecałe