Sylveco, Lipowy płyn micelarny

Sylveco, Lipowy płyn micelarny

Wyjątkowo delikatny i jednocześnie skuteczny, hypoalergiczny preparat, który dokładnie oczyszcza skórę. Zawiera ekstrakt z kwiatów lipy szerokolistnej, który wykazuje działanie nawilżające i osłaniające, zwiększa elastyczność i sprężystość oraz odporność skóry na utratę wody. Ponadto wyciąg ten polecany jest w pielęgnacji oczu, łagodzi podrażnienia i koi zaczerwienioną skórę. Delikatny składnik myjący pozwala łatwo usunąć nawet intensywny i wodoodporny makijaż. Po zastosowaniu kosmetyku skóra pozostaje gładka, czysta i świeża.

nawilżające

• Kwas mlekowy,
  • Alkohol benzylowy,
  • Kwas dehydrooctowy

Strzał w dziesiątkę

Płyn micelarny jak marzenie , dla mojej mieszanej cery sprawdził się idealnie. Domywa wszystko, nie podrażnia i jest wydajny. Trochę ciężko go dostać w sklepach stacjonarnych, dlatego kupuję go w drogeriach internetowych. Ma bardzo świetny skład, ponieważ jest naturalnym produktem. Zagościł u mnie na długo , czasem się zdarza że zmienię na inny ale zawsze do niego wracam.

Jeden z najlepszych

Sylveco bardzo polubiłam ze względu na prawdziwie naturalne kosmetyki. Oprócz żelu do mycia twarzy mam również lipowy płyn micelarny, który do pewnego czasu był moim ideałem jeżeli chodzi o demakijaż rzęs. Kilka opakowań tego specyfiku na pewno w ciągu dwóch lat zużyłam, to o czymś świadczy. Później zamieniłam go na coś innego, ale do Sylveco będę wracać, wspaniałe kosmetyki o naturalnym składzie.

Płyn micelarny lipowy dobrze usuwa resztki makijażu, radzi sobie z pozostałościami mojego tuszu do rzęs. Nie szczypie, nie drażni, nie uczula. Jest wydajny. Dobrze działa na skórę. Można go używać nie tylko do oczu. Ja co prawda zarezerwowałam go do oczu dlatego, że jako jeden z niewielu nie powodował u mnie łzawienia. Ostatnio został u mnie zdetronizowany przez dwufazówkę Nivei, ale wciąż uważam go za jeden z najlepszych płynów micelarnych.

Tak, dla wrażliwców!

Świetny płyn micelarny. Naturalny skład, nie podrażniał mojej skóry i pięknie domywał niewodoodporne kosmetyki.
Delikatny, a nawet rzadko wyczuwalny zapach - świetny kosmetyków dla osób z wyczulonym nosem i astmatyków. :)

Porządny produkt z dobrym składem, dobry dla wrażliwców.

Jestem wielbicielką marki Sylveco - zapunktowali u mnie słynnymi pomadkami do ust i od tamtej pory sukcesywnie testuję ich pozostałe 'dzieci'.
W wielkim skrócie: moja skóra jest młoda (25 lat), sucha, wrażliwa i atopowa. Łatwo nie jest, ale dzięki zdyscyplinowanej pielęgnacji i świetnym kosmetykom wygląda wspaniale i nie jest to tylko moja opinia - ale co się napracuję i namęczę, to moje.

Płyn Sylveco sprawdził się i nie było to dla mnie wielką niespodzianką - wystarczyło, że rzuciłam okiem na skład i już wiedziałam, że będzie dobrze.

PLUSY:
+Opakowanie: smukła butelka z ciemnego plastiku, zamykana na klapkę, która łatwo się otwiera. Otwór w butelce idealny, nie wylewa się ani za dużo, ani za mało produktu. Etykieta nie odkleja się. Całość prosta, ale miła dla oka.
+Konsystencja: żółty, nietłusty płyn. Nie barwi skóry, jakby kto pytał ;)
+Zapach: ziołowy, dość specyficzny - nie jest to typowy zapach kwiatu lipy, ale nie powiedziałabym, by ten aromat mnie drażnił. Ulatnia się po chwili od przetarcia skóry wacikiem.
+Skład: jak to Sylveco - same dobroci. Ekstrakt z lipy szerokolistnej, wyciąg z aloesu, proteiny owsa, alantoina, kwas mlekowy, kwas fitowy, panthenol. Brak alkoholu, parafiny i innych świństw, są za to łagodne środki myjące.
+Cena: około 15-22 zł - spora rozbieżność, ale takie ceny widywałam w zależności od miejsca. Nie jest to jednak cena wygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę skład oraz działanie produktu.
+Wydajność: jedna butelka o pojemności 200 ml starcza mi na 2 miesiące codziennego, dwukrotnego używania.
+Produkt hypoalergiczny.
+Niekomedogenny.
+Łatwo dostępny: sklepy/punkty Sylveco, sklepy internetowe, małe drogerie niesieciowe.
+Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem wodoodpornym oraz zwykłym - tusz do rzęs, pigment, eyeliner, podkład, puder - zmyje wszystko. Czasami trzeba użyć dodatkowego wacika, ale spokojnie wystarczają mi 3 kwadratowe waciki na zmycie całego makijażu( a maluję się mocno, nie ukrywam).
+Nie podrażnia oczu, a moje są niezwykle wrażliwe.
+Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na skórze - po demakijażu cera jest gładka, świeża i czysta.
+Łagodzi podrażnienia.
+Nawilża i odświeża - bardzo fajnie używa się go o poranku, dobrze oczyszcza i przygotowuje skórę do nałożenia serum, kremu i w końcu makijażu.
+Nie wysusza.

MINUSY:
-BRAK.

Nie mam temu produktowi nic do zarzucenia - usuwa makijaż, nie podrażnia skóry, pielęgnuje, nawilża i fantastycznie odświeża. Do tego ma naturalny, przyjazny skórze skład i jest wydajny. Ach, no i to nasza, rodzima produkcja, a to się chwali :).

Serdecznie polecam, może zapach to nie francuskie perfumy, ale działanie i skuteczność to wynagradza.

godny spróbowania

Płyn całkiem poprawnie sprawdzał się w demakijażu, aczkolwiek nie zawsze idealnie sobie z tym radził. Bywało, że musiałam użyć naprawdę sporą dawkę, by usunąć makijaż. Niemniej jednak, nie podrażniał oczu, co jest dla mnie niezwykle ważne, nie wysuszał i nie ściągał skóry. Zgodzę się również z faktem, że łagodzi podrażnienia twarzy. Co do kwestii technicznych... opakowanie jest wygodne w użyciu, a zapach... cóż kwestia gustu, ale wychodzę z założenia, że produkty, które mają naturalny skład, pachnieć perfumami nie będą.

Warty swojej ceny

Płyn ma lekki ziołowy zapach, który nie pachnie typowo jak lipa , nie każdemu więc się spodoba mi nie przeszkadza można się przyzwyczaić.Konsystencja jest lekka i nie tłusta, płyn ma żółtą barwę.Świetnie zmywa makijaż oczu i twarzy. Nie radzi sobie jednak z wodoodpornym tuszem więc tutaj nie zgodzę się z producentem. Płyn nie szczypie w oczy i nie podrażnia ich. Nie wysusza także skóry twarzy, zostawia ją miękką i doskonale oczyszczoną.Skład oczywiście jest świetny. Mimo ceny będę go kupowała regularnie.

Przyjemny płyn w dobrej cenie

Co skłoniło mnie do sięgnięcia po ten produkt? Przede wszystkim jego skład! Same naturalne składniki, bogactwo natury. Ponadto nie uczulił mnie, nie szczypał w oczy, miał lekki, delikatny, przyjemny zapach i radził sobie z każdym makijażem, polecam serdecznie!

Jak dwufazówka!

W końcu coś o mocy płynu dwufazowego, ale bez lepkiego filmu po przemyciu oczu. Pięknie zmywa tusze (wodoodporne i klasyczne) i szminki matowe (np Golden Rose, która potrafi niezmordowanie prezentować się na ustach cały dzień). Kupiłam już kilka razy i nie planuję zmieniać na nic innego:)

Byłby idealny gdyby nie zapach...

Nie wiem, naiwnie liczyłam na zapach kojarzący się z lipową herbatą, a zamiast tego pierwsza myśl to... płyn do mycia szyb :D To jedyny minus tego produktu, bo poza tym spisuje się świetnie: sprawnie usuwa resztki makijażu, nie wysusza skóry i jej nie podrażnia.
Płyn jest wydajny- niewielka ilość na płatku dokładnie oczyszcza skórę.

Mój HIT

To już moje 6 opakowanie. Żaden inny płyn nie sprawdza się tak dobrze. Moje oczy go uwielbiają, jako jeden z nielicznych nie wywołuje u mnie szczypania. Bardzo dobrze wszystko doczyszcza, a i cena spoko na promocjach + jest wydajny ( opakowanie na 5-6 miesiecy). Czego chcieć więcej?

Całkiem przyzwoity

Nie jest to produkt po który sięgnęłabym ponownie. Co prawda zmywa makijaż, ale nie tak dobrze jak inne produkty, których używałam. Stosunek jakości i ceny, oraz pojemności niestety nie jest zbyt korzystny. Lubię Sylveco i naturalne produkty, ale tylko wtedy, gdy działają ten niestety rozczarowuje.

ok

Zmywa lekki makijaż, jednak trzeba zużyć sporo wacików. Plusem jest to, że skóra po nim się nie lepi, jest bardzo łagodny i nie podrażnia. Niestety przez jego lekko brązowy kolor ciężko stwierdzić, czy skóra jest całkowicie czysta.