Sylveco, Lipowy płyn micelarny

Sylveco, Lipowy płyn micelarny

Wyjątkowo delikatny i jednocześnie skuteczny, hypoalergiczny preparat, który dokładnie oczyszcza skórę. Zawiera ekstrakt z kwiatów lipy szerokolistnej, który wykazuje działanie nawilżające i osłaniające, zwiększa elastyczność i sprężystość oraz odporność skóry na utratę wody. Ponadto wyciąg ten polecany jest w pielęgnacji oczu, łagodzi podrażnienia i koi zaczerwienioną skórę. Delikatny składnik myjący pozwala łatwo usunąć nawet intensywny i wodoodporny makijaż. Po zastosowaniu kosmetyku skóra pozostaje gładka, czysta i świeża.

nawilżające

• Kwas mlekowy,
  • Alkohol benzylowy,
  • Kwas dehydrooctowy

Warty swojej ceny

Płyn ma lekki ziołowy zapach, który nie pachnie typowo jak lipa , nie każdemu więc się spodoba mi nie przeszkadza można się przyzwyczaić.Konsystencja jest lekka i nie tłusta, płyn ma żółtą barwę.Świetnie zmywa makijaż oczu i twarzy. Nie radzi sobie jednak z wodoodpornym tuszem więc tutaj nie zgodzę się z producentem. Płyn nie szczypie w oczy i nie podrażnia ich. Nie wysusza także skóry twarzy, zostawia ją miękką i doskonale oczyszczoną.Skład oczywiście jest świetny. Mimo ceny będę go kupowała regularnie.

Przyjemny płyn w dobrej cenie

Co skłoniło mnie do sięgnięcia po ten produkt? Przede wszystkim jego skład! Same naturalne składniki, bogactwo natury. Ponadto nie uczulił mnie, nie szczypał w oczy, miał lekki, delikatny, przyjemny zapach i radził sobie z każdym makijażem, polecam serdecznie!

Jak dwufazówka!

W końcu coś o mocy płynu dwufazowego, ale bez lepkiego filmu po przemyciu oczu. Pięknie zmywa tusze (wodoodporne i klasyczne) i szminki matowe (np Golden Rose, która potrafi niezmordowanie prezentować się na ustach cały dzień). Kupiłam już kilka razy i nie planuję zmieniać na nic innego:)

Byłby idealny gdyby nie zapach...

Nie wiem, naiwnie liczyłam na zapach kojarzący się z lipową herbatą, a zamiast tego pierwsza myśl to... płyn do mycia szyb :D To jedyny minus tego produktu, bo poza tym spisuje się świetnie: sprawnie usuwa resztki makijażu, nie wysusza skóry i jej nie podrażnia.
Płyn jest wydajny- niewielka ilość na płatku dokładnie oczyszcza skórę.

Mój HIT

To już moje 6 opakowanie. Żaden inny płyn nie sprawdza się tak dobrze. Moje oczy go uwielbiają, jako jeden z nielicznych nie wywołuje u mnie szczypania. Bardzo dobrze wszystko doczyszcza, a i cena spoko na promocjach + jest wydajny ( opakowanie na 5-6 miesiecy). Czego chcieć więcej?

Całkiem przyzwoity

Nie jest to produkt po który sięgnęłabym ponownie. Co prawda zmywa makijaż, ale nie tak dobrze jak inne produkty, których używałam. Stosunek jakości i ceny, oraz pojemności niestety nie jest zbyt korzystny. Lubię Sylveco i naturalne produkty, ale tylko wtedy, gdy działają ten niestety rozczarowuje.

ok

Zmywa lekki makijaż, jednak trzeba zużyć sporo wacików. Plusem jest to, że skóra po nim się nie lepi, jest bardzo łagodny i nie podrażnia. Niestety przez jego lekko brązowy kolor ciężko stwierdzić, czy skóra jest całkowicie czysta.

Uwielbiam

Ten płyn micelarny jest rewelacyjny :-) Ostatnio zrobiłam sobie przerwę w jego używaniu kupując inny produkt... I to był błąd! :-) Tak bardzo się z nim polubiłam że chyba już nie umiem bez niego żyć :-) Bardzo ładnie oczyszcza buzię,ma neutralny zapach (dla jednych to może być minusem,u mnie na plus- skład w końcu ma naturalny :-) ,bardzo dobrze zmywa makijaż,nie ma problemów z domyciem tuszu do rzęs,jest wydajny,ma ładne opakowanie i naturalny skład więc czego chcieć więcej :-) Ja uwielbiam! :-) Gorąco polecam

sylveco płyn micelarny

Niedawno zamówiłam go w aptece Melissa, bo wiele osób go polecało i również chciałam go przetestować. Moje oczekiwania były wysokie, ale nie zawiodłam się. Bardzo dobrze zmywa makijaż, ma przyjemny zapach,a po nim buzia jest przyjemnie gładka. Dodatkowo duży plus za skład.

Idealny płyn micelarny

Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż ( nawet wodoodporny tusz oraz eyeliner! ) jednocześnie nie podrażnia skóry. Jest idealny do demakijażu oczu - wystarczy potrzymać płatek kosmetyczny nasączony płynem przez kilka sekund w kontakcie ze skórą, by makijaż oka zszedł całkowicie - nie ma potrzeby pocierać skóry !Płyn nadaje sie dla cer wrażliwych i delikatnych . Jest to mój ideał i pozostanę przy nim na dłużej !

Jeden z moich ulubionych

Mój ulubieniec, do którego zawsze wracam :)
+dobrze zmywa makijaż
+przyjemny zapach
+delikatny
+skład

Niestety:
-średnio wydajny
-cena(w aptece zapłaciłam około 24 zł...)

HIT!

Doskonały jest ten kosmetyk. Wyjątkowo delikatny a jednocześnie skuteczny. Pięknie zmywa cały makijaż Błyskawicznie rozpuszcza cały makijaż oczu - w żaden sposób nie uczula i nie podrażnia. Zauważyłam też bardzo dobry wpływ na stan moich rzęs.
Plus za naturalny skład i markę z rodzimego podwórka.