Sylveco, Lipowy płyn micelarny

Sylveco, Lipowy płyn micelarny

Wyjątkowo delikatny i jednocześnie skuteczny, hypoalergiczny preparat, który dokładnie oczyszcza skórę. Zawiera ekstrakt z kwiatów lipy szerokolistnej, który wykazuje działanie nawilżające i osłaniające, zwiększa elastyczność i sprężystość oraz odporność skóry na utratę wody. Ponadto wyciąg ten polecany jest w pielęgnacji oczu, łagodzi podrażnienia i koi zaczerwienioną skórę. Delikatny składnik myjący pozwala łatwo usunąć nawet intensywny i wodoodporny makijaż. Po zastosowaniu kosmetyku skóra pozostaje gładka, czysta i świeża.

płyn

• Kwas mlekowy,
  • Alkohol benzylowy,
  • Kwas dehydrooctowy

Najlepszy płyn micelarny

Płyn spełnia moje wszystkie oczekiwania. Ma delikatny zapach, doskonale zmywa nawet mocny makijaż i to ja jednym "pociągnęciem" wacika po powiece, usuwa także tusz i nie podrażnia oczu. Sprawdza się przy mojej trądzikowej skórze. Wydajny, duży, o pięknym opakowaniu... Jest po prostu rewelacyjny, do tego w drogerii Koliber kosztuje zaledwie 11zł!

Niezastąpiony

Jest to jeden z niewielu kosmetyków w moim życiu, bez których aktualnie nie wyobrażam sobie komfortowego życia.
Ładne zmywa lekki makijaż i brudy dnia codziennego, bardzo ładnie moja alergiczno - trądzikowa cera z nim reaguje, czyli kojąco.
Minusem jest to, że nie radzi sobie z makijażem wodoodpornym, ale doskonale rozumiem, że nie od tego ten kosmetyk.

Bardzo dobry zakup

Szukając jakiegoś płynu micelarnego o bardziej naturalnym składzie trafiłam na ten lipowy z sylveco. Okazał się strzałem w 10. Świetnie radzi sobie z makijażem, nie zostawia lepiacej warstwy na mojej twarzy (czego się niepotrzebnie obawiałam), pachnie delikatnie. Na pewno minusem jest małe opakowanie i przez to dosyć szybkie zuzycie produktu, ale jestem w stanie to wybaczyć bo działanie jest super.

Dobry!

Dobry jakościowo płyn micelarny. Łagodny a zarazem skutecznie zmywa makijaż.
Kupiłam go na promocji lecz podstawowa cena jest dość wysoka co do wydajności produktu. Ogólnie dobry lecz jest wiele innych, lepszych płynów za tą cenę.

Naturalny skład

Płyn, który do zakupu zachęca nas naturalnymi składnikami i ledwo wyczuwalnym zapachem lipy. Idealny dla osób z wrażliwą cerą, jeśli chodzi o mnie, czegoś brakowało. Niby lekko nawilża, nie ściąga twarzy, ale to nie do końca produkt jakiego potrzebuję.

Naprawdę dobry produkt

Mój pierwszy zakup z tej firmy, chociaż czuję, że zdecydowanie nie jest to ostatni, bo ten płyn okazał się świetny dla mojej skóry. Wyczaiłam go bodajże w jakiejś przecenie, ale w normalnej cenie też źle to nie wygląda.
Działanie:
--> Dosyć dobrze oczyszcza twarz, chociaż ja i tak myję na dwa razy, więc dzięki temu zyskuje całkowite oczyszczenie.
--> Dobrze nawilża przy mieszanej skórze, moje policzki wyglądają na odżywione i zregenerowane.
--> O dziwo, mogę też nim zmywać oczy, nie szczypie, nie boli, nie uczula.
--> Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, nawet te trądzikowe.
--> Skóra jest odżywiona, gładka, oczyszczona, nawilżona i wyciszona.
Zapach- obawiałam się trochę, że będzie śmierdział jak herbata z lipy, której nienawidzę, ale jest inaczej, zapach jest dosyć neutralny, nie przeszkadza mi, chociaż dla wielu może być specyficzny, jak to już bywa z naturalnymi kosmetykami.

Pogromca wszelakiego brudu

Baaaardzo lubię ten płyn micelarny, w zasadzie mogę uznać go za mój ulubiony. Doskonale radzi sobie ze zmywaniem mojego codziennego makijażu. Co prawda nie mam porównania jeśli chodzi o makijaż wieczorowy, ponieważ na co dzień maluję jedynie rzęsy, brwi i nakładam podkład, ale z tym radzi sobie idealnie. Świetnie rozpuszcza tusz bez pocierania oczu. Cena i pojemność są ok.

Strzał w dziesiątkę

Płyn micelarny jak marzenie , dla mojej mieszanej cery sprawdził się idealnie. Domywa wszystko, nie podrażnia i jest wydajny. Trochę ciężko go dostać w sklepach stacjonarnych, dlatego kupuję go w drogeriach internetowych. Ma bardzo świetny skład, ponieważ jest naturalnym produktem. Zagościł u mnie na długo , czasem się zdarza że zmienię na inny ale zawsze do niego wracam.

Jeden z najlepszych

Sylveco bardzo polubiłam ze względu na prawdziwie naturalne kosmetyki. Oprócz żelu do mycia twarzy mam również lipowy płyn micelarny, który do pewnego czasu był moim ideałem jeżeli chodzi o demakijaż rzęs. Kilka opakowań tego specyfiku na pewno w ciągu dwóch lat zużyłam, to o czymś świadczy. Później zamieniłam go na coś innego, ale do Sylveco będę wracać, wspaniałe kosmetyki o naturalnym składzie.

Płyn micelarny lipowy dobrze usuwa resztki makijażu, radzi sobie z pozostałościami mojego tuszu do rzęs. Nie szczypie, nie drażni, nie uczula. Jest wydajny. Dobrze działa na skórę. Można go używać nie tylko do oczu. Ja co prawda zarezerwowałam go do oczu dlatego, że jako jeden z niewielu nie powodował u mnie łzawienia. Ostatnio został u mnie zdetronizowany przez dwufazówkę Nivei, ale wciąż uważam go za jeden z najlepszych płynów micelarnych.

Tak, dla wrażliwców!

Świetny płyn micelarny. Naturalny skład, nie podrażniał mojej skóry i pięknie domywał niewodoodporne kosmetyki.
Delikatny, a nawet rzadko wyczuwalny zapach - świetny kosmetyków dla osób z wyczulonym nosem i astmatyków. :)

Porządny produkt z dobrym składem, dobry dla wrażliwców.

Jestem wielbicielką marki Sylveco - zapunktowali u mnie słynnymi pomadkami do ust i od tamtej pory sukcesywnie testuję ich pozostałe 'dzieci'.
W wielkim skrócie: moja skóra jest młoda (25 lat), sucha, wrażliwa i atopowa. Łatwo nie jest, ale dzięki zdyscyplinowanej pielęgnacji i świetnym kosmetykom wygląda wspaniale i nie jest to tylko moja opinia - ale co się napracuję i namęczę, to moje.

Płyn Sylveco sprawdził się i nie było to dla mnie wielką niespodzianką - wystarczyło, że rzuciłam okiem na skład i już wiedziałam, że będzie dobrze.

PLUSY:
+Opakowanie: smukła butelka z ciemnego plastiku, zamykana na klapkę, która łatwo się otwiera. Otwór w butelce idealny, nie wylewa się ani za dużo, ani za mało produktu. Etykieta nie odkleja się. Całość prosta, ale miła dla oka.
+Konsystencja: żółty, nietłusty płyn. Nie barwi skóry, jakby kto pytał ;)
+Zapach: ziołowy, dość specyficzny - nie jest to typowy zapach kwiatu lipy, ale nie powiedziałabym, by ten aromat mnie drażnił. Ulatnia się po chwili od przetarcia skóry wacikiem.
+Skład: jak to Sylveco - same dobroci. Ekstrakt z lipy szerokolistnej, wyciąg z aloesu, proteiny owsa, alantoina, kwas mlekowy, kwas fitowy, panthenol. Brak alkoholu, parafiny i innych świństw, są za to łagodne środki myjące.
+Cena: około 15-22 zł - spora rozbieżność, ale takie ceny widywałam w zależności od miejsca. Nie jest to jednak cena wygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę skład oraz działanie produktu.
+Wydajność: jedna butelka o pojemności 200 ml starcza mi na 2 miesiące codziennego, dwukrotnego używania.
+Produkt hypoalergiczny.
+Niekomedogenny.
+Łatwo dostępny: sklepy/punkty Sylveco, sklepy internetowe, małe drogerie niesieciowe.
+Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem wodoodpornym oraz zwykłym - tusz do rzęs, pigment, eyeliner, podkład, puder - zmyje wszystko. Czasami trzeba użyć dodatkowego wacika, ale spokojnie wystarczają mi 3 kwadratowe waciki na zmycie całego makijażu( a maluję się mocno, nie ukrywam).
+Nie podrażnia oczu, a moje są niezwykle wrażliwe.
+Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na skórze - po demakijażu cera jest gładka, świeża i czysta.
+Łagodzi podrażnienia.
+Nawilża i odświeża - bardzo fajnie używa się go o poranku, dobrze oczyszcza i przygotowuje skórę do nałożenia serum, kremu i w końcu makijażu.
+Nie wysusza.

MINUSY:
-BRAK.

Nie mam temu produktowi nic do zarzucenia - usuwa makijaż, nie podrażnia skóry, pielęgnuje, nawilża i fantastycznie odświeża. Do tego ma naturalny, przyjazny skórze skład i jest wydajny. Ach, no i to nasza, rodzima produkcja, a to się chwali :).

Serdecznie polecam, może zapach to nie francuskie perfumy, ale działanie i skuteczność to wynagradza.

godny spróbowania

Płyn całkiem poprawnie sprawdzał się w demakijażu, aczkolwiek nie zawsze idealnie sobie z tym radził. Bywało, że musiałam użyć naprawdę sporą dawkę, by usunąć makijaż. Niemniej jednak, nie podrażniał oczu, co jest dla mnie niezwykle ważne, nie wysuszał i nie ściągał skóry. Zgodzę się również z faktem, że łagodzi podrażnienia twarzy. Co do kwestii technicznych... opakowanie jest wygodne w użyciu, a zapach... cóż kwestia gustu, ale wychodzę z założenia, że produkty, które mają naturalny skład, pachnieć perfumami nie będą.