Age Control 35+ BotoxEffect, Krem pod oczy, na powieki i w okolice ust

Age Control 35+ BotoxEffect, Krem pod oczy, na powieki i w okolice ust

Krem przeciw zmarszczkom mimicznym o działaniu mikrorozkurczającym. Wygładza pierwsze mimiczne zagniecenia skóry wokół oczu oraz opóźnia pojawienie się nowych. Polecany dla osob powyżej 35 roku życia.

Cena: ok. 16,60 zł / 50 ml

Marny

Zakupiłam ten kremik mimo ze mam dopiero 28 lat ale pod oczami jakby więcej-zawiodłam się.Lekko nawilża i nadaje się pod podkład-nic poza tym.Wydajny i moim zdaniem nadaje sie dla dziewczyn które jeszcze nie maja problemu ze zmarszczkami mimicznymi ;-)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:2/3 opakowania

OK

delikatny kremik, które dość szybko sie wchłania. Delikatnie napina, dobrze odżywia-jestem zadowolona. Zmarszczki mimiczne juz prawie niewidoczne. Jest do tego baaardzo wydajny!!! Bardziej poleciłabym go od 25 r. życia a nie 35 ! Myśle, że dla 35-latek powinien być nieco mocniejszy krem! Genrelanie na pierwsze zmarszczki pod oczami POLECAM!!!!

Używam tego produktu od:4 m-ce

Średni

Calkiem niezly. Dobrze nawilza, dobrze sie wchlania, dobry pod makijaz. Jednak lepszy na dzien niz na noc. Dzialanie przeciwzmarszczkowe srednie, zwazywszy, ze mam lat 30 a nie 35.

depilacja czego nie wolno

Jaki tam BotoxEffect.. :(

No tak, BotoxEffect...hm... takowego efektu , jak obiecuje producent, to ja niestety nie widzę :( Plusy, na jakie zasługuje, to dobre wchłanianie, nawilżanie i wydajność (chociaż ja nie mogłam się doczekać, kiedy mi sie skończy ;) ) Efektu wygładzenia i jakiegoś chociaż delikatnego rozprasowania zmarszczek (a naprawdę mam delikatne) to w moim wypadku z lupą by szukać :ouch:

bywaja lepsze

Kupilam pod wplywem BotoxEffect :) Krem bardzo delikatny, nie najgorzej sie wchlaniajacy, wydajny .... ale efektow jakie obiecuje producent nie zauwazylam..nawet nie wiem czy nawilża skórę pod oczkami..mam wrażenie że nie za bardzo..

no, proszę :D

Krem oczywiście nie ma objętości 50 ml, jak stoi w zgłoszeniu, jeno 30. A szkoda, bo gdyby był większy mogłabym się nim dłużej cieszyć :) Zmarchy redukuje, ale na krótko. Choć, szczerze mówiąc, wcale tego nie oczekiwałam. Pięęęęknie nawilża, pięknie się wchłania, delikatny, bardzo przyjemny, ładnie pachnie. Wydajny średnio. Jeszcze jakby te zmarchy na czas dłuższy były niweczone, napisałabym pean, a tak są tylko ****

Używam tego kosmetyku od niecałego miesiąca/ ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie :)

Dopisuję 08.04.05 - jednak do tego nawilżania można się przyczepić. Nie sprawdza się. Nie wypowiem się na temat działania przeciwzmarszczkowego, ale nawilżanie pozostawia do życzenia. Nie wiem, czy skuszę się znowu. Plusem wydajność - zużywałam go przez 4 miesiące