Lakier mini

Lakier mini

Pojemność 5,2 ml

Lakier do paznokci w szerokiej gamie kolorów i mini buteleczce. Cena też mini jednak jakość zaskakująco dobra. Ładnie się rozprowadza, szybko schnie i długo pozostaje na paznokciach w stanie nienaruszonym (ok. 4-5 dni z utwardzaczem )

Cena: 3 zł / 5,2 ml

Nie wyszło im...

Eh, niestety to nie jest strzał w 10. Używałam tego lakieru kilka lat temu, ale jeszcze ostatnio widziałam te małe buteleczki na stoisku Golden Rose. Bardzo odradzam... Golden to naprawde dobra firma i lakiery do paznokci z czystym sumieniem mogę polecić ale te w małych buteleczkach to jakiś żart. Wysychają w butelce tydzien po odkręceniu, ciągną się podczas malowania i wyglądają na stare po prostu. Lepiej wydać 4 zł więcej i za 7 kupić w normalnej butelce z normalnej linii...

Używam tego produktu od: nie używam go
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

średniak

Bardzo szybko się zestarzał..pomalowałam nim kilka razy i koniec. Poza tym nie trzymał się zbyt długo na pazurkach. Odpryskiwał dość szybko a o myciu naczyń, praniu itp to nie ma mowy ;)

Używałam tego produktu od: x czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka kolorów

Fajny..

Kupiłam go sobie , gdyż chciałam sobie kupić lakier do
paznokci ,a miałam jedynie 2 zeta w portfelu..
Okazał sie być fajnym lakierkiem..
Faktycznie dość długo sie trzymał..
Miałam odcień Goden rose.. w słońcu wydawał sie być coś jak róż.. a w cieniu czerwony..
Jest co prawda mało wydajny... dopiero TRZY warstwy dawały taki kolorek jak na opakowaniu.. ale efekt koncowy był piękny :)...
Już mi sie skończył dawno i nie moge dostać nigdzie drugiego takiego samego, a z chęcią bym sobie go teraz kupiła.. szkoda;/

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jedno

Lip Marker - Golden Rose

Nigdy więcej

oj pamiętam te lakiery....
To są po prostu jednorazówki- gęstnieją tak szybko, że nawet tej mikroskopijnej pojemności nie da się do końca zużyć.
Miałam dwa:
-bezbarwny zatopionymi serduszkami- najgorszy: serduszek nie da się nanieść na paznokcie, bo w ogóle nie nabierają się na pędzelek. Jak już udało mi się nanieść choć jedno, to w ogóle nie przylegało do paznokcia- jak najgorszej jakości naklejki. Dno!

wściekle różowy- długo wysychał, położenie więcej niż jednej warstwy to nieporozumienie- wtedy nie schnie w ogóle. Zgęstniał po 3 użyciach.

Używam tego produktu od:tydzień

Jedynie do pedicure.

Napewno jeszcze kiedyś kupię, ponieważ podoba mi się bardzo duży wybór kolorów. Taka mała pojemność pozwala zużyć lakier do końca nim upłynie termin ważności. Przetestowałam tylko 5 sztuk tych lakierów, z czego 2 flakoniki to był odcień 251 - fiolecik taki. Zadowolona byłam.. ale tylko jeśli chodzi o pedicure, ponieważ na stopach nawet 2-3 warstwy kiepskiego jakością lakieru, wypadają ładnie. Na paznokciach rąk sprawdzał się kiepsciutko.. nie stać mnie na staranne nakładanie kilku warstw, płytka paznokcia przebija na jednej/dwóch.. W porównaniu z markowymi firmami - dno. W porównaniu z lakierami z dolnych półek np Wibo - Ray nail enamel - również dno. Ale jak już wspominałam do pedicure są OK.

Kupiłam 5 sztuk, 3 lata temu,
jeden lakier został mi do dziś i nawet nie zgęstniał :pazurki:

Co za jakość;)

Nabyłam zupełnie przypadkowo w drogerii, gdzie zobaczyłam wielki kosz z mnóstwem lakierów. Chciałam zaszaleć w kolorem, więc wzięłam intensywny, metaliczny odcień głębokiej czerwieni. Pomyślałam, że za takie pieniądze jak 2,50 zł można pozwolić sobie na eksperymenty. Przy pierwszym użyciu nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam. Lakier o gęstej konsystencji już jedną warstwą dokładnie okrywa paznokcie , schnie może nie bardzo szybko, ale też nie długo. A jak wyschnie to można nosić go na paznokciach... nawet 6 dni. Chyba żaden inny lakier którego używalam nie trzymał się tak długo jak ten. I tak jest za każdym razem kiedy go użyję- przez kilka dni nic nie traci ze swego wyglądu na paznokciu, nie ściera się, nie odpryskuje. Buteleczka ma małą pojemność, więc można zużyć do końca.
Jakość przewyższa wiele droższych, markowych produktów.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego, potem szukam kolejnych kolorów

dobry i ładne kolorki są.

Lakiery są w małych buteleczkach,wystarczy na około 6 pomalowań pazurków,lakier dość szybko wysycha,dobrze się rozprowadza.Na paznokciach utrzymuje się 3 dni potem zaczyna odpryskiwać.Miałam już kilka kolorów,jego plus to niska cena 2,50 zł za buteleczkę i duży wybór kolorów,każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie.To mój ulubiony lakier.

Używam tego produktu od:2 lat

Dobry ale...

Te lakiery zawsze kupuje jak chcę przetestować kolorki nawet nie wiem ile ich już miałam.Oczywiście lakier jeden od drugiego różni się w nakładaniu i trwałości,z utwardzaczem 3-5 dni wytrzymują,dobrze się zmywają,jest dużo kolorów i ta niska cena.Buteleczka nie starcza na długo i dość szybko zaczyna gęstnieć.Mimo wszystko polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

świetny lakier za półdarmo

Lakierów mam kilkanaście (dziesiąt?) w różnych kolorach. Żaden z nich nie zgęstniał w takim stopniu, żeby nie był zdatny do użytku, chociaż niektóre z nich mają nawet ponad rok. Nie śmierdzi bardziej niż inne lakiery a i wcale nie odpryskuje szybciej. Moich paznokci nie zniszczył, pomimo częstego malowania na różne sposoby. A i pędzelek ma wcale niegłupi :)
Ogólnie, uważam, że jest to dobry lakier, a już za taką cenę nie śmiałabym oczekiwać więcej :)

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo...

mhm

Używam tych lakierów bo są bardzo tanie (2,50zł) i mają dużą game kolorów.
Jednak odpryskuja już po 1 dniu :(
To chyba ich największy minus, pozatym w większości przypadków kolor nie jest tak intensywny i trzeba malować dwa razy
Butelka starcza na krótko a lakier szybko gęstnieje
Dam im jeszcze 1 szanse

Używam tego produktu od:niedawna

za tę cenę przyzwoity

Wprawdzie mój lakier mini różni się nieco opakowaniem,mniemam jednak że jest to ten sam produkt. Golden Rose oferuje bajeczne kolory,ogromny wybór za naprawdę niziutką cenę ( płaciłam po 3,50 zł ).Zakupione przeze mnie lakiery z tej serii to 2 odcienie mocnego perłowego różu - bodajże 127 i 128,które przepięknie wyglądają na paznokciach.Zaznaczam,że nakładam zawsze 2 warstwy,bo lubię tak intensywny kolor jaki jest w buteleczce - 1 warstwa dla mnie to za mało :-)Lakier trwałością swoją nie grzeszy,ale bez odprysków wytrzymał ze 3 dni,znaczy się nie jest z nim źle.Zapewne jeszcze nie raz kupię zauroczona jakimś kolorkiem :-)
Aha,jeszcze co do numeracji,to firma Golden Rose chyba sama się w niej gubi.Zakupiony przeze mnie 127 porównywałam z lakierem znajomej,który był z tej samej linii i o tym samym numerze a jednak róż całkowicie odmienny :-/

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 2

fajny

Lakiery jak za ta cenę są naprawde fajne.Mam 4 odcienie,które na paznokciach wyglądają świetnie.Wystarczy raz nałozyć na płytkę.Nie zostawiają smug,kosztują mało,buteleczka jest mała więc jest szansa,że zużyje lakier do końca,szybko schnie na paznokciu.Jedyną ale dość dużą wadą jest jego trwałość.Wytrzyma góra 2 dni...Ale dla tych kolorków i tak jeszcze kiedyś się skusze.

Używam tego produktu od:kilku tygodni