Blush Focus

Blush Focus

Delikatny róż do policzków o dużej palecie odcieni, do wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie. Kolory od matowych do perłowo - opalizujących. Delikatnie wtapia się w cerę, jak zapewnia producent jest długotrwały i pozostaje na twarzy przez wiele godzin. Róż zapakowany jest w bardzo eleganckie opakowanie z przezroczystym wieczkiem. Można go także stosować na usta i powieki.

Cena: 20 $

Dla mnie ideał!

Doskonały róż do policzków! Okazał się ideałem i posiada wszystkie te cechy, które powinien posiadać dobry róż. Świetna gama kolorystyczna, naprawdę jest w czym wybierać. Ponadto posiada kremową konsystencję ( dla niektórych może okazać się to wadą), nakładany palcem, na szczęscie nie pozostawia grudek ani nie 'zbryla' się. Co najważniejsze, pozostaje na twarzy cały dzień!
Bardzo wydajny, od 2,5 roku mam jedno opakowanie, pomimo, że używam go codziennnie (nie przesadzam!), na szczęście ma długą datę ważności;)

bardzo fajny

roz ma super konsystencje. Jesli nabieramy go palcem, czuc puder, a jesli chcielibysmy uzyc go jak rozu w pudrze, okazuje sie ze to krem. Od wloskow pedzla robia sie rysy na kosmetyku i stanowczo zle sie rozprowadza. Na kartonowym opakowaniu producent umiescil rysunek, jak nalezy go uzywac i jest to technika nakladania palcem. I to najlepsze rozwiazanie. Mam kolor Marshmallow, ciemny roz, cos w strone rozu fuksji, czli typowy odcien dla ciemnowlosych. Jestem ciemno-popielatym latem i ten kolor tez mi pasuje. Naklada sie dobrze i ciezko przesadzic z kolorem, daje transparentyn efekt. Roz kupilam przez internet od Douglasa i byl to jedyny odcien rozowego jaki oferowal internetowy sklep. Kolor odpowiada mi tez dlatego, ze jest matowy, bez swiecacych drobinek. Kosztowal 20,50€. Czy kupie ponownie? Nie wiem, bo nie wiem czy na dlugo starczy, chodz wyglada ze tak, wiec zobaczymy. Ogolem jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, poniekat na chybil trafil, bo to wkoncu internetowy zakup, a do dzis nie widzialam kolorw tego rozu na zywo. Dodatkowo szukam juz od ponad roku rozu w kremie, ale w formie sztyftu. Jak znajde i bedzie tak dlugo sie trzymal jak Lancome, to pewnie nie ponowie juz zakupu, ale to sie jeszcze okarze.