Toleriane (Kojący krem ochronny o lekkiej konsystencji)

Toleriane

Cena już od 46,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nawilża i chroni skórę, łagodzi podrażnienia, zmniejsza przekrwienie i zaczerwienienia (gliceryna, skwalen). Jego lekka i świeża konsystencja natychmiast łagodzi uczucie pieczenia, szybko się wchłania bez konieczności wcierania. Skóra odzyskuje na długo uczucie komfortu.

• Aqua,
  • Ethylhexylglycerin,
  • Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer

Napisanych recenzji: 99

Nigdy mnie nie zawiódł

Zawsze muszę go mieć w łazience - moja skóra nie jest zbyt problematyczna pod względem uczuleń, ale potrafi dwa-trzy razy do roku zareagować wysypką na jakiś nowy kosmetyk. Wtedy wkracza do akcji Toleriane - jako jedyny nie piecze i świetnie nawilża podrażnione miejsca, sprawdza się też na szczególnie wrażliwej w moim przypadku skórze wokół oczu.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074501].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

Nie dla osób z AZS

W aptece w pośpiechu sprzedała mi go farmaceutka - miał być toleriane, ale ultra. Pomyślałam sobie wtedy - dobra, zużyję i ten, przetestuję, sprawdzę.

Nie nadaje się dla mnie - osoby, która ma atopowe zapalenie skóry. W porównaniu do brata - toleriane ultra - jest bardziej uczulający, ale z pewnością dla osób, które nie mają MEGA wrażliwej skóry, będzie odpowiedni.

Używam go raczej do czoła i szyi, gdyż są to mniej wrażliwe miejsca. Nawilża. Gdy nałożyłam go na policzki, niestety mnie uczulił trochę. Poza tym nie koi moich zmian atopowych za bardzo. Dlatego tylko dwie gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020496].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

jestem mile zaskoczona

plusy są takie, że krem
-doskonale się wchłania
-nie pozostawia uczucia "ściągania skóry", nawet je likwiduje
-usuwa zaczerwienienia i pieczenie
-szybko się wchłania
-ma dobrą, lekką konsystencję, którą łatwo rozsmarować
-pomógł mi na problemy skórne, nie jest to typowy krem do cery mieszanej z problemami z wypryskami, ale jednak pomógł mi je złagodzić i nie pojawiają się nowe
Zdecydowanie jest dobry dla skóry suchej, odświeża i nawilża skórę. Doskonały na zimę, po całym dniu w suchym, ciepłym pomieszczeniu, skóra się regeneruje.

Minusem jest trochę niewygodne opakowanie, ale mimo wszystko nie wylewa się go zbyt dużo przy używaniu.

Trochę drogi, ale wart swojej ceny bo zdecydowanie działa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981292].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 197

kupiłam, bo musiałam

Kupiłam ten krem 2 lub 3 miesiące temu, gdy moja tłusta/mieszana cera płonęła żywym ogniem, czyli suche placki, pieczenie i pękanie w toku:| Nie lubię tej firmy i krem zakupiłam w akcie desperacji nie mając pomysłu na nic innego. Prawda! Krem koi, a schowany wcześniej do lodówki jest opatrunkiem na całe zło. W międzyczasie spróbowałam kilka innych aptecznych kremów i mogę śmiało stwierdzić, że ten pomógł mi tak samo jak Ziaja med Krem regenerujący natłuszczający. Różnica w cenie spora, ale oba działają cudownie. Oczywiście przepłaciłam za niego w aptece stacjonarnej wydając 70 zł Jeśli będzie mi znowu potrzebny to go kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918147].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nalezy do ulubiencow

Kupilam ten krem, poniewaz zaczelam uzywac Effaclar Duo, ktory moja skore lekko podraznia i wysusza.
Potrzebowalam czegos co ja ukoi i nawilzy, ale nie zapcha. Toleriane robi to wszytko w bardzo przyzwoitym stopniu.

Moja buzia jest ukojona, skora miekka i nawilzona.
W zasadzie nie mam sie do czego przy tym kremie przyczepic.

Konsystencja jest lekka, lejaca, co moze sie podobac, albo nie, dla mnie to zasadniczo bez roznicy.

Krem wchlania sie dosc szybko i pozostawia na skorze lekki blysk, ale absolutnie nie jest to zadne nieprzyzwoite swiecenie, tylko zdrowy blask.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910548].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Ideał

Długo szukałam kremu który zdoła pomóc mojej skórze. Przetestowałam duzo kremów dedykowanych osobom z wrażliwą lub alergiczną skórą i dopiero dzięki temu udało się doprowadzić twarz do porządku :)
W momencie gdy zaczęłam używać kremu, moja skóra łuszczyła się, po kąpieli była zaczerwieniona i piekąca, nie byłam w stanie umyć twarzy samą wodą.
Stosowałam krem na początku nawet kilka razy dziennie, czułam, że moja skóra go uwielbia. Stawała się miękka, przestała sie łuszczyć, nie piekła. Po 3 tygodniach wychodząc z kąpieli zobaczyłam, że skóra jest po prostu... normalna :D

Ten krem był dla mnie ogromnym wybawieniem, w momencie gdy myślałam, że niestety na moja twarz nie da się nałożyć absolutnie nic co by nie powodowało reakcji alergicznych.

Plusy produktu:
+ najważniejsze - rzeczywiście pomaga, a to chyba najważniejsze :)
+ lekka konsystencja, łatwo się rozprowadza
+ nie zostawia wyczuwalnego filtru na skórze
+ przyjemny delikatny zapach

Minusy produktu:
- stosunek ceny do wydajności - tubka wystraczyła mi na miesiąc stosowania

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864227].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Balsam na całe zło

Kupiłam małą tubkę balsamu po mikrodermabrazji. Aptekarka powiedziała mi, że na noc lepiej nałożyć grubszą warstwę i pozwolić mu działać jak opatrunkowi, i tak robię. Mam cerę mieszaną, zdecydowanie w kierunku suchej, wręcz ze skłonnością do przesuszania się, a po mikrodermabrazji zawsze się buntuje i wygląda źle: podrażniona, sucha, zaczerwieniona, ze sterczącymi skórkami, źle reagująca nawet na kosmetyki dla mega alergików.
Balsam jest miękkiej tubce, co sprawia, że dłużej zachowuje swoje właściwości i łatwo jest go aplikować. Konsystencja jak dla mnie jest idealna, chociaż balsam nie wchłania się całkowicie i pozostawia do rana tłustawy filtr. Efekty stosowania są niesamowite. Nie wiem, co w nim takiego jest, ale tak "napitej" skóry dawno nie miałam. Cera jest sprężysta, gładka, bez sterczących skórek . Stosuję go tylko na noc i mnie to wystarcza. Balsam nie zapycha. Nie ma przykrego zapachu. Rano jednak łzawią mi oczy, chociaż ich okolice omijam przy nakładaniu kremu. Mam chroniczne zapalenie spojówek i może to dlatego. Chociaż w niewielkim stopniu mam problemy z naczynkami, póki co nie zauważyłam skutków ubocznych.
Biorąc pod uwagę efekt cena bardzo przystępna.
Jak najbardziej polecam. Myślę, że nie tylko po mikrodermabrazji ale także zimą (mróz i okres grzewczy) będzie dla mojej twarzy ratunkiem.

Pół gwiazdki (a właściwie ćwierć) brakuje mu do ideału - za łzawiące oczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[684318].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 20

Dobry kojący nawilżacz dla tłustej skóry na zime.

Dla podraznionej i tłustej skóry wymagającej umiarkowanego nawilżenia jest odpowiedni.
Spełniał swoje podstawowe zadanie i był wydajny.
W okresie zimowym dobrze koił i nawilżał skórę, chociaż pamiętam, ze pozostawiał tłusta, swiecaca sie warstwe, a to duzy minus.
Brak filtra dyskwalifikuje go na okres letni...

Używam tego produktu od: 2-3 lata temu przez kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[582510].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 144

Napisanych recenzji: 434

Lekki i kojący

Lekki krem nawilżający do wrażliwej skóry. Doskonale radzi sobie z podrażnieniami i suchymi skórkami. Ma przyjemny i delikatny zapach. Przed trzydziestką stosowałam go codziennie w lecie, w zimie sięgałam po wersję Riche. Teraz już go nie kupuję, ale często dostaję miniaturki. Idealne w podróży, kiedy nie chce mi się zabierać słoika z moim kremem przeciwzmarszczkowym.

Używam tego produktu od: 6 lat z przerwami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[440504].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

taki sobie..

Krem nie ujął mnie niczym :(
owszem jest lekki i szybko się wchłania i lekko nawilża , ale nic poza tym, nie podoba mi sie film jaki zostawia na skórze - po którym ona się świeci..

Raczej ponownie nie kupię tego kremu..., z Avene jest o wieleee lepszy!Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Używam tego produktu od:1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie zużyłam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[426651].usefull || 0 }}% pomocna.