Rb Haute Coiffure (Krem nawilżający i odżywczy do włosów)

Rb Haute Coiffure (Krem nawilżający i odżywczy do włosów)

Krem zawiera substancje odżywcze pomagajace zregenerować zniszczoną strukturę włosa. Ekstrakt z limonki, ostu i kaktusa to składniki nowoczesnej formuły kosmetyku, powodujące odżywienie, odświeżenie i regenerację zniszczonych włosów. Dzięki aktywnym składnikom, jakie zawiera preparat cebulki włosów stają się mocniejsze, włosy mniej suche a ich końcówki nie rozdwojone. Kosmetyk profesjonalny, dostępny w salonach i sklepach fryzjerskich.

no wlasnie - sredni

Nie zauwazylam jakiegos szczegolnego wplywu tego kremu na moje wlosy. Jest "neutralny" - tzn. nic specjalnego z wlosami nie robi, nawilza srednio, ale nie przeciaza wlosow (co mi sie niestety bardzo czesto zdarza), wlosy nie wygladaja na oklapłe a mily zapach i konsystencja preparatu bardzo uprzyjemniaja aplikacje. Nie mniej jednak niewart swojej ceny, choc jak na kosmetyk profesjonalny ta cena nie jest az tak wysoka.

hmm...

Moje włosy zmęczone długą zimą potrzebowały naprawdę silnie działajacej odżywki. Ten preparat polecono mi w sklepie z produktami do salonów fryzjerskich. Obiecujący skład, gęsta formuła a przy tym delikatny zapach - pomyślałam "to jest to". I co? To rzeczywiście nie jest zły preparat, ale jeśli ktoś spodziewa się natychmiastowego, cudownego wręcz efektu, to będzie rozczarowany. Odżywka odbudowuje włosy, sprawia, że stają się bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia i nadaje im lekki połysk - to na pewno. Systematyczne stosowanie świetnie wpływa również na wysuszone końcówki włosów - sprawdziłam to także. Czy jest coś jeszcze, co wyróżnia tą odżywkę od innych, zwłaszcza tych "zwykłych", tańszych i "nieprofesjonalnych"? Niestety, nie. Wszystkie plusy dotyczące działania tego preparatu już wymieniłam. Słówko o minusach: brak efektu ułatwiającego rozczesywanie zaraz po spłukaniu kremu i nieadekwatna cena. Reasumując - to jeszcze nie to. Przynajmniej, jak dla mnie.